تو چقدر ثروتمندی؟

 

 

از نظر هر کسی ثروت یک تعریف خاصی داره ،، خیلی ها تعداد صفرهایی که جلوی رقم حساب بانکی شون هست ثروته ،،، خیلی ها متراژ زمین ها و خانه و ویلاهاشون ثروته و خیلی ها هم انباشت طلا و جواهرات و ارزهای خارجی

اما از نظر خیلی ها هم مثل من سلامتی و حفظ جوانی ثروت هست ،،، اینکه خانه ات ۷۰ متر یا ۷۰۰ متر یا ۷۰۰۰ متر باشه وقتی ناتوان در لذت بردن از آن باشی چه لطفی داره ؟؟ اصلا تا حالا فکر کردید هزینه پیوند اعضای بدن مثل کبد و مغز استخوان و کلیه چقدر هست ؟ شاید به اندازه همه اون ثروتی که اون بالا نوشتیم ،، حالا تو چقدر ثروتمندی ؟ ،،،

همیشه می گن سلامتی مثل یک تاجی از جواهر هست که اون کسی که بیمار هست و محروم از سلامتی روی سر دیگران می بینه ،،، حالا با این نعمت و این تاج از جواهر چه کنیم ؟ آیا به حال خودش رها کنیم و بعد از مدتی ما هم با حسرت به تاج روی سر دیگران نگاه کنیم یا نه راهی هست که این تاج را بر سر خودمان حفظ کنیم ؟ ،،، خب برای اینکه این تاج از سرمان نیفتد از نوک پا تا به سرمان را باید محافظت کنیم ،، باید مثل وقتی که مراقبیم خطی روی ماشینمون نیفته مراقب باشیم خطی هم روی سلامتی و بدنمون نیفته ،،، مثل وقتی که هزار مدل دزدگیر و نرده و سیم خاردار میذاریم دزد به خونه و زمین و باغ و ویلا مون حمله نکنه برای بدن مون هم کلی محدودیت و ممنوعیت و لایف استایل بذاریم تا ویروس و باکتری و میکروب و بیماری حمله نکنه. باید مراقب باشیم پیری و برف زمستانی روی جوانی و سیاهی موهایمان ننشینه،،

خوشبختانه دنیای امروز مثل قدیم نیست که فقط پولدارها و باسواد ها بتونن کتاب و مقاله بخوونن، ، حتی اون فرد بیسواد و امی هم می تونه اطلاعات شنیداری دریافت کنه .. بنابراین اگر کسی نتونه دنیای اعجاب انگیز بدنش رو بفهمه فقط و فقط کوتاهی و کم لطفی خود اوست.

همه عالم و آدم موبایل دارند ،،، هزاران هزار نوشته و مقاله در دنیای اینترنت هست که کلی آدم وقت میذارند می نویسند و صدایشان را ضبط می کنند،، اگر در این قرن با این همه تکنولوژی و فناوری و پیشرفت کسی دانش و اطلاعات در هر موردی کسب نکند باید به سلامت فکر این شخص شک کرد. بالاخره یکی هنر دوست داره یکی پول دوست داره یکی سلامتی و یکی حیات وحش و یکی ستارگان و کهکشان یکی اقیانوس و اعماق دریاها ،،، برای هر سلیقه و هر هوش و هر کنجکاوی دنیایی از اطلاعات هست که اگر بخواهد همه آنها را بخواند عمر نوح می خواهد...

برای من اما دنیای درون بدن شگفتی است ،،، رشته تحصیلی م تجربی بود و زیست شناسی همیشه برام جالب و جذاب بود ،، رشته علوم آزمایشگاهی قبول شدم اما سرنوشت جوری دیگر با من تا کرد ،، کارشناسی نرم افزار خوندم و کلا مسیر زندگیم راهش رو به سمتی دیگر باز کرد.

طی یک اتفاق ناگوار مسیرم دوباره بازگشت به دنیای درون بدن و سلامتی و تاج گرانبها ،،، محتاج به علم و شناختش برای حفظ جان همسر بیمارم شدم ... دو سال هست که به برکت وجود کمپانی ژنس جانی تازه در کالبد همسر بیمارم دمیده و من اینک خود را سفیر سلامتی و طول عمر انسانها می دانم ،،، شاید اگر دو سال پیش من با این کمپانی آشنا نمیشدم امروز باید از خاطرات همسرم می نوشتم اما امروز از امید می نویسم و از اینکه فرصت های در کنار هم ماندن را هر روز بهتر و بیشتر تجربه می کنیم و قدر می دانیم.

بی هیچ منتی و با کمال میل هستم تا شما هم این شوق را در خود تجربه کنید ... اگر بدانید این تاج گرانبهای سلامتی به چه آنی از سر ما می افتد لحظه ای دست از روی آن که حفظ سلامتی است بر نمی داشتید.

من افسانه مسعود هستم از فرانکفورت سفیر سلامتی با رنک سفیری در ژنس آماده مشاوره در جهت حفظ سلامتی هر آن کسی که می خواهد تاج گرانبهای سلامتی را بر سر خود را حفظ کند.

۰۰۴۹۱۷۶۶۱۱۴۴۴۲۲

محصولات این کمپانی در جای جای دنیا توسط خود کمپانی به راحتی در دسترس شما هست این محصولات بعلت کیفیت محصولی و استفاده از علم روز و تکنولوژی پیشرفته و فرمول های انحصاری شاید ارزان نیستند اما شما می توانید با مشاوره و راهنمایی ۳۰ تا ۴۰ درصد تخفیف این محصولات را تهیه کنید . البته این را بدانید که اگر می گویم ارزان نیستند نه آنکه شما نتوانید آن را تهیه کنید ،،، مطمئنا قدرت خواستن شما در مقابل قیمتها بیشتر هست و هر کسی توان خرید آنها را دارد ... برای این امر می توانید تماس بگیرید .

درضمن این کمپانی بسادگی نمایندگی می پذیرد چرا که فروش محصولات در این کمپانی بصورت فروش مستقیم یا دایرکت سلینگ و یا نتورک هست ،، بنابراین با توجه به تجربه محصولی خود م و فروش این محصولات از سال ۲۰۱۹ تا به امروز به شما این اعتماد را می دهم که حتی اگر می خواهید از این کمپانی درآمد کسب کنید درآمدش نیز به همان اندازه محصولاتش با کیفیت است.

درآمد و پورسانت هفتگی به دلار ،،، آموزش محصولی و استراتژی رایگان با یک تیم حرفه ای از متخصصین تغذیه و پزشکان و حرفه ای های نتورک.

برای آشنایی با محصولات و کمپانی از سایت زیر دیدن کنید

Javane.jeunesseglobal.com

و از طریق واتساپ تماس بگیرید تا زمانی را برای انتقال اطلاعات بیشتر با شما هماهنگ کنیم.

من با نام اسپانسری javane در خدمت شما و تیم و سازمان شما هستم.

افسانه مسعود

004917661144422