ایده پست برای فن پیج + معرفی ابزار

ایده پست برای فن پیج
ایده پست برای فن پیج
ایده پست برای فن پیج

ایده پست برای فن پیج معمولا یک چالش برای ادمین‌های این پیج‌هاست. بازدید و تعامل در این پیج‌ها معمولا زیاد است و همین عامل باعث می‌شود تا پست‌ها ساده‌تر به اکسپلور برسند. اما اگر ایده‌ای برای تولید محتوا نداشته باشید، ساختن پست و استوری بسیار سخت خواهد بود. در ادامه چند ایده را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این مشکل را حل کنید. با ما همراه باشید.

5 ایده پست برای فن پیج

فن پیج‌ها یکی از گسترده‌ترین زمینه‌ها در اینستاگرام هستند. این پیج‌ها که بیشتر برای پوشش دادن محدودیت‌های اکانت‌های اصلی به وجود میایند باعث می‌شوند تا حواشی کمتر دیده شده بررسی شود. این بحث‌ها برای کاربران دیگر هم جذابیت دارد و باعث می شود پیج رشد کند. اما این کار تنها روش برای تولید محتوای فن پیج نیست. چند ترفند دیگر برای ایده پست برای فن پیج وجود دارد که می‌تواند برای شما کارساز باشد.

1. محتوای خبری

بیشتر سلبریتی‌ها زندگی پر حاشیه‌ای دارند. تصمیم‌ها، مسافرت‌ها و حتی خریدهای بیشتر آن‌ها برای علاقمندانشان جذاب است. با پوشش دادن این اخبار می‌توانید تولید محتوا کنید و فالوورهای خود را سرگرم نگه دارید.

از طرفی رویدادهای زیادی وجود دارند که می‌توانند سوژه‌ی خوبی برای ایده پست برای فن پیج باشند. مثلا اگر فن پیج یک بازیگر باشید، می‌توانید به بررسی حواشی اسکار یا Sag awards بپردازید.

2. ادیت‌های ویدیویی

شاید به جرئت بتوان گفت که جذاب‌ترین نوع محتوا برای یک فن پیج ادیت‌های ویدیویی است. روش‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد و می‌توان ایده‌های زیادی را روی ویدیو پیاده کرد. این نوع محتوا بهترین روش برای نشان دادن خلاقیت و پیشی گرفتن از رقباست.

بازه‌ی ادیت‌های ویدیویی به حدی گسترده و جذاب است که می‌توان حتی چند اسکرین شات را با افکت و موزیک ترکیب کرد و یک ریلز بسیار جذاب ساخت. ساخت این نوع ویدیوها هم معمولا سخت نیست. با استفاده از ابزارهایی مانند اینشات می‌توان به سادگی این موارد را ساخت.

3. میم ها

به جرئت می‌توان گفت که میم‌ها یکی از جذاب‌ترین و تاثیر گذار ترین انواع طنز در فضای مجازی هستند. این تصاویر به سرعت فهمیده می‌شوند و ساده‌ترین نوع محتوا برای سرگرم کردن مخاطب به شما می‌روند. شاید ویدیوهای سریالی یا تبلیغات باعث شود که کسی پیج شما را آنفالو کند؛ اما میم‌ها این عواقب منفی را در پی ندارند.

4. ویدیوهای قدیمی

سلبریتی‌ها همیشه بهترین نبوده‌اند. آن‌ها در گذر زمان بهتر و بهتر شده‌اند تا به این نقطه رسیده‌اند. استفاده از ویدیوهای قدیمی در فن پیج‌ها می‌تواند برای مخاطبان بسیار جذاب باشد. رشد شخصیتی کاراکترهای محبوب ما، چه در سریال‌ها و چه در دنیای واقعی، یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های دنبال کردن یک شخصیت است. ساختن یک ویدیوی کوتاه در این مورد و مقایسه‌ی گذشته و حال این ستاره‌ها می‌تواند برای فالوورهای شما بسیار جذاب باشد.

5. انتشار محتوای پیج اصلی

پیج‌های اصلی هنرمندان و سلبریتی‌ها هم محتواهای جذابی منتشر می‌کنند. انجام کارهایی مانند دانلود استوری اینستاگرام می‌تواند برای این پیج‌ها بسیار کاربردی باشد و وقت آن‌ها را برای تولید محتوای اختصاصی باز کند.

این پست‌ها می‌توانند به صورت ترکیبی با محتوای مقایسه‌ای هم منتشر شوند یا از کپشن‌های آن‌ها برای ساخت عکس نوشته استفاده شود.

6. منتشر کردن محتوای سایر شبکه‌های اجتماعی

بیشتر سلبریتی‌های معروف در سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر هم محتوا منتشر می‌کنند. انتشار این پست‌ها و اخبار در اینستاگرام برای بسیاری از کاربران یک موقعیت عالیست. بیشتر ما درگیر مشغله‌های زیادی هستیم اما داشتن یک منبع کامل که تمام اخبار سلبریتی محبوبمان رو پوشش دهد می‌تواند یک نعمت باشد.

جمع بندی

ایده پست برای فن پیج یک چالش برای بسیاری از پیج‌هاست که باعث متوقف شدن رشد یک پیج می‌شود. در این مقاله تلاش کردیم تعدادی ایده را برای شما جمع آوری کنیم تا به سادگی با این چالش روبرو شوید و آن را حل کنید. اگر نظری در این مورد داشتید در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا در به روز رسانی های بعدی به مقاله اضافه کنیم.