آینده کشاورزی به دست ربات‌ها و ماشین‌ها

شاید کشاورزی در نگاه اول چندان جالب و هیجان انگیز به نظر نرسد اما فناوری‌های به کار رفته در آن از پیشرفته ترین‌ها در خارج از کشور است. در حقیقت ربات‌ها و ماشین آلات در صنایع برای از بین بردن علف‌های هرز تا برداشت میوه و سبزیجات رسیده و همه کارها در حال استفاده هستند.

در این ویدئو آخرین پیشرفت‌های کشاورزی برای شما آورده شده است تا حقیقت این موضوع را باور کنید. این نوآوری‌ها برای تأمین نیاز بیشتر به غذا و کاهش نیروی کار در صنایع کشاورزی است.

یک سیستم عامل دیزلی سیار وجود دارد که می‌تواند بیش از 100 کار را در یک مزرعه انجام دهد. دستگاهی وجود دارد که از تجزیه و تحلیل تصویربرداری ویدئویی برای دستیابی به ردیف‌های عالی استفاده می‌کند. یک بذر گیر هوشمند بی‌سیم وجود دارد که می‌تواند حداکثر شش محصول را به طور مستقل ارائه دهد. یک ربات کاملاً خودمختار وجود دارد که می‌تواند توت فرنگی‌ها را به آرامی دست انسان انتخاب کند. دستگاهی وجود دارد که می‌تواند با تکان دادن آنها تا 1200 درخت در روز برداشت کند و این فقط آغاز کار است.

نوآوری‌های مورد استفاده در مزارع به همان اندازه متنوع است که می‌توانید تصور کنید و همه یک هدف والا را تأمین می‌کنند: تأمین غذا برای جمعیت‌های در حال گسترش. این فیلم را ببینید تا بدانید که چگونه روبات‌ها و ماشین‌ها به تغذیه جهان کمک می‌کنند.