به سومین شغل پردرآمد دنیا بپیوندید 

 

 

عزیزان جویای نام و سلامتی و ثروت :

از انجایی که شرکت ژنس در این دهه یکی از بزرگترین کارافرینان در جهان شناخته شده است و هر ساله بر فروش میلیارد دلاری و نمایندگان فروش آن افزوده می شود جا دارد از شما جویندگان کار که به دنبال یک چالش جدید و درآمد دلاری با سرمایه گذاری کم هستید دعوت به همکاری نماییم تا به عنوان نماینده و یا کارافرین به گروه بین المللی ما بپیوندید.

در این برهه از زمان که بیشتر کارها به رکود خود رسیده و کسب درآمد از راههای سنتی جای خود را به فروش اینترنتی و آنلاین داده است ما نیز باید همراه با تغییرات، تغییر کنیم اگرنه زیر فشار مشکلات له خواهیم شد ..

برای ورود به این تجارت با مدیران قدرتمند و کمپانی توانمند و محصولات پرکیفیت ،کافی است شما نیز به زنجیره ای از مشتریان راضی بپیوندید تا خود نیز کارافرین موفقی در این صنعت باشید.

برای ورود و کسب جایگاه سهام در این تجارت به حداقل سرمایه 250 دلار، تا هر اندازه ای که مایل به سرمایه گذاری هستید نیاز دارید. که در ازای این سرمایه گذاری اندک شما محصولات بسیار با کیفیت و تاثیر گذار برای کاهش پیری و بازگشت جوانی خود دریافت خواهید کرد.

همچنین بعنوان یک کارافرین و نماینده شرکت دارای