تست صدا برای خوانندگی

بخاطر اینکه بدونید آیا صداتون برای خوانندگی خوبه یا نه خیلی سخته.  شاید تا الان صدای چندتا از خواننده ها را کپی کرده باشید و اطرافیانتون بگن به به عجب صدایی داری، اما وارد شدن به دنیای خوانندگی از آنچه که فکر میکنی  گسترده تره  و به تمرین، تست صدا، استعدادیابی و تست خوانندگی بطور جدی نیاز داری. 

ممکنه که ذاتا استعداد خوانندگی را درونتون داشته باشید ولی باز هم احتیاج به تمرین دارید.

معایب و مزایای تست خوانندگی در موسسات معتبر در مقایسه با استودیوهای زیرزمینی

تست خوانندگی در موسساتی که زیر زمین فعالیت دارند و بدون مجوز شروع به تست گرفتن میکنن خیلی با ی آکادمی خوانندگی که مجوز از وزارت ارشاد داره فرق داره.

اگر یک آکادمی موسیقی برای تست صدا برید ممکنه که در آینده نزدیک شما را بعنوان یک خواننده ساپورت کننه اما موسسات زیر زمینی فقط بدنبال کسب درآمد هستن .

 بنابراین، اعتماد به یک موسسه معتبر و شناخته شده که در حوزه استعدادیابی خوانندگی و تولید آلبوم موسیقی کار می کند می تواند مسیر خواننده را کوتاه تر و زودبازده کند و خواننده را در مسیر برندسازی به شهرت در خوانندگی و درآمد نجومی برساند .

تست صدا و خوانندگی تلویزیونی

اما آیا تمامی مواردی که در قسمت بالا توضیح دادیم در خصوص مسابقات تلویزیونی یا مسابقات تلنت شو صدق می کند؟ به احتمال فراوان برنامه های تلویزیونی که در حوزه آکادمی صدا یا سرمایه گذاری خوانندگی برنامه تولید کرده اند را دیده اید. این مسابقات خوانندگی به طور کلی جنبه سرگرمی دارند و به طور اختصاصی بر روی استعداد خوانندگی شما تمرکز نمی کنند. بنابراین، نمی توان به آنها به عنوان یک اسپانسر خوانندگی یا اسپانسر موزیک نگاه کرد. اگر صرفا تنها جهت تست صدا می خواهید برای یک بار شانس خود را امتحان کنید، شاید گزینه مناسبی باشند. اما برای اینکه به عرصه هنر خوانندگی وارد شوید باید به صورت اصولی و حرفه ای به مراکز تخصصی این کار مراجعه کنید.