چشم انداز بلندمدت پیش بینی قیمت شیبا اینو – پیش بینی 2025

Image for post
Image for post

با تمدید پیش‌بینی قیمت سکه Shib Inu تا سال 2025، دارایی دیجیتال را پیش‌بینی می‌کنیم که سطح قیمت 0.0001 دلار را به چالش می‌کشد. کارشناسان رمزارز توافق دارند که بدون توجه به هر اتفاقی که در کوتاه مدت رخ دهد، قیمت سکه در بلندمدت رشد خواهد کرد. با توجه به اینکه شیبا اینو یکی از بزرگترین سکه های بازار است، مطمئناً از این افزایش قیمت سود خواهد برد.

موارد استفاده اضافی مانند ادغام آن در Shibaswap و کاربرد آن در Shibaverse نیز باید قیمت SHIB را بیش از پیش تقویت کند. بنابراین، حرکت به سمت 0.0001 دلار تا سال 2025 منطقی به نظر می رسد.

در صورت ادغام بازار، شیبا اینو ممکن است با پیش‌بینی قیمت بسیار پایین‌تر مواجه شود و این یک رقابت کاملاً آزاد باشد.

تیم Shiba Inu که به دنبال جدا شدن از مسیر وجودی خود در رسانه های اجتماعی است، موارد استفاده قوی را برای حمایت از رشد اکوسیستم خود ایجاد می کند.

این به راحتی در موارد استفاده تجاری رو به رشد آن برای چندین شرکت قابل مشاهده است. اعلامیه اخیر شبکه پرداخت ضد کلاهبرداری محبوب Flexa نشان می دهد که میم کوین عزم خود را برای دور شدن از هنجار نشان می دهد.

ادغام آن در شبکه Flexa باعث می شود دارندگان توکن SHIB بتوانند دارایی های دیجیتال خود را در بیش از 41000 مکان در ایالات متحده و کانادا خرج کنند.

به این ترتیب، Shiba Inu می تواند برای تقویت تسویه سریع تراکنش ها استفاده شود. Flexa تنها شرکتی نیست که این حرکت را انجام می دهد زیرا بیش از 600 کسب و کار وجود دارد که به اکوسیستم Shiba Inu متصل شده اند. نام‌های برجسته‌ای مانند GameStop، GiftChill، Whole Foods، Nordstrom و چندین نام دیگر امکان پرداخت با توکن‌های SHIB را فراهم می‌کنند.

پذیرش سریع به طور کلی به افزایش قیمت در آینده اشاره دارد. این در مهمترین دارایی دیجیتال بیت کوین که بیشترین سهم را در زیرساخت پرداخت غیرمتمرکز دارد، مشهود است. ادامه پذیرش SHIB نشان دهنده تعصب فزاینده نسبت به دارایی دیجیتال است که می تواند به افزایش قیمت در ماه های آینده تبدیل شود.

پروژه همکار اتریوم Decentraland فضایی قوی برای اکوسیستم Metaverse ایجاد کرده است. تا کنون، متاورس نه تنها چشم‌ها و گوش‌های کنجکاو را جذب کرده است، بلکه سرمایه‌گذاری‌های عظیمی را نیز به خود جلب کرده است. فضای Metaverse با پشتیبانی از تکثیر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) میلیاردها دلار ارزش دارد و انتظار می‌رود سرمایه‌گذاری‌های بیشتری در سال‌های آینده آن را به سطح تریلیون دلاری سوق دهد.

برنامه‌های اخیر شیبا اینو برای ایجاد سرزمین عجایب دیجیتالی برای پروژه‌ها و کسب‌وکارها به آن اعتبار بیشتری می‌دهد. در نقشه راه اخیر خود، جامعه پر جنب و جوش کاربران خاطرنشان کردند که Metaverse فضای امیدوارکننده ای است.

با توجه به این موضوع، پروژه میم نقشه های مجازی به نام سرزمین های شیبا را راه اندازی خواهد کرد. در حالی که این هنوز در حال انجام است، پیامدهای احتمالی این پرتاب دور از ذهن نیست.

برای شروع، Shiba Inu فرصتی مناسب برای شرکت‌ها برای اتصال به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی بیشتر از آنچه Decentraland در حال حاضر می‌تواند فراهم کند. توکن SHIB در حال حاضر برای بادام زمینی معامله می شود و بزرگترین گروه دارندگان افراد هستند.

این به فرصت‌های بیشتری برای ارتباط با این مجموعه از سرمایه‌گذاران در محیطی مملو از سرگرمی و بدون بارها تبدیل می‌شود. SHIB یک بازار باز برای خرید ابزار و همچنین راه‌اندازی پروتکل‌های مشابهی ایجاد می‌کند. یک نمونه مناسب Oshiverse است که انتظار می رود Shiba Inu را به یک پروژه بزرگ در فضای رمزنگاری تبدیل کند.

پروژه Shiboshi NFT احتمالاً در اینجا سروصدا خواهد کرد و انتظار می‌رود که این امر کشش بیشتری را برای پروتکل مبتنی بر اتریوم ایجاد کند. همه اینها ردپای خوبی هستند که سرمایه گذاران می توانند برای تصمیم گیری هوشمندانه برای خرید سکه شیبا اینو دنبال کنند.

منبع: مجله ویکی