حفظ جوانی و سلامتی ... کسب ثروت

دوستان می خوام در مورد یک کمپانی مهم و مطرح در دنیا که می تونه هم شما را سلامت و جوان نگاه داره و هم ثروتمند سازه براتون بنویسم .

کمپانی ژنس دو تا فرصت در زندگی هر شخص هست

اولین فرصت برای جوان ماندن و سلامتی و جوانسازی درونی و بیرونی خودمون که با استفاده از محصولات پوستی و مکمل های سلامتی باعث تغییر در زندگی و ظاهر خودمان می شود .

دومین فرصت ، یک فرصت شغلی که در اختیار همه آدمهاست.

همانطور که خود ما شاهد هستیم هر روز بر تعداد خریداران اینترنتی افزوده میشود و چیزی وجود ندارد که شما نتوانید از طریق اینترنت آن را بدست بیاورید.

ژنس کمپانی است که سایت خود را فقط و فقط در اختیار افرادی قرار می دهد که با گرفتن یک آی دی به عنوان مدیر فروش این شرکت در می آید که با فروش محصولات می تواند سود و پورسانت های خوبی از شرکت دریافت کند .

شما اگر بخواهید یک مغازه برای خودتان داشته باشید نیازمند به رقم قابل توجهی پول هستید و همچنین تبلیغات زیاد و حتی سایت و اینستا که هر کدام مستلزم پول و وقت زیاد هست .

اما

در این دوره و شرایط چه از نظر رکود اقتصادی و چه از نظر اهمیت سلامتی هر کدام از ما این شانس را داریم که با ششمین کمپانی جهان از نظر کیفیت محصولات و فروش و درآمدش آشنا بشیم و بتوانیم خیلی ساده و ارزان یکی از مدیران فروش این کمپانی اصیل و معتبر شویم.

این شرکت فقط از طریق من و شما و امثال ما می تواند محصولات خود را بفروشد و این در تعهد شرکت هست که محصولات فقط و فقط از طریق ما فروخته شود و خود شرکت برخلاف شرکت های دیگر هیچ سایت فروش برای مشتری ندارد.

این شرکت به محض معرفی شما بعنوان مدیر فروش یک سایت با نام خود شما در اختیار شما قرار می دهد تا مشتری بتواند در سرتاسر جهان محصولات را از سایت شما خرید کند .


 

و اما چگونه می توان نماینده شرکت ژنس شد؟

برای شروع کار با این کمپانی که در هر دقیقه یک نفر به عنوان مدیر فروش به آن می پیوندد نیاز به یک اسپانسر هست که از طریق اون به شرکت معرفی می شوید.

برای ورود و دریافت آی دی و تخفیف ۳۰ درصد و سایت مجانی باید 31.45 دلار بپردازید که در بعضی مواقع شرکت این رقم را به یک دلار کاهش می دهد.

بعد از اینکه وارد سیستم شدین شما هم مشتری هستید و هم فروشنده . که فکر کنم با توضیحات قبلی متوجه شده اید . بیشتر ننویسم تا خسته تون نکنم 😋

محصولات شرکت را می توان به دو طریق فروخت

اول اینکه خود شما فروشنده محصولات باشید ... شما محصولات را با مبلغ ۳۰ درصد زیر قیمت می خرید و با مبلغ ۳۰ درصد بیشتر به مشتری می فروشید . بعنوان مثال شما یک محصول را به قیمت ۶۴ یورو می خرید و ۸۵ یورو می فروشید و این ۲۱ یورو سودی است که مستقیم از مشتری دریافت می کنیم .

روش دوم در اختیار مشتری قرار دادن سایت خودتان هست که اینبار مشتری این محصول را به قیمت ۸۵ یورو از سایت می خرد و شرکت ۲۱ یورو را بعنوان پورسانت فروش به حساب شما واریز می کنه.

یک راه درآمدزایی دیگر از شرکت اسپانسر شدن شماست . به این معنی کسانی که پتانسیل کار دارند و به دنبال درآمد هستند و یا حتی مایل هستند که محصولات را با ۳۰ درصد تخفیف بخرند شما را اسپانسر خود معرفی می کنند که با این کار شما از جمع امتیازهای خرید این افراد از شرکت پورسانت هفتگی دریافت می کنید .

با توجه به اینکه این محصولات در تمام دنیا به فروش میرسد و امتحان خود را پس داده و هیچ شاکی در دنیا نداره پس می توانیم با اطمینان کامل آن را به هر کسی که میشناسیم پیشنهاد دهیم .

اگر این افراد از دوستان و عزیزانمان هستند می توانیم اسپانسرشان شویم تا آنها نیز محصولات را ارزانتر بخرند و یا برایشان کسب درآمدی باشد .

اگر دوست دارید محصولات شرکت رو ببینید به سایت زیر مراجعه کنید

Javane.jeunesseglobal.com

 

اگر دوست داشتید در کمپانی ژنس ثبت بشین و بدنبال یک اسپانسر همراه از صفر تا 100 بودید می توانید من را بعنوان اسپانسر خود معرفی کنید ... در جایی که می خواهید به شرکت ملحق و یا جوین شوید نام اسپانسر را از شما می پرسد می توانید بنویسید Javane

اگر سوالی داشتید می تونید از طریق واتساپ و تلگرام با شماره زیر تماس بگیرید

004917661144422

افسانه مسعود فرانکفورت