برنامه فيزيکي مجتمع تجاري اداري با دو نمونه

برنامه فيزيکي مجتمع تجاري اداري پلازای بین المللی Chengdu Seven One در تقاطع جاده Jinguang و خیابان Rongdu در منطقه Xindu، چنگدو واقع شده است. مساحت آن نزدیک به 89 هکتار و مساحت ناخالص آن نزدیک به 450000 متر مربع است. یک مجتمع تجاری بزرگ با عملکرد خرید، تفریح، اقامت، هتل، ادارات و بلوک های تفریحی می باشد
در چنگدو، Shu Brocade همیشه مهمترین کارت ویزیت آن بوده است. همانطور که یکی از شعرهای قدیمی چینی می گوید: "شعر روی پارچه گلدوزی شده است و زیبایی آن کل کشور را شوکه می کند"، پارچه ابریشمی ظاهر و بافت فوق العاده ای دارد. رنگ، طرح و شفافیت کریستالی آن ظاهر رویایی آن را ایجاد می کند.برنامه فيزيکي مجتمع تجاري اداري طراحان داخلی ما با الهام از Shu Brocade، تجربه ای زیبا و شیک را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورند. هنگام طراحی نورپردازی داخلی، دمای رنگ کلی 3000K را انتخاب کردیم و محیطی گرم، معمولی و آرامش بخش را ایجاد کردیم. ما سبک نرمی، روانی، انسجام و سلسله مراتب را به عنوان موضوعات در نظر گرفتیم، بنابراین فضای خرید شیک می تواند ایجاد شود.
طراحی آتریوم و راهرو در کل اتاق پر از نرمی است.برنامه فيزيکي مجتمع تجاري اداري ما امیدواریم که مشتریان بتوانند هنگام خرید احساس نرمی مانند نوارهایی که در هوا در حال بال زدن هستند را داشته باشند، بنابراین از نوارهای نوری 3000K برای برجسته کردن شکل منحنی Shu Brocade داخلی استفاده می کنیم و این مفهوم طراحی ما است. وقتی در وسط دهلیز اصلی ایستاده ایم، وقتی به بالا نگاه می کنیم، می توانیم لایه هایی از روبان ها و هاله ای از نوارهای نورانی را ببینیم که لایه بندی مست کننده ای ایجاد می کند.
هنگام طراحی نورپردازی کاربردی، ما اغلب به یک مشکل فکر می کنیم: چگونه می توان چیدمان نور پایین را نه تنها شکل پارچه ابریشمی را حفظ کرد، بلکه چیدمان سنتی را نیز شکست؟ پس از فکر کردن، در هر گروه سه لامپ قرار دادیم، بنابراین یک طرح جدید بیرون آمد.برنامه فيزيکي مجتمع تجاري اداري هم چراغ ها و هم گروه ها می توانند کاملاً با سبک Shu Brocade مطابقت داشته باشند، در حالی که حس چابکی را به شما می دهند.
تصویر مرکز خرید به‌عنوان محل اصلی مصرف شهروندان، بی‌تردید زمانی که مردم برای خرید کالا انتخاب می‌کنند، شاخص اندازه‌گیری مهمی است. بنابراین اهمیت طراحان داخلی بدیهی است. طراحان داخلی تصویری مناسب برای مراکز خرید ایجاد کرده اند. به عنوان یک مشاور نورپردازی حرفه ای، بر اساس داشتن یک طراح داخلی واجد شرایط، وظیفه ما زیباسازی تصویر مرکز خرید است.
Cardero به محیط منحصر به فرد خود پاسخ می دهد و از اتصالات به West End ونکوور، استنلی پارک و مرکز شهر استفاده می کند. بیان رسمی ساختمان از تاریخ و فعالیت های محله اطراف و موقعیت آن در بندر زغال سنگ الهام گرفته شده است که الهام بخش بیان نما و جزئیات منظره است.برنامه فيزيکي مجتمع تجاري اداري آفتابگیرهای معماری در نماهای جنوبی و غربی برج مسکونی یک ویژگی نمادین است که هم کاربردی و هم هویت منحصر به فردی را به ساختمان می بخشد. صفحه‌های اوریگامی‌مانند متمایز ساختمان از محیط دریایی آن الهام گرفته شده‌اند - مرغ‌های دریایی و هواپیماهای دریایی در بندر زغال‌سنگ، و هنگ گلایدرهایی که در دوردست از کوه گروس در حال منجنیق هستند. با شکل های V با زاویه عمیق که در فولاد گالوانیزه سفید تشکیل شده است، مشخص می شود.
این سایت در تقاطع دو شبکه شهری قرار دارد که نقش مهمی در مجسمه سازی پروژه دارد. در امتداد خیابان پندر، مقیاس برج به 21 طبقه کاهش می یابد تا به ویژگی ساختمان های همسایه و تغییر در شبکه شهر پاسخ دهد. این برج نشسته در بالای یک سکو چهار طبقه با در درجه خرده فروشی و 45000 فوت 2 از فضای اداری در بالا. یک برج 26 طبقه با کاربری مختلط مسکونی، اداری و خرده‌فروشی در گوشه خیابان‌های جورجیا غربی و کاردرو قرار دارد.برنامه فيزيکي مجتمع تجاري اداري هویت دوگانه برج، شکل منحصر به فرد آن را به ساختمان می بخشد و جرم درک شده از ساختمان کلی را کاهش می دهد.
Cardero برای تبدیل شدن به استعاره ای از یک ابلیسک مدرن در ورودی مرکز شهر ونکوور طراحی شده است و در تقاطع خیابان های جورجیا غربی و وست پندر واقع شده است. یک خیابان تشریفاتی مهم در شهر، غرب جورجیا از پارک استنلی تا منطقه تجاری مرکزی امتداد دارد. این مکان فرصتی منحصر به فرد برای علامت گذاری دروازه را به هنگام ورود به مرکز شهر از ساحل شمالی ارائه می دهد.
جنس مورد استفاده :
روکش نما: 
1. دیوار پرده بدون درپوش با شیشه شفاف از طریق شیشه فونیکس 
2. دیوار پرده بدون درپوش با اسپندرل شیشه ای از طریق شیشه فینیکس 
3. دیوار پنجره با شیشه شفاف از طریق پنجره Starline
4. دیوار پنجره با اسپندرل شیشه ای از طریق پنجره Starline
کفپوش سوئیت مسکونی: 
1. کفپوش چوبی پلانک، مجموعه موتزارت-نقره ای تیره بلوط دودی برس خورده، مروارید بلوط برس خورده، بلوط سفید بیانکا در سراسر اروپا تاچ هاردوود شرکت. 
دیوار لابی:  
1.
پانل های چوبی از طریق Towne Millwork 2. پانل های شیشه ای چند لایه توسط Vitrum Glass Group از طریق AGS
نورپردازی داخلی:
1. نورپردازی توکار توسط Contraste Lighting
2. چراغ های آویز توسط Resident از طریق Inform Interiors
3. چراغ کف توسط Fontana Arte از طریق Inform Interiors
مبلمان داخلی:
1. مبل Michel توسط B&B Italia از طریق Inform Interiors
2. صندلی های بازوی Aileron توسط Frag از طریق CF Interiors
3. میز قهوه، میز کناری و نیمکت، سفارشی از طریق طراحی محصول AVF
4. فرش منطقه از طریق فرش بنر
5. لابی هنر از طریق گالری Bau-Xi
کفپوش لابی:
کاشی کف مرمر، آبی ساووی از طریق کاشی المپیا + سنگ
درهای مسکونی: درهای
ورودی سوئیت، سفارشی از طریق Towne Millwork 
درب های لابی:
درب ها و پانل های شیشه ای ساختاری بدون قاب از طریق AGS
ویندوز:
دیوار پنجره با شیشه شفاف از طریق پنجره Starline
سقف: سقف
قیری اصلاح شده توسط