لوازم جانبی قاب گوشی

قاب‌هایی که قرار است به تلفن همراه اضافه شوند، قاب گوشی از آنها پشتیبانی یا در هر صورت نگه‌داری شود، از چیزهای معروفی هستند. اندازه های مورد به اینچ ارائه بستگی دارد (برای مثال نمایش 5 اینچی). انواع مختلفی وجود دارد:

Image for post
Image for post

جیب و آستین
هولستر
پوسته ها
پوسته ها
موارد نصب شده
نگهبانان
کیف و کیف پول را برگردانید
امنیت صفحه نمایش و فیلم های بدن
بیمه سقوط و شوک
کیف چرم گاوی
موارد با پایه های ضربات هماهنگ
جعبه های باتری
چرمی ها معمولاً به تنهایی برای وسایلی استفاده می شوند که دارای بالشتک لاستیکی هستند یا به طور بالقوه از پلاستیک و بدون گوشه های بدون پوشش ساخته شده اند. کیس های جامد سنگی برای محافظت در برابر سقوط و خراش در نظر گرفته شده اند.

قاب ایستاده (یا پایه پایه) ابزار را سرپا نگه می دارد. پایه محکم برخی از قاب‌ها بسته به اینکه روی سطحی در جهت عقربه‌های ساعت یا خلاف جهت عقربه‌های ساعت قرار گرفته باشد، ابزار را در یک نقطه تعارف یا شدیدتر نگه می‌دارد. نقطه تراز اجازه ضربه زدن را بدون فشار دادن ابزارک می دهد، در حالی که نقطه رفیع برای تماشا انتظار می رود.

قاب های Folio ترکیبی از قاب و پایه هستند و ممکن است دارای یک کنسول (USB برای تلفن های همراه OTG یا کنسول بلوتوث) باشند. گارد گوشی

پوسته ها و پوشش های پیکربندی می توانند برای بیمه و شخصی سازی استفاده شوند. اینها پیامدهای طرح‌های تا حدودی «برهنه‌شده» است که توسط سازندگان ارائه می‌شود، به‌عنوان مثال، اپل، جایی که بخش‌های فلزی و شیشه‌ای گجت ارائه شده و در برابر آسیب درمانده هستند. آنها در استفاده از گجت در شرایطی که امکان استفاده از آن را فراهم می‌کنند، غیرقابل انکار هستند، اما در بسیاری از موارد از یک برش کمربند یا ابزار دیگری استفاده می‌کنند که مفید بودن یک غلاف را برای آن فراهم می‌کند. آنها از پلاستیک سخت، الاستیک، سیلیکون، چرم گاو یا قطعات وینیل دارای سیمان ساخته شده اند. مواد وینیل ممکن است تقویم یا پیش بینی شود، با آخرین گزینه پرهزینه تر است. وینیل کلندری فقط برای مدت کوتاه (10 سال) مورد استفاده قرار می‌گیرد، در حالی که وینیل ریخته‌شده در یک موقعیت طولانی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. وینیل کلندری شده نیز به طور کلی در گرما به درمانگر کمک می کند و می تواند در هر ساختاری (بیش از 80 درجه سانتیگراد) قالب گیری شود و ممکن است در نور مستقیم روز تار شود.

جعبه های تلفن تغییر یافته از چاپ سفارشی استفاده می کنند. سازمان‌های مختلف استراتژی‌های گوناگونی برای چاپ روی پرونده‌ها دارند. برخی از سابلیمیشن استفاده می کنند، برخی دیگر از پوسته های چاپ جوهر افشان و برخی دیگر از تکنیک های چاپ سه بعدی تصعید رنگی استفاده می کنند.

کیس‌های کاربردی می‌توانند از باتری‌های بیرونی یا کنسول USB، بلوتوث یا WiFi و تاچ پد استفاده کنند.

در برابر وسایل گم شده


جاکلیدی های خصمانه برای بدبختی می توانند بدون کشش زیاد یک تلفن همراه را از طریق سیم های دریافت انرژی کم انرژی GPS و بلوتوث تلفن پیدا کنند. وقتی مشتری در محدوده تلفن همراه است، هم تلفن همراه و هم ابزارک به مشتری هشدار می دهند. همچنین می توان از آن برای گرفتن عکس از راه دور با استفاده از بلوتوث استفاده کرد. قاب موبایل

طلسم های تلفن
مقاله اولیه: فریبنده تلفن همراه
از طلسم های تلفن برای تکمیل ابزار استفاده می شود. آنها یا با یک کراوات یا با اتصال به فیش جک متصل می شوند.

انبار انبوه
بیشتر ببینید: بلوتوث
برخی از تلفن‌های همراه دارای فضای کارت SD هستند (معمولاً تنوع کمتر Micro-SD). اینها، در ترکیب با یک کارت SD قابل اجرا، می توانند برای انتقال رکوردها از یک ابزار شروع و سپس به ابزار بعدی یا اساساً برای ایجاد محدودیت ظرفیت تلفن استفاده شوند.

Wi-Fi SD ابزارهای تخصصی Wi-Fi روی یک کارت SD خارق‌العاده تعبیه شده در دهانه کارت SD هستند. آنها می توانند تصاویر را به رایانه شخصی محله یا یک کمک اشتراک گذاری عکس مبتنی بر اینترنت منتقل کنند.

علاوه بر این، گجت‌های متعددی دارای USB On-The-Go هستند و از ذخیره USB پشتیبانی می‌کنند، که معمولاً از یک درایو مینیاتوری USB منحصر به فرد B streak یا یک اتصال دهنده برای یک پورت USB استاندارد استفاده می‌کنند. چنین کانکتورهایی نیز می‌توانند با ابزارهای مختلف USB دیگر مانند ماوس‌ها و کنسول‌ها استفاده شوند.