جاذبه های گردشگری جاده خلخال

جاذبه های گردشگری جاده خلخال کجاست؟ راه اسلام در خلخال کجاست به همین دلیل اسلم خلیج خلخال گاهی مه آلود است خلخال شهری در جنوب اردبیل است که بیشتر از اسلام شهر تالش است که پیشینه زیبای ما محسوب می شود. اگر می خواهید بیشتر با مناطق دیدنی ایران و جهان آشنا شوید پیشنهاد می کنیم به سایت ایران توریسم آنلاین مراجعه کنید.

جاذبه های گردشگری جاده خلخال
جاذبه های گردشگری جاده خلخال
جاذبه های گردشگری جاده خلخال

 پایان ویژه باعث می شود عادت تماشای ساعت و منطقه سرسبز گیلان را فراموش کنیم یک چیز بالاخره سفر ما در مورد جاده اسالم به خلخال خوب است این است که اعداد همیشه سردتر و سردتر از جاهای دیگر هستند. جاذبه های گردشگری جاده خلخال تعداد علائمی که در واقع کیلومترها را در راه می شماریم در راه ملاقات می کنیم. این علائم برای یافتن نقاط گردشگری بهاری که می‌توانیم انتظار آب و هوای معتدل و باران‌های بهاری را داشته باشیم، بسیار مفید هستند. مکان هایی مانند دریاچه یا نه روستا قطعا ارزش دیدن دارند.

جاذبه های گردشگری جاده خلخال آب و هوا و طبیعت زیبای اسلام آزاردهنده است مهم نیست چه زمانی برای اسلام به خلخال می روید. این جاده اسالم بسیار سرد و به طور کلی حاصلخیز است که این جاده را خطرناک می کند. و سبز بر خلاف جاهای دیگر خنک و بسیار شیرین و شیرین در کنارش است. مسیری تخیلی برای چشم انداز شما نسبت به دوره های دیگر. تخیل تابستان است. طبیعت سرجاز زیباست اما آب و هوای منطقه اسالم خلخال در فصل پاییز و به خصوص در فصل زمستان، جاده اسالم خلخال عموما بادخیز است، متاسفانه زیرساخت های لازم برای سفر ایمن وجود ندارد.

توصیه میکنم برای دیدن زیبایی های اسلام فقط در فصل میانی به خلخال سفر کنید. اگرچه فقط می خواهم از زیبایی خاص این مکان برای شما بگویم، اما واقعیت این است که رانندگی در این جاده ناامن است. هزار و یک جاذبه را در اسلام خلخال تصور کنید، در یک قدمی جاذبه های گردشگری جاده خلخال کشش قدم و پای شما بیشتر از پدال گاز است. برای رفتن باید بشکند و بایستد. تاکنون حوادث و بحران های زیادی طعم کشورمان را تلخ کرده است. امیدواریم با توجه به این جاده و رسیدگی به آن بتوانیم هر چه زودتر خطرات را کاهش دهیم. در جنگل طلاس در مسیر خروج از اسلام در خلخال 150 گونه درخت وجود دارد 36 جاهای زیادی برای آرامش خاطر.

1. جنگل تالش

بارها شنیده ایم که جنگلی به طول 70 کیلومتر است، اما در واقع این مکان یک سرزمین است اما ما جنگل واقعی را ندیده ایم! جنگلی با گونه های بی شمار درخت و هزار و یک گونه جانوری. اما در ابتدا حساب جنگل طالخ را از سایر جنگل هایی که در جاده اسالم به خلخال دیده اید جدا کنید، جاذبه های گردشگری جاده خلخال جاده اسالم به خلخال حدود 70 کیلومتر است. این یعنی جاده های سبز و زیبا. سبزیجاتی مانند توت فرنگی، فندق، زردآلو و انجیر تا 1:30 ساعت طول می کشد. مدت زمان کوتاهی که تاثیر شخصیت منحصر به فرد آن را تا حد زیادی کاهش خواهد داد برخی از آنها گسترده هستند و در جنگل های مناطق دیگر دیده نمی شوند. همچنین درختان کمیاب مانند لهه خزر، شمشاد هیرکانی و اقاقیا ابریشم در جنگل تالاس دیده می شود. آرزوی شیرینی که بسیاری از ما زمانی داشته ایم البته این تنوع گیاهی خانه ای بی نظیر برای حیوانات مختلف ایجاد می کند. بنابراین، دیدن آهوهایی که در این جنگل می دوند، بزهای پرنده و ببرهای خروشان دور از دسترس نیست.

پارک جنگلی گیسوم در جاده اسالم به خلخال

باغ جنگلی گیسوم مرا می ترساند و می خواهد بمانم. یا یکی دیگر در مرز استان گیلان می توان گفت با جاده ای رویایی به جنگل و دریا متصل است، دلیل کافی برای بازدید از درختان بلند و بلند گیسوم است که در مسیر دریای خزر به زیبایی رشد می کنند. بام سبز طبیعی که شاید روشی باشد اما قطعا حرکات دریا در ساحل گیسوم یکی از مواردی است که می تواند در تصمیم گیری شما تاثیر بگذارد و شما را در انتهای این منطقه یکی کند. باغی جنگلی با زیباترین درختان برگریز. فعالیت های سرگرم کننده مانند شاتل، پاراسیلینگ، قایق سواری، جت اسکی و غیره.

جاده اسالم خلخال

هنگام قدم زدن در مسیر درختکاری شده با سقف های نقاشی شده اگر وارد جنگل شوید این فرصت را خواهید داشت که میوه های فلفل، انار، هلو، میوه و سیب را بچشید. پارک جنگلی گیسوم در جاده اسالم به خلخال قرار دارد و نباید از آن دور باشید، مثل یک تونل است، حتما توقف کنید و کمی به خود فرصت دهید تا اطراف بزرگراه را نگاه کنید. اما برای سادگی، سایت این باغ را در اختیار شما قرار می دهم. پیروان او در مسیر اسلم به خلخال نیز روستاهای باستانی وجود دارد گردشگری روستایی همیشه بخشی از گردشگری است.