برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی این ملک در دهه 1980 توسط رزا بورجیا بارونس

برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی این ملک در دهه 1980 توسط رزا بورجیا بارونس کولیس و همسرش ماسیمو بازسازی شد که در ابتدا خانه اصلی را به عنوان خانه خانوادگی خود خریداری کردند.برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی در طول سالها، آنها دامموسی همسایه را خریدند زیرا نمی خواستند شخص دیگری زمین را بخرد و چیزی بسازد که منظره را خراب کند. دامموسی ها از سنگ های آتشفشانی سیاه رنگ با سقف گنبدی شکل به سبک معماری منحصر به فرد پانتلریا ساخته شده اند. 
حدود 10 سال پیش، شوهر رزا درگذشت و او می خواست با اجاره دادن آن به مهمانان پولی،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی ملک را زنده نگه دارد. من او را در ونیز ملاقات کردم، جایی که ما همسایه هستیم و در هفت سال گذشته ملک را مدیریت کرده ایم. بیشتر بازدیدکنندگان این جزیره هنوز ایتالیایی هستند، اما ما یکی از معدود املاکی هستیم که افراد خارج از کشور، عمدتا بریتانیایی، آمریکایی و اروپایی های شمالی را جذب می کنیم.

از آنجا که این بخش از جزیره تقریباً به طور کامل توسط املاک اشغال شده است، خلوصی در چشم انداز وجود دارد. همچنین به عنوان بخشی از پارک ملی جزیره پانتلریا تعیین شده است،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی بنابراین تضمین می شود که برای سال های آینده به همین شکل باقی بماند.
فضا و طراحی داخلی تنوتا بورجیا را چگونه توصیف می کنید؟
فضای تنوتا بورگیا مانند یک هتل نیست، زیرا هر یک از دمموسی ها متفاوت هستند و با تعداد زیادی مبلمان آنتیک تزئین شده اند. به نظر نمی رسد که به عنوان یک استراحتگاه معمولی ساخته شده است، با فضای خانه های روستایی. 
چه چیزی را در مورد پانتلریا دوست دارید؟
Pantelleria عجیب است زیرا آتشفشانی است و سواحل شنی وجود ندارد. شبیه لانزاروته در جزایر قناری اما با پوشش گیاهی مدیترانه ای است. از آنجا که سواحل شنی ندارد، صنعت گردشگری هنوز توسعه نیافته است و جزیره به خوبی حفظ شده است. در حالی که مکان‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید به دریا دسترسی داشته باشید، اما صخره‌ای است و بیشتر بازدیدکنندگان جزیره معمولا جوان و بدون خانواده هستند،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی زیرا برای کاوش به انرژی زیادی نیاز دارید! اما Pantelleria فراتر از ساحل دریا را ارائه می دهد - یک دریاچه، یک کوه، چشمه های آب گرم و بسیاری از پیاده روی های عالی وجود دارد. از آنجایی که موسسات خصوصی زیادی در جزیره وجود ندارد، دسترسی رایگان برای کاوش دارید. ما تعداد زیادی مهمان بازگشتی داریم، اما پانتلریا فنجان چای همه نیست.
ضلع شمالی جزیره (رو به سیسیل) بسیار سرسبزتر است و بیشتر مردم در دهه 1960 در آنجا ساکن شدند زیرا می خواستند ویلاهای تعطیلات با باغ بسازند. طرفی که ما در آن قرار داریم خشک‌تر، وحشی‌تر و توسعه‌یافته‌تر است، چیزی که امروزهبسیاری از مردم به دنبال آن هستند. احساس می کنید که در میانه راه هستید، اما در عرض 5 دقیقه، می توانید در یک رستوران یا هر جایی که نیاز دارید بروید.برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی ما همچنین به برخی از جذاب ترین مکان ها برای دسترسی به دریا در جزیره نزدیک هستیم.
اتاق‌ها و نرخ‌های تنوتا بورجیا
این ملک در وسعت 11 هکتار قرار دارد، بنابراین مهم نیست که کدام داموزی را انتخاب کنید، واقعاً مهمانان دیگری را نخواهید دید. هر کدام دارای ورودی و پارکینگ مخصوص به خود و همچنین یک فضای غذاخوری در فضای باز هستند. تنها منطقه مشترک، باغ عربی است، فضایی با دیوار با درختان مرکبات که مهمانان می‌توانند در آن استراحت کنند، و می‌توان در اطراف ملک و در میان باغ زیتون قدم زد. 

