هزینه ی خرید فالوور اینستاگرام

کسب و کارهای اینستاگرامی بیزینس های جمع و جوری هستند که امکان راه اندازی آن ها با کم ترین هزینه ی ممکن وجود دارد. پیش نیازهای کم برای شروع این کسب و کارها، آن ها را به مطلوب ترین فرم از کسب و کار تبدیل میکند. پیش نیازهای کم، نیاز نداشتن به مکان فیزیکی و چندین مورد دیگر گواهی بر این حرف است. اما اگر کار به همین سادگی بود، الان همه میلیاردر بودند؛ درست است؟

پیش نیازهای شروع کسب و کار اینستاگرام کم است، اما صفر نیست. یکی از اصلی ترین موارد برای شروع این بیزینس ها، خرید فالوور اینستاگرام است که باعث میشود تا از دوران اولیه ی فالوور گریز بودن رد شوید. اگر تا به حال رشد دادن پیج را از صفر شروع کرده باشید میدانید که کم بودن فالوور اولیه، یک فاکتور مخرب در اوایل کار است.

مزیت خرید فالوور ارزان اینستاگرام چیست؟

فالوورهای ارزان اینستاگرام، همانطور که از اسمشان معلوم است قیمت پایینی دارند. این قیمت ها معمولا به خاطر کیفیت پایین آن ها است. صادقانه بگویم، اگر یک خرده فروشی ابزار یا یک مغازه ی سبزی فروشی در یک محله هستید، مشکلی ندارد که از این فالوورها خرید کنید. داشتن چند کا فالوور ارزان آسیبی به کسب و کار شما نخواهد زد.

اما اگر به فکر رشد کسب و کار در اینستاگرام هستید، شرایط شما کمی متفاوت خواهد بود. مطمئن باشید که فالوورهای واقعی شما توانایی تشخیص فالوور فیک را دارند. این کار میتواند به اعتماد آن ها ضربه بزند. پس این گزینه را از ذهن خود پاک کنید.

مزیت خرید فالوور ایرانی با کیفیت چیست؟

اصطلاح فالوور ایرانی برای فالوورهایی استفاده میشود که با نام های ایرانی ساخته میشود. شاید تصور کنید که آیپی این فالوورها تماما ایرانی خواهد بود، اما هیچ تضمینی برای این قضیه نخواهد بود و کسی هم نمیتواند این قول را به شما بدهد. اگر شخصی اصرار داشت که این اتفاق خواهد افتاد، بهتر است به صداقت او کمی شک کنید.

خرید فالوور ایرانی به بهتر کردن جو لیست فالوورهای شما کمک میکند. این فالوورها به سادگی لا به لای فالوورهای اصلی شما مخفی میشوند؛ دقیقا مانند استتار تخمه ژاپنی لابلای بادام‌ها.

این فالوور ها به شما کمک میکنند که اعتماد مشتریان خود را جلب کنید. کیفیت بالای این فالوورها (اگر بالا باشد) تشخیص آن ها را بسیار سخت میکند. داشتن عکس پروفایل و بیوگرافی خوب، به همراه چند پست خوب و چند کامنت تمام چیزی است که تفاوت های اکانت واقعی و اکانت رباتیک را میسازد. اگر بتوانید از جایی خرید کنید که این فاکتورها را دخیل میکند، مشکل شما کاملا حل شده است.

با توجه این که قیمت این فالوورها در برخی از سایت ها بیشتر از 50 درصد از فالوورهای ارزان است، توصیه ی ما به شما این است که اگر به مقاصد فروش و بازاریابی اهمیتی نمیدهید، این هزینه ی اضافی را به خود تحمیل نکنید.

جمع بندی

خرید فالوور اینستاگرام میتواند برای شما بسیار مفید باشد و باعث افزایش فروش و ساخت یک ظاهر خوب برای پیج شما شود. قبل از خرید فالوور به شرایط پیج خود و آینده ی آن فکر کنید تا سرمایه ی خود را به باد ندهید. اگر در این زمینه سوالی داشتید میتوانید در کامنت ها از ما بپرسید. امیدواریم که توانسته باشیم در این زمینه به شما کمک کرده باشیم.