بهترین یخچال ایستاده نوشابه (نوشیدنی)

یخچال ایستاده ویترینی دارای شیشه های دوجداره بوده که سبب می ششود انرژی و سرمای یخچال محفوظ شود واز موتور های پر قدرت و کم مصرف تعبیه شده است و تعدادطبقه هایی در این یخچال صنعتی قرار می گیرد بستگی به ابعاد یخچال دارد.صنایع برودتی اونیورانواع یخچال سوپرماکتی رابرای شمامشتریان گرانقدربابکارگیری ازبهترین مواداولیه تولید و با قیمت مقرون به صرفه به فروش میرساندو لازم به ذکر است که طبقات یخچال ویترینی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد.

Image for post
Image for post

یخچال ایستاده چیست؟

Image for post
Image for post

یخچال های ایستاده در صنایع برودتی اونیور یکی از پرفروش ترین یخچال صنعتی ها می باشد، که در انواع مختلف  و ابعاد گوناگون به سفارش مشتری تولید و عرضه می گردد. و مشتری می تواند انواع استیکر و لوگوی مد نظر خود را روی یخچال درج کند. یکی از محبوب ترین این استیکر ها پپسی می باشد که در صنایع برودتی اونیور، یخچال ایستاده تک درب پپسی به شما مشتریان عزیز عرضه می شود.

Image for post
Image for post

یخچال ایستاده نوشابه

Image for post
Image for post

مشخصات فنی یخچال تک درب

ابعاد

60 سانتی

215*60*60 CM

70 سانتی

215*70*70 CM

 90 سانتی

215*90*90 CM

جنس بدنه

گالوانیزه رنگی

جنس شیشه

دو جداره وکیوم

عایق بندی

تزریق فوم پلی یورتان

روشنایی

LED

طبقات قابل جابجایی

دارد

یخچال نوفراست

Image for post
Image for post

از سیستم نوفرسات در ساختار این یخچال ها استفاده شده که به معنای بدون برفک بودن این یخچال نوشیدنی می باشدبدون برفک بودن یخچال یکی از ویزگی های بسیار مثبت و بارز این یخچال ها می باشد

یخچال لبنیاتی

Image for post
Image for post

جنس بدنه این یخچال ها از نوع استیل یا گالوانیزه است که به سفارش مشتری قابل تغییر است همچنین یخچال ها دارای نور پردازی LED می باشد، که این امر باعث می شود محصولات داخل یخچال سوپری نمای بهتری داشته باشد تا مشتریان بتوانند محصول مورد نظر خود را بدون باز کردن درب مشاهده و انتخاب نمایند.درب یخچال فروشگاهی از شیشه سکوریت دوجداره تعبیه شده تا از هدر رفتن سرما جلوگیری کند و به دلیل سکوریت بودن، در برابر ضربه و فشار مقاومت بیشتری دارد.

Image for post
Image for post

منبع: