قیمت تزریق ژل لب 

آیا عوارض تزریق ژل لب زیاد است؟

تزریق ژل لب اگر به درستی انجام نشود، می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد. به گونه‌ای پزشکان توصیه می‌کنند هرگز برای این کار نزد سالن‌های زیبایی و آرایشگران نرفته و حتما پیش یک پزشک معتبر اقدام به پروتز لب کنند. در ادامه شما را با چند مورد از عوارض این عمل آشنا می‌کنیم.

Image for post
Image for post

1- بروز واکنش‌های آلرژیک

2- آسیب به بافت لب از عوارض تزریق ژل لب

3- ایجاد عفونت

4- تورم و کبودی از عوارض تزریق ژل لب می باشد.

تزریق ژل لب مدل روسی چیست؟

این تکنیک به حجم لب‌ها اضافه می‌کند و در عین حال، ظرافت این تکنیک به حدی است که در نهایت، لب‌های بیش از حد باد شده، ایجاد نمی‌شود. این روش می‌تواند ظاهری مشابه با مدل ‌های طبیعی را به صورت افراد هدیه کند. 

Image for post
Image for post

در تکنیک لب روسی، قطرات کوچک ژل در ناحیه ی خط بالایی لب و گوشه آن، تزریق می شوند. این روش مخصوصا برای افرادی که لب بالایی کوچکی دارند، بسیار موثر است.

تزریق ژل لب مدل عروسکی

برای تزریق ژل لب مدل‌های متنوعی وجود دارد و همه چیز بستگی به سلیقه و فرم کلی چهره شما دارد. شما چقدر به دنیای مد اهمیت می‌دهید؟ آیا همیشه دلتان می‌خواهد با مد پیش بروید؟ 

Image for post
Image for post

اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، برای تزریق ژل لب، مدل عروسکی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. تزریق ژل لب به روش عروسکی یکی از زیباترین و رایج‌ترین سبک در این روزها است و افراد استقبال خوبی از آن می‌کنند.

بعد از تزریق ژل لب چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

نکاتی که در مورد مراقبت بعد از تزریق ژل لب وجود دارد شامل موارد ذیل می گردد:

۱) در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق از مواد آرایشی روی موضع استفاده نفرمایید.

۲) طی ۲۴ ساعت اول پس از تزریق ژل ، می بایستی از ورزش های شدید (مانند ایروبیک)، قرارگرفتن بیش از حد در معرض آفتاب یا گرمای شدید و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.

۳) پس از تزریق ژل، تا ۷۲ ساعت از دستکاری و ماساژ ناحیه تزریق شده پرهیز نمایید.

۴) بهتر است در دو هفته اول از تماس با گرمای زیاد مانند سونا و حمام های داغ پرهیز نمایید.

۵) استفاده از غذاهاى سخت مانند ساندویچ، گاز زدن نان هاى سفت و سخت، کشیدن سیگار، پیپ، قلیان و بطورکلى هرگونه ضربه و فشار در ۷۲ ساعت بعد از تزریق فیلر(ژل) بخصوص در ناحیه لب ها ممنوع است.

۶) واکنش بدن نسبت به ژل های استاندارد بسیار کم است، تنها ممکن است بعد از تزریق، فرد دچار کبودی، قرمزی، درد، تورم و سفتی شود که معمولا تا یک هفته (حداکثر ۲ هفته) برطرف می شود

هزینه تزریق ژل لب

یکی از مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت تزریق ژل، میزان مورد نیاز برای تزریق می‌باشد. طبیعتا، مقدار مورد نیاز نقاط مختلف صورت جهت تزریق متفاوت بوده و همین امر بر قیمت آن تاثیر گذاشته است. به طور مثال، لب‌ها به دلیل حجم کم خود نیازی به تزریق ژل زیادی ندارند و اصولا ۱ سی‌سی کافی است.

Image for post
Image for post

 اما، گونه‌ها به دلیل وسعت بیشتر خود نیاز بیشتری به ژل دارند. بنابراین، هر چه مقدار بیشتری ژل به بدن تزریق شود هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد؛ چرا که پزشک مجبور است وقت بیشتری برای تزریق بگذارد و دستمزد بالاتری هم می گیرد و مواد مصرفی بیشتری هم استفاده می شود.

بهترین مارک ژل لب

1- ژل ژوویدرم Juvederm کمپانی Allergan

2- ژل لب تئوسیال Teosyal

3- ژل لب رستیلن RESTYLANE

4- ژل لب استایلج Stylage

5- ژل لب بلترو BELOTERO

گلوله شدن ژل لب و دلایل اولیه آن

علت گلوله شدن ژل لب به عوامل مختلفی مرتبط است، برای مثال در روز‌های ابتدایی ممکن است که شما با سفت شدن یا گلوله شدن ژل لب مواجه شوید، ولی در روز‌های ابتدایی این موضوع نگران کننده نیست، منظور از روز‌های ابتدایی فاصله زمانی هفته اول تا هفته دوم است، مثلا شما باید تا روز دهم حداقل شاهد کاهش میزان قابل توجهی از تغییرات باشید. اما اگر شاهد روند بهبودی نبودید، می‌بایست به پزشک خود مراجعه کنید تا مشکل شما را برطرف کند.

نحوه خوابیدن پس از تزریق ژل باید چگونه باشد ؟

پس از انجام عمل زیبایی تزریق ژل، همواره نکات بسیار زیادی وجود دارد که می‌تواند بر بهبود روند درمانی و ترمیمی عمل تاثیر‌گذار بوده و همچنین بر سلامتی فرد نقش داشته باشد. یکی از موارد مهم، نحوه خوابیدن پس از تزریق ژل است. معمولا نکاتی که توسط پزشکان متخصص به افراد گوشزد می‌شود می‌تواند باعث شود که آن‌ها بدون هیچ دغدغه و نگرانی به امور روزمره خود بپردازند.

 این نکات به نوعی فرآیند را تکمیل می‌کنند و موجب می‌شوند که نتایج حاصل از تزریق ژل، ‌ایده‌آل‌تر شوند. به همین خاطر توجه به این نکات، از اهمیت زیادی برخوردار است و نقشی تعیین‌کننده در رسیدن به مطلوب‌ترین شرایط دارند. پس از هر عملی چه از نوع ترمیمی چه از نوع درمانی، مردم نیاز به استراحت دارند. در ادامه این مقاله به بررسی نحوه خوابیدن پس از تزریق ژل می‌پردازیم.