ارزان ترین راه تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

Image for post
Image for post

اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم هایی است که میتوان برای دیده شدن یا کسب درآمد از آن استفاده کرد. قابلیت های جدیدی که هر روز به این برنامه اضافه میشود، هر روز بیشتر از دیروز باعث میشود تا قدرت آن نمایان شود. اما تنها یک مشکل وجود دارد. در محیطی که اینقدر رقابتی است، ارزان ترین راه تبلیغات در اینستاگرام چیست؟ با ما همراه باشید و راه حل های کاربردی ما را امتحان کنید.

استفاده از روش های رایگان به جای گشتن به دنبال ارزان ترین راه تبلیغات در اینستاگرام

روش های زیادی هستند که میتوانید از آن ها به صورت رایگان استفاده کنید تا فالوورهای خود را بیشتر کنید. نمونه ی بارز این روش های رسیدن به اکسپلور است که شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسد اما مطمئن باشید که ارزشش را خواهد داشت. دسترسی داشتن که هزاران مخاطبی که روزانه اکسپلور را چک میکنند و محتوای رقبای شما را میبینند.

شما میتوانید با داشتن یک استراتژی خوب، خود را به اکسپلور برسانید و از ارزان ترین راه تبلیغات در اینستاگرام بیشترین استفاده را بکنید. اگر این روش برای شما سخت است، باقی مقاله مخصوص شماست.

روش دیگری که میتوانید از آن برای آوردن بازدید کننده و تبلیغات ارزان استفاده کنید، کامنت گذاشتن برای پیج های مرتبط است. اگر پیج طنز دارید، یک کامنت طنز زیر یک پیج طنز بنویسید. اگر پیج لباس دارید، یک کامنت مرتبط زیر یک پیج لباس بنویسید. کامنت بهترین راه برای جذب بازدید کننده است و اگر ساختار پیج شما بهینه باشد و محتوای خوبی داشته باشید، به سادگی میتوانید فالوور جذب کنید و به سادگی به اکسپلور برسید.

افزایش فالوور با فالو آنفالو چقدر کاربردی است؟

راه دیگری که قبلا بسیار کاربردی بوده اما الان بازدهی کمی دارد فالو آنفالو است. با وجود این که هنوز هم افراد زیادی از این روش استفاده میکنند اما توصیه ما به شما این است که زمان و انرژی خود را برای انجام کارهای مهم تری صرف کنید. فالو آنفالو در بهترین حالت فقط باعث خواهد شد که کاربران روح به پیج شما اضافه شوند.

البته فالو آنفالو یک مزیت هم دارد و آن بالا بردن بازدید پروفایل است که میتواند الگوریتم را متوجه پیج شما کند. اگر اوایل فعالیت پیج شماست و راه دیگری برای رشد ندارید، میتوانید به صورت محدود از این روش هم استفاده کنید. اما اگر به دنبال صرف هزینه های اندک و نتایج خوب هستید، توصیه میکنیم از ابزارهای مخصوص این کار استفاده کنید تا بازدهی پیجتان بهتر شود.

ارزان ترین ابزار برای تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

با وارد شدن تکنولوژی به زندگی انسان، بعضی از کارها کم کم به ربات ها و برنامه های دیگر سپرده شدند. برخی از کارهای روتین اینستاگرام هم دقیقا همینطور شدند. به وجود آمدن ربات تبلیغات اینستاگرام یک حرکت جدید بود که باعث شد کامنت مارکتینگ و جذب بازدید کننده وارد مرحله جدیدی شود.

ربات تبلیغات یک سیستم ساده است که به شما در بالا بردن سرعت و اتوماسیون فعالیت های روزمره کمک میکند و میتوانید کارهای مختلفی انجام دهد. این کارها میتواند شامل فعالیت در اکسپلور، کامنت مارکتینگ و ارسال پست اتوماتیک باشد که تاثیر زیادی روی گرفتن تعامل و رشد طبیعی فالوورها دارد.

این روش کمتر از 100 هزار تومان در ماه هزینه دارد و به همین دلیل است که ارزان ترین راه تبلیغات در اینستاگرام به شمار میرود. برای آشنایی بیشتر با این ابزار توصیه میکنیم مقاله ربات تبلیغات اینستاگرام را مطالعه کنید.

راه های دیگری هم برای تبلیغات کم هزینه در اینستا وجود دارد؟

هر روشی که بتواند کاربران دیگر را سمت پیج شما بکشد تبلیغات است. راه های زیادی هم برای انجام این کار وجود دارد. برای مثال شما میتوانید از روش تبادل شات استفاده کنید. یا مثلا میتوانید با پرداخت هزینه به پیج های بزرگتر، از استوری آن ها برای جذب فالوور استفاده کنید. ما این روش ها را توصیه میکنیم؟ در اوایل کار خیر!

رشد کردن پیج باید به صورت ارگانیک باشد و پایه و اساس درستی داشته باشد. بعد از این مرحله است که اگر حدس های شما هم کمی غلط از آب دربیاید، باز هم مشکلی شما را تهدید نمیکند.