کلاهبرداری اجاره ویلا در دیوار کرج

مرتضی مینایی فرد؛ کلاهبردار در زمینه اجاره ویلا در منطقه کرج و شهریار می باشد. این متن طبق گزارشات مختلف از چندین نفر از اهالی منطقه بدست ما رسیده است و صرفا برای آگاه سازی مردم کرج و شهریار تهیه شده است تا در دام این فرد و امثال ایشان قرار نگیرند. امیدواریم که زمینه دستگیری و عدم فعالیت ایشان و مجرمان املاک توسط دستگاه قضا فراهم شود.

مرتضی مینایی فرد بارها با جلب اعتماد مشتری بصورت زیرکانه آنها را فریب داده است. بنا به گزارشاتی که به ما رسیده این فرد حداقل در دهها مورد اجاره ویلا کلاهبرداری های میلیونی انجام داده که شاکیان زیادی دارد.

مرتضی مینایی فرد در زمینه اجاره ویلا فعالیت غیرقانونی و کلاهبرداری گسترده ای انجام می دهد. این فرد از طریق سایت دیوار و آگهی های اینترنتی اقدام به این کار می نماید. وی با انتشار آگهی ویلاهای فیک و غیرواقعی مشتریان را جلب کرده و با اخذ مبالغی بابت رزرو اجاره ویلا، آنها را به دام می اندازد. مشتری پس از مراجعه به مکان مورد نظر اثری از ویلای موردنظرش نخواهد دید. این موضوع توسط چندین نفر از اهالی شهریار، چهارباغ کرج و عرب آباد خسروی تایید شده است.

مرتضی مینایی فرد
مرتضی مینایی فرد
مرتضی مینایی فرد

چنانچه شما نیز از ایشان شکایتی دارید و یا از اتفاقات و جریانات ایشان مطلعید لطفا در اسرع وقت با ایمیل Karajefsha@gmail.com در میان بگذارید.