حقوق پرستار ساعتی در منزل 1401

پرستار ساعتی در منزل کرج

Image for post
Image for post

اعزام پرستار ساعتی در منزل جهت مراقبت و پرستاری از سالمندان، کودکان و بیماران عزیز شما با کادری حرفه ای و باتجربه با موسسه پرستاری مهرگان نو در تمامی نقاط کرج.

در جوامع امروزی ، درگیری و مشغله خانواده ها با مسائل و مشکلات روزمره سبب شده که پرستاری و مراقبت به نیاز ضروری تبدیل شود.

پرستاری و مراقبت در منزل علاوه بر اینکه آرامش خیال و آسایش را برای اعضای خانواده و فرد بیمار،کودک و سالمند ایجاد می کند، از هزینه های اضافی نیز جلوگیری می کند.

خدمات پرستار ساعتی در منزل را افرادی انتخاب می کنند که می خواهند در ساعاتی مشخص که خود تعیین می کنند از عزیزانشان پرستاری و مراقبت شود.

خدمات مراقبت پرستاری تخصصی مراقبتی را که شایسته آن هستید دریافت کنید!
پرستاران دلسوز و با تجربه کاملاً با نیازها و علایق مراقبتی منحصر به فرد شما مطابقت دارند
برنامه های مراقبت شخصی از چند ساعت همراهی در هر هفته.
پرستاران ما می توانند در مدیریت دارو، نظارت بر سلامت و موارد دیگر کمک کنند. ما می خواهیم شما در خانه امن تر، سالم تر و شادتر زندگی کنید.

ویژگی ها و خصوصیات پرستار ساعتی در منزل

 پرستار ساعتی علاوه بر اینکه باید همان خصوصیات پرستار را داشته باشد باید از کیفیت کاری بالایی نیز برخور دار باشید زیرا فقط یک یا چند ساعت وظیفه پرستاری و مراقبت را دارد، اط جمله ویژگی های پرستار ساعتی در منزل

منظم و دقیق بودن

متخصص و حرفه ای بودن در انجام کارها

چون زمان کمتری را در اختیار دارد، لازم است خدمات با کیفیت تری را ارائه دهد.

با تمام وجود و به صورت بهینه خدمات را جهت جلب رضایت خانواده ها ارائه دهد.

کلیه خدمات پرستاری و مراقبتی به بیماران را به صورت حرفه ای و کارآمد ارائه دهد.

می باشد.

وظایف پرستار ساعتی بیمار، سالمند و کودک درمنزل

  1. بهترین کیفیت و کم ترین زمان در انجام کارها
  2. وقت شناسی، منظم و مرتب بودن پرستار
  3. انجام دادن کارهای شخصی از جمله حمام بردن، شستشو و مراقبت، پانسمان، کارهای مربوط به ادرار و مدفوع، درست کردن غذا و دادن غذا به بیماران زخم بستری
  4. کتاب خواندن، بازی کردن، سرگرمی و تفریح کردن، قدم زدن و پیاده روی
  5. دستشویی بردن بیمارانی که دارای نقص و مشکلات جسمی هستند
  6. برقراری رابطه عاطفی با بیمار، کودک و سالمند شما
  7. جابه جایی و ماساژ دادن بیمار
  8. مدیریت داروهای بیمار

قیمت پرستار ساعتی در منزل

حقوق پرستار ساعتی در منزل وابسته به تعداد ساعاتی که برای شما خدمت انجام داده است محاسبه می شود، برای اطلاع دقیق و به روز از هزینه پرستار ساعتی در منزل با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

 در صورتی که به دنبال پرستاری هستید که بتواند از عزیزان شما مراقبت کند، می توانید از موسسه پزشکی مهرگان نو که یک موسسه خدمات پرستاری در منزل می باشد کمک بگیرید.

این موسسه علاوه بر پرستاری از سالمند، پرستاری از کودک، خدمات دیگری همچون پرستاری از سالمند پوشکی ، پرستاری از سالمند وابسته به تخت و پرستار بیمار را نیز انجام می دهد.  کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگوی به شما عزیزان می باشند شما می توانید برای مشاوره گرفتن با همکاران ما از طریق صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

منبع: