معرفی سایت آموزشی جویا لرن

Image for post
Image for post

 


سایت جویالرن آموزشی با هدف آموزش برنامه‌نویسی ، گرافیک و کامیپوتر در تاریخ 1402.1.1 به صورت آنلاین تاسیس شده است. در این سایت، شما می‌توانید با مراجعه به دوره‌های آموزشی مختلف، از جمله دوره‌های آموزشی زبان‌های برنامه‌نویسی، آموزش نرم افزار های ادوبی ، آموزش توسعه وب و … به صورت کاملاً عملی مهارت‌های لازم را به دست آورید.

در این سایت، با استفاده از محتوای آموزشی تهیه شده توسط اساتید و مدرسین با تجربه در حوزه ها برنامه‌نویسی، گرافیک ، کامپیوتر می‌توانید به راحتی و با توجه به سطح خود، به یادگیری بپردازید. همچنین، به دلیل اینکه تمام آموزش‌های ارائه شده به صورت آنلاین هستند، شما می‌توانید به راحتی و در هر زمانی که می‌خواهید، به آموزش‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

از دیگر ویژگی‌های سایت ما، می‌توان به امکان مشاوره و پشتیبانی به صورت آنلاین اشاره کرد. با توجه به اینکه یادگیری برای بسیاری از افراد چالش‌برانگیز است، امکان مشاوره با مربیان و تیم پشتیبانی سایت می‌تواند به شما در یادگیری بهتر و سریعتر کمک کند. تمامی دوره های ما پشتیبانی تخصصی دارد که در طول دوره هر گونه اشکال و سوالی داشتید می توانید مستقیم از طریق سایت یا شبکه ها اجتماعی با مدرس در ارتباط باشید.

همچنین، در سایت جویالرن ، امکان شرکت در دوره‌های آموزشی رایگان نیز وجود دارد. با شرکت در دوره‌های رایگان، شما می‌توانید با محتوای آموزشی سایت آشنا شوید و به سطح خود در برنامه‌نویسی برسید.

در نهایت، سایت آموزش برنامه‌نویسی ما با هدف کمک به افرادی که به دنبال یادگیری برنامه‌نویسی هستند، تاسیس شده است. با ارائه بهترین محتوای آموزشی و با استفاده از روش‌های آموزشی متنوع، سعی کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای تبدیل شوید.

 

ورود به سایت جویا لرن

Image for post
Image for post

دوره های سایت جویا لرن

دوره آموزش مقدماتی ادوبی فتوشاپ

Image for post
Image for post

 

دوره مقدماتی ادوبی پریمیر پرو

Image for post
Image for post

 

دوره مقدماتی تا پیشرفته HTML

Image for post
Image for post

 

دوره مقدماتی تا پیشرفته CSS

Image for post
Image for post

 

دوره مقدماتی ادوبی افترافکت

Image for post
Image for post

 

در حال تهیه دوره های دیگر نیز هستیم...