کالباس بر اتوماتیک کلید موفقیت شماست!

کالباس بر اتوماتیک
کالباس بر اتوماتیک
کالباس بر اتوماتیک

اگر در محیط هایی مشغول به فعالیت هستید که روزانه می خواهید حجم زیادی از فرآورده های گوشتی نظیر ژامبون و کالباس را برش دهید، لازم است که یک کالباس بر اتوماتیک بخرید. در این حیطه ها اولین مورد برای افزایش بازدهی، سرعت کار است چرا که سبب افزایش خروجی از لایه های کالباس و ژامبون به مقدار قابل توجهی می شود. کالباس بر اتوماتیک نیز چون تمامی عملیات برش کالباس را به صورت اتوماتیک انجام می دهد بهترین انتخاب برای کارخانجات بسته بندی سوسیس و کالباس و فروشگاه های پروتئینی و دیگر مصارف پر حجم خواهد بود.

 

کالباس بر اتوماتیک بهتر است یا کالباس بر دستی

برای تفاوت بین این دو نمونه کالباس بر بهتر است که ابتدا با توضیحات آن آشنا شویم.

در گروه کالباس برها، نوع دستی آن رایج ترین شکل این دستگاه ها در بازار است که مدل های مختلفی را در این گروه شاهد هستیم. عملکرد کالباس بر دستی به این صورت می باشد که برای انجام عملیات برش نیاز دارد تا فردی در کنار کالباس بر قرار بگیرد و با گذاشتن کالباس بر روی دستگاه، دسته صندلی را به سمت تیغه هدایت کند تا کار برش با حرکت دادن کالباس به سمت تیغه و برخورد آن با تیغ انجام شود. در این مدل باید این موضوع را در نظر بگیرید که در هر بار استفاده از دستگاه، باید اپراتوری این دسته صندلی را در جهت افقی حرکت دهد تا کار اسلایس کردن صورت پذیرد.

در کالباس بر اتوماتیک یا اتومات قضیه کاملاً عکس این مورد است. یعنی بدون نیاز به نیروی انسانی می توان برش دادن کالباس را به صورت خودکار انجام داد بدون دخالت دست یا نیروی انسانی.

در نظر داشته باشید که خرید این مدل دستگاه اسلایسر به صرفه تر است به این صورت که نیازی به به نیروی انسانی ندارد و می تواند با عملکرد اتومات خود سرعت در کار را با بازدهی بالا به وجود بیاورد.

 

با کالباس بر صنعتی بیشتر آشنا شویم

قبل از پرداختن به انواع کالباس بر صنعتی، ابتدا بهتر است تا این نمونه دستگاه ها را بهتر بشناسیم.

کالباس بر صنعتی نمونه ای از دستگاه های برش و یا اسلایس کالباس، سوسیس، ژامبون، گوشت و … است که در ابعاد بزرگ تر طراحی شده و از قدرت موتور به همراه دوام، پایداری و بازدهی بیشتر برخوردار می باشد. این محصول از نمونه تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی است که در بسیاری از مشاغل از جمله: خرده فروشی ها، سوپر مارکت ها، فروشگاه های پروتئینی، رستورانها، فست فودها، کارخانجات بسته بندی، هتل ها و … بکار می رود. البته در نظر داشته باشید که برای هر محیط باید مدل مناسب را انتخاب نمایید تا بتوانید خروجی موفقیت آمیزی را در پیش داشته باشید.

خب اکنون می خواهیم شما را با نمونه کالباسبر های صنعتی آشنا سازیم که شرط اولیه در انتخاب یک دستگاه مناسب، شناخت این محصولات است.

 

حتما بخوانید: چگونه جلوی خراب شدن دستگاه کالباس بر را بگیریم؟

 

کالباس بر های صنعتی در نمونه های کالباس بر تیغه 25، 27.5، 30، 32 و 35 تولید و به بازار عرضه می گردد. باید در نظر داشته باشید که هر کدام از این دستگاه ها مناسب برای محیط خاصی ( کم حجم و پر حجم ) هستند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پراداخت.

   کالباس بر تیغه 25 سانت: این محصول ایده آل برای کاربرانی است که حجم کاری کمی دارند از جمله خرده فروشی و سوپر مارکت. البته باید در نظر داشته باشید که این نمونه دستگاه را برای مصارف خانگی نیز استفاده می کنند. اگر از جمله افرادی هستید که می خواهید برای منزل خود کالایی را خرید کنید که پر قدرت تر و استقامت بالاتری داشته باشد، این گزینه قطعاً انتخاب درستی خواهد بود. 
   کالباس بر تیغه 27/5 سانت: این کالباسبر دربردارنده حجم کاری نسبتاً کم بوده و قابلیت استفاده را بیشتر برای رستوران ها و فست فودها دارا است. 
   کالباس بر تیغه 30 سانت: این نمونه کالباس بر را برای مصارفی استفاده می کنند که پرحجم است پس اگر شما نیز با کسب و کارهایی سروکار دارید که می خواهید بازدهی بالایی از کار را شامل شوید، کالباس تیغه 30 سانتی متر انتخاب درست برایتان خواهد بود. پروتئینی هایی با حجم کاری بالا، رستوران ها و فست فود از جمله این مشاغل هستند. 
   کالباس بر تیغه ی 32 سانت: این اسلایسر را نیز طراحی کرده اند برای پاسخگویی به حجم کاری زیاد که می توانید در بین انتخاب کالباس برهایی با تیغه ی بزرگ این مورد را هم قرار دهید. 
   کالباس بر تیغه 35 سانت: این دستگاه که بزرگ ترین مدل دستگاه برش کالباس را تشکیل می دهد با عملکرد حرفه ای خود قادر به ارائه اسلایس های یکدست و تمیز با سرعت بسیار بالا خواهد بود که بازدهی کار شما را نیز رونق می بخشد. اگر نیاز به تهیه یک محصول هم چی تمام را دارید، این دستگاه می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. تیغه، تیزکن تیغه، موتور، تسمه و سایر قطعات در این کالا با مقاومت بالا و کیفیت مطلوب ساخته می شود.


در نمونه های ذکر شده در بالا شاهد عملکرد دستی و اتومات این دستگاه ها هستیم که بسته به نیاز کاربر، مورد بعدی در انتخاب کالباس بر می باشد.

 

نکات لازم در زمان خرید دستگاه کالباس بر صنعتی اتوماتیک

جنس تیغه
ایمنی دستگاه
تعداد موتور
سرعت
قدرت موتور
دارای بودن تیغه تیز کن
سایز تیغه 


کالباس بر اتوماتیک سرعت عمل در کار را با برش های تمیز و یکدست به همراه می آورد که بدون دخالت دست این عمل را انجام میدهد.

در واقع با خرید این نمونه دستگاه ها می توانید کیفیت، بازدهی، ایمنی، سرعت و … را افزایش دهید و رونق را به محیط کاری خود هدیه نمایید.

 

قیمت کالباس بر اتوماتیک

برای تعیین سطح قیمت کالباس بر اتوماتیک باید به طور کلی بگوییم که این محصولات گرانتر از مدل دستی هستند که باز هم در مدل ها و برند هایی که دارند این رقم تغییر می کند.