تاریخ عرضه گلکسی اس 22 سامسونگ 

شواهدی از رونمایی در اوایل ماه فوریه برای Galaxy S22 وجود دارد

به نظر می رسد که در اوایل فوریه شاهد سری گلکسی S22 سامسونگ خواهیم بود، زیرا یک منبع دیگر تاریخ عرضه گوشی هوشمند آینده سامسونگ را ذکر کرده است.

Image for post
Image for post

آخرین فردی که در مورد برنامه های راه اندازی گلکسی S22 سامسونگ مورد توجه قرار گرفته، Ice Universe است، افشاگری که سابقه بسیار خوبی در اطلاعات گوشی‌های هوشمند، به ویژه در مورد سامسونگ دارد. در یک توییت، افشاکننده پیشنهاد می‌کند که تاریخ عرضه گلکسی اس 22 اولترا در 8 فوریه است. احتمالاً بقیه خط S22 در آن زمان نیز ظاهر می شوند.

توییت Ice Universe شبیه یک پیش‌بینی کامل از یک رویداد پرتاب در 8 فوریه برای خانواده S22 نیست. در عوض، در زمینه، به نظر می رسد که نشان می دهد گلکسی S22 در مقایسه با سایر تلفن های مجهز به چیپست اسنپدراگون 8 نسل 1 که هفته گذشته معرفی شد، نسبتاً دیر نمایش داده می شود.

با این وجود آن تاریخ 8 فوریه به هیچ وجه ظاهر نشد. این بازتاب پیش‌بینی افشاگر دیگری به نام Jon Prosser است که پیش‌بینی کرده بود S22 در آن زمان اولین عرضه خود را انجام خواهد داد.

مطمئنا، اتفاق نظر بین ناظران سامسونگ این است که گوشی پرچمدار جدید در ماه فوریه ظاهر می شود، در میان شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ از ژانویه برای عرضه گلکسی S21 FE استفاده می کند. شایعه دیگری ادعا می کند که عرضه گلکسی اس 22 می تواند با کنگره جهانی موبایل سال آینده مرتبط باشد، که در اواخر فوریه برگزار می شود، اما این امر عرضه S22 را حتی بیشتر از سایر دستگاه های اسنپدراگون 8 نسل 1 عقب می اندازد، که در حال حاضر برای اولین بار این گوشی را به نمایش گذاشته اند. 

سوابق قبلی سامسونگ در تعیین دقیق تاریخ ورود گلکسی S22 کمکی نمی کند. در سال‌های اخیر، عرضه پرچم‌دار گلکسی اس بسته به هوس سامسونگ برای معرفی اولین گوشی بزرگ سال خود، در تقویم تغییر کرده است.

به عنوان مثال، گلکسی اس 21 در یک رویداد 14 ژانویه امسال ظاهر شد، زیرا سامسونگ به دنبال افزایش فروش گوشی های هوشمند با عرضه زودتر از حد معمول بود. پیش از این، گلکسی اس 20 و گلکسی اس 10 در رویدادهای 11 و 20 فوریه در سال های عرضه خود معرفی شدند.
می‌توانیم به رفتار گذشته سامسونگ نگاهی بیندازیم تا ایده‌ای درباره زمان عرضه گلکسی S22 داشته باشیم. در سال‌های گذشته، گوشی گلکسی اس بین دو تا سه هفته پس از عرضه در قفسه‌های فروشگاه‌ها به پایان رسیده است. این امر باعث می شود که گلکسی S22 در آخرین هفته فوریه عرضه شود، با این فرض که تاریخ عرضه 8 فوریه درست باشد.

انتظار می رود گلکسی اس 22 دارای سه گوشی باشد – یک اس 22 استاندارد، به همراه اس 22 پلاس (یا پرو) و اس 22 اولترا. در حالی که انتظار می رود S22 و S22 Plus شباهت زیادی به مشابه S21 خود داشته باشند، S22 Ultra می تواند بسیار شبیه به فبلت Galaxy Note باشد. S22 Ultra می تواند دارای قلم S نیز باشد، پس از اینکه سامسونگ امسال پشتیبانی از قلم را به S21 Ultra اضافه کرد.

تبلیغات

طبق شایعات، سامسونگ می تواند لنزهای اصلی و تله فوتو را در S22 و S22 Plus ارتقا دهد، در حالی که S22 Ultra بر حسگرهای بهبود یافته و عکاسی محاسباتی بهتر تکیه خواهد کرد.