خانه اصلی، Dammuso Grande، دارای چهار اتاق خواب دو نفره است که می تواند تا هشت نفر را در خود جای دهد و یک استخر بزرگ که برای استفاده خصوصی آنها است. Limoni و Palmeto هر دو دارای دو اتاق خواب دو نفره و استخرهای کوچک هستند، در حالی که چهار دامموسی دیگر - Pineta، Vigna، Gelso و Jolly - فقط یک اتاق خواب دو نفره و بدون استخر دارند. 
گاهی اوقات ما گروه های بزرگتری برای عروسی یا استراحتگاه یوگا داریم که کل ملک را رزرو می کنند. در این صورت اغلب از خانه اصلی به عنوان محل تجمع استفاده می کنند. به راحتی می توان در عرض چند دقیقه از تمام dammusi به آن رسید که دورترین آنها 7 دقیقه پیاده روی است. 
کابین x را به طور خلاصه چگونه توصیف می کنید؟
hintercabin x یک خانه دو خوابه و یک حمام با فضای نشیمن و آشپزخانه مفهومی باز است. منظره کابین واقعاً نقطه کانونی کابین است و قله Mont-Tremblant قابل مشاهده است. در اتاق خواب ها، ما با یک استودیو کار کردیم تا این کاغذ دیواری های زیبا را بسازیم که بافت دار به نظر می رسند و یک شومینه مستقل در اتاق نشیمن وجود دارد.
hintercabin x فضایی است که طراحی و طبیعت را با هم ادغام می کند، جایی که تجمل دوباره تعریف می شود و رفاه در خط مقدم است. تحقیقات نشان می دهد که طراحی زیبا و غرق شدن در طبیعت، احساس شما را تغییر می دهد و ما می خواهیم مردم احساس خوبی داشته باشند.
داستان پشت hintercabin x چیست، الهام شما برای ایجاد آن چه بوده است؟
شریک زندگی من قبلاً در دنیای فناوری بود و برای کار زیاد سفر می کرد، از جمله به منطقه شمال اروپا. او از معماری آنجا و نحوه ادغام یکپارچه آن با مناظر حماسی الهام گرفت. وقتی داخل بودی، انگار بیرون بودی. او شروع به پرسیدن این سوال کرد که چرا ما در آمریکای شمالی، به ویژه در کانادا، چنین چیزی را نداریم، و تصمیم گرفت آن را محقق کند.
او همچنین از معماری و طراحی که در کتاب‌ها می‌دید الهام گرفته بود و می‌دانست که حس خاصی در او ایجاد می‌کند اما مطمئن نبود چرا. با گذشت زمان، ایده هایی به وجود آمد و او شروع به کار با یک معمار برای ایجاد خانه های داخلی کرد.
قبل از اینترهاوس،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی او چیزی شبیه به کابین x امروزی داشت، ابتدا به عنوان خانه و بعداً به عنوان یک فرار آخر هفته. زمانی که اینترهاوس در دست ساخت بود، شروع به اجاره کابین داخلی اصلی کردیم و متوجه شدیم که بسیاری از مردم خواهان آن تجربه ارتباط مجدد با طبیعت و خودشان بودند، به طوری که ما شش ماه قبل رزرو می کردیم! در نهایت ما به فروش کابین داخلی اصلی رسیدیم زیرا احساس می‌کردیم در منطقه‌ای است که برای اجاره بهترین نیست و کابین x فعلی را ساختیم.
پس از مدتی که از املاک بهره برداری کردیم، متوجه شدیم چیزی کم است. ما می‌خواستیم مردم را به طبیعت بیاوریم و به آنها می‌گفتیم که چقدر مهم است، اما همچنین می‌خواستیم به آنها نشان دهیم که چقدر به عنوان یک شرکت اهمیت می‌دهیم. به جای اینکه صرفاً به بی طرفی کربن متعهد شویم، تصمیم گرفتیم کربن منفی شویم و اکنون بیشتر از آنچه می گیریم پس می دهیم. با هر مهمانی که می ماند، 10 درخت با One Tree Planted می کاریم که معادل بیش از 1500 درخت در سال برای هر یک از فضاها است.
علاوه بر آن، ما معتقدیم که در داخل خانه باید به همان زبان صحبت شود. بنابراین مارک ها و محصولاتی که ما استفاده می کنیم همگی محلی، سازگار با محیط زیست و/یا پایدار هستند.برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی بسیاری از محصولات از شرکت The Unscented - یک تجارت مستقر در مونترال است که فقط از محصولات زیست تخریب پذیر و بطری های قابل پر کردن مجدد استفاده می کند. تمام کتانی هایی که برای رختخواب و روپوش استفاده می کنیم نیز پایدار هستند. ما می‌خواهیم جامعه‌ای از شرکت‌هایی ایجاد کنیم که اهمیت می‌دهند، به طوری که وقتی مهمانان برای اقامت می‌آیند، آن را از هر زاویه احساس کنند.
جو و طراحی داخلی کابین x را چگونه توصیف می کنید؟
در حالی که hintercabin x از نظر فنی یک پیش ساخته است، هنوز با مفهوم ادغام دنیای داخلی و خارج طراحی شده است. طراحی بسیار مینیمالیستی با برخی نشانه های ژاپنی است. ما معتقدیم که کمتر و کمتر به شما امکان می دهد احساس خلاقیت، نوستالژیک، امنیت و راحتی داشته باشید.
برای شما شخصاً، چه چیزی در مورد hintercabin x وجود دارد؟
در این بخش از کانادا، ما یکی از اولین خانه هایی بودیم که چنین رویکرد پایداری را در پیش گرفتیم - ایجاد یک احساس و جامعه، نه فقط یک فضا. من احساس می‌کنم که ما با برندسازی و آنچه که برای آن ایستاده‌ایم قوی هستیم و سعی می‌کنیم با ماندن در کنار ما به مهمانان این احساس را بدهیم که دارند کار خوبی انجام می‌دهند و پس می‌دهند. در کابین x، آن‌ها چیزی را تجربه می‌کنند که مقایسه آن با هر چیز دیگری سخت است - طبیعت به بهترین نحو سرزده است!
از ابتدا تا انتها، فکر نمی کنم هیچ جای دیگری مانند آن وجود داشته باشد. از کتاب مهمان دوم، آنها می دانند که در حال کاشت درخت هستند. حتی قبل از اینکه برای اقامت بیایند، می توانند از طریق وب سایت مهمان درباره خانه و انتظاراتشان بیاموزند. در طول اقامت، ارتباط زیادی بین مدیر و مهمانان وجود دارد و حتی پس از رفتن آنها، گهگاهی که می خواهیم برگردند، پایگاه را لمس می کنیم.