قوری کامل را پیدا کنید

ویژگی هایی یک قوری خوب

کنترل های دما:کتری های برقی چای دارای کنترل های داخلی داخلی هستند که حدس و گمان را از دم کردن چای حذف می کنند. این قیمت قوری چای به شما این امکان را می دهند تا دمای دلخواه خود را تنظیم کنید تا دیگر هرگز چای سبز خود را تلخ نکنید. کنترل های دما معمولاً از 150 تا 212 درجه فارنهایت متغیر است، بنابراین می توانید هر بار دمای مناسب را تنظیم کنید.

.

Infusers داخلی: بسیاری از قوری‌ها و کتری‌ها دارای یک دم‌نوش داخلی هستند تا دم کردن چای شل را راحت کند. این دمنده ها معمولاً از فلزاتی مانند فولاد ضد زنگ یا مس ساخته می شوند. برخی از انواع دارای یک تزریق کننده بامبو یا سیلیکون هستند.

 

به دنبال قوری باشید که دارای یک دمنده قابل جابجایی برای سهولت استفاده باشد

 افزودن برگ‌های چای به دم‌دهی که می‌توانید برگ‌های چای را که در ظرف چسبانده شده است داخل و خارج کنید، بسیار آسان‌تر است. همچنین تمیز کردن دمنده های متحرک آسان تر است.

اندازه:توجه به اندازه در هنگام انتخاب کتری بسیار مهم است. اندازه کامل بستگی به نحوه دم کردن چای دارد. اگر دوست دارید همزمان چند فنجان چای درست کنید، بهتر است یک کتری چای بزرگ انتخاب کنید - حدود 1.7 لیتر. کسانی که چای می نوشند که دوست دارند فقط یک فنجان چای درست کنند، نوع کوچکتری مانند گایوان یا چاوان را انتخاب می کنند.

 

قوری کامل را پیدا کنید

یک قوری کامل برای همه وجود ندارد. بهترین قوری به ترجیحات بصری، نیازهای دوام شما و میزان چایی که دوست دارید هر بار دم کنید بستگی دارد. این نکات را در هنگام انتخاب یک قوری در نظر داشته باشید و مطمئناً قوری را که انتخاب می کنید دوست خواهید داشت. کافی است مقداری آب داغ و چای برگ شل مورد علاقه خود را به آن اضافه کنید تا در کمترین زمان ممکن با یک فنجان چای عالی لذت ببرید.

 

قابلمه چای، کتری و لوازم جانبی

چه چای کیسه‌ای را در قوری بیاندازید یا برگ‌های شل را در دم‌دهی دم کنید، چه بخواهید یک 

قوری با دم‌پاشی

 داشته باشید، می‌توانید آنچه را که نیاز دارید در اینجا پیدا کنید. برای یافتن ابزارهایی برای تهیه یک قابلمه چای عالی، از قوطی های چای گرفته تا کتری های چای، طیف ما را مرور کنید.