رویداد 2021 اپل

اپل امروز در 20 آپریل و ساعت 10 به وقت کالیفرنیا (ساعت 9:30 در ایران) قصد دارد تا یک رویداد آنلاین (ٍEvent) برگزار کند. می‌توان حدس زد اپل در رویداد امروز از مدل‌های به روز شده iPad خود رونمایی خواهد کرد. همچنین یک iPad mini جدید، یک iPad سطح پایین و برخی مدل‌های iPad Pro جدید از پیش بینی‌های رویداد امروز است. 

Image for post
Image for post

حدس زده می‌شود که نسخه جدید iPad Pro دارای نمایشگرهای مینی LED و پشتیبانی از 5G mmWave باشد. همچنین انتظار می رود مدل های جدید iPad Pro دارای چندین گزینه اندازه نمایشگر و یک تراشه کاملاً جدید اپل باشند. علاوه بر این، شایعه شده است که اپل نسخه جدیدی از Apple Pencil را رونمایی می‌کند که می تواند Apple Pencil 3 نامیده شود. این یک بروزرسانی برای Apple Pencil است که در سال 2018 راه اندازی شد.

علاوه بر خانواده iPad، انتظار می‌رود که اپل مدل‌های جدید iMac خود را در رویداد مجازی امروز به بازار عرضه کند. نسل بعدی iMac احتمالاً دارای تراشه M1 اپل است که سال گذشته در MacBook و Mac mini ارائه داد. همچنین می‌توانید در مدل‌های جدید iMac - همراه با چندین رنگ - انتظار ارتقا طراحی را داشته باشید. همچنین پیش بینی می‌شود که اپل برای رویداد امروز iMac 24 اینچی را برای رونمایی آماده داشته باشد.
رویداد اپل که امروز اتفاق می‌افتد احتمالاً محلی خواهد بود که اپل می‌تواند AirTag‌های مورد انتظار خود را رونمایی کند. ردیاب بلوتوث که می‌تواند در دو اندازه متفاوت باشد و در برابر پیشنهادهای مشابه Tile رقابت کند. انتظار می رود AirTag های اپل از ساختاری ضد آب برخوردار باشند و از پشتیبانی شارژ مغناطیسی برخوردار باشند. 

برخی از لوازم جانبی انفرادی ممکن است در دسترس باشد تا بتوانید AirTags را به راحتی با کیف یا هر چیز دیگری برچسب گذاری کنید. ذکر این نکته مهم است که اپل از قبل زیرساخت هایی را برای ارائه پشتیبانی از AirTags در دستگاه هایی از جمله iPhone ، iPad و Mac آماده کرده است.

Image for post
Image for post

در کنار AirTags ، اپل قرار است به روز رسانی AirPods خود را انجام دهد که می‌تواند در رویداد امروز به عنوان AirPods 3 آغاز شود. AirPods جدید می‌تواند با طرحی ارائه شود که کاملاً شبیه AirPods Pro باشد و حتی شامل سیستم خود باشد ( SiP) برای ارائه یک تجربه صوتی کاملاً بی سیم به روز در حین حرکت.

اپل ممکن است در رویداد امروز خود از تلویزیون جدید اپل رونمایی کند. این می تواند تراشه A12X را شامل شود و شامل 64 گیگابایت و همچنین 128 گیگابایت گزینه ذخیره سازی باشد.

این شایعه همچنین شامل برخی از جزئیات مربوط به سخت افزار جدید آیفون اپل است، هرچند که به احتمال زیاد در رویدادی که امروز اتفاق می‌افتد اولین نمایش آن نیست. اپل همچنین WWDC 2021 خود را عملاً در ماه ژوئن میزبانی می کند، جایی که می توانید انتظار بروزرسانی های جدیدی را برای سیستم عامل های آن از جمله iOS ، iPadOS و macOS داشته باشید.