بررسی تخصصی گوشی گلکسی سامسونگ مدل S21 

در سال ۲۰۲۱، شرکت سامسونگ مانند سال های گذشته، از گوشی جدید و فوق العاده خود یعنی سامسونگ s21 رونمایی می‌کند؛ گوشی که با عنوان بهترین گوشی سامسونگ ۲۰۲۱ معرفی می‌شود با این حال، در میان گوشی‌های قبلی سامسونگ نمونه هایی دیده می شوند که همچنان در لیست تاپ ترین گوشی های دنیا قرار گرفته و توانایی رقابت با گوشی های جدید سامسونگ را دارند. هنگامی که نوبت به خرید یک گوشی جدید می رسد برخی از افراد به دنبال بهترین ها هستند و ترجیح می دهند که تاپ ترین گوشی موجود در بازار را انتخاب و خریداری کنند این در حالی است که گروهی از افراد به دنبال بهترین گوشی میان رده سامسونگ می روند تا با کمترین قیمت بتوانند بهترین گوشی را خریداری کنند. موارد زیر به عنوان بهترین گوشی های سامسونگ ۲۰۲۱ معرفی و گردآوری شده اند تا راهنمایی برای خرید و انتخاب شما باشند.

Image for post
Image for post

گوشی سامسونگ گلکسی s21

گوشی سامسونگ گلکسی s21، جدید ترین گوشی از برند سامسونگ است که قرار است در ماه آینده به همراه برادران و همراهان خود یعنی Samsung S21 Plus و Samsung S21 Ultra در تاریخ ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۱ رونمایی و در ۲۲ ام همین ماه عرضه شوند. پیش بینی ها در رابطه با قیمت گوشی سامسونگ گلکسی s21 متفاوت است اما چیزی که مشهود است قیمت پایین گوشی سامسونگ گلکسی s21 به همراه برادرانش سامسونگ s21 پلاس و s21 Ultra نسبت به سامسونگ اس ۲۰ می باشد طوری که قیمت آن ها به ترتیب چیزی در حدود ۸۴۹ یورو، ۱۰۴۹ یورو و ۱۳۹۹ یورو پیش بینی شده است.

Image for post
Image for post

مشخصات گوشی سامسونگ سری s21

به نظر می رسد که  گوشی سامسونگ گلکسی s21 از نظر شکل ظاهری، در مقایسه با سامسونگ s21 زیباتر باشد. چیدمان عمودی سه دوربین عقب، صفحه نمایش تخت و رنگ های زیبا و فریبنده سفید، صورتی، بنفش وخاکستری از مشخصه های ظاهری گوشی سامسونگ گلکسی s21 هستند که با طراحی فوق العاده ای که برای آن در نظر گرفته شده است می تواند یک گوشی منحصر به فرد و زیبایی باشد. اخیراً خبرهایی در رابطه با اختراع جدید سامسونگ با عنوان ” blade bezel ” شنیده می شود که هدف آن به حداقل رساندن حاشیه اطراف صفحه نمایش گوشی یعنی ساخت گوشی های هوشمند تمام صفحه است اما بعید به نظر می رسد که نتایج این اختراع در گوشی های جدید سامسونگ یعنی سامسونگ سری s21 مشاهده شود.

Image for post
Image for post

در رابطه با دوربین های گوشی سامسونگ گلکسی s21، S21 Plus و S21 Ultra می توان گفت که دوربین عقب گوشی سامسونگ s21 و s21 پلاس مشابه بوده و شامل یک دوربین اصلی ۱۲ مگا‌پیکسلی، یک دوربین Ultra wide 12 مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو ۶۴ مگاپیکسلی است. چنان چه به دنبال خرید یک گوشی هوشمند با دوربین فوق حرفه ای هستید بهتر است به دنبال خرید گوشی سامسونگ گلکسی s21 Ultra  بروید زیرا گزارش شده است که دوربین اصلی این گوشی ۱۰۸ مگاپیکسل است و در آن سنسور تله فوتو نوری با ۳× و سنسور تله فوتو نوری ویژه ۱۰× تعبیه شده است. یکی دیگر از تفاوت های اصلی ظاهری سامسونگ s21 Ultra با سامسونگ s21 و s21 Plus صفحه نمایش بزرگ و خمیده آن است که زیبایی را به حد نصاب رسانده و یک انتخاب عالی را برای خرید بهترین گوشی سامسونگ ۲۰۲۱ رقم زده است.

Image for post
Image for post

پیش بینی ها در رابطه با پردازنده استفاده شده در سامسونگ سری s21 همچنان مجهول است اما به نظر می رسد که سامسونگ از تراشه ۵ نانومتری Snapdragon 888 در ساخت گوشی سامسونگ سری s21 خود استفاده کرده باشد. اخیراً گمانه زنی هایی شنیده می شود که در جعبه گوشی سامسونگ گلکسی s21 همانند گوشی های جدید آیفون اقلام جانبی همچون شارژر و هدفون ممکن است دیده نشود. به عنوان جمع بندی راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ ۲۰۲۱ می توان گوشی سامسونگ سری s21 را ذکر کرد زیرا این گوشی پرچمدار گوشی های سامسونگ خواهد بود و می تواند رقیب سرسختی برای آیفون ۱۲ باشد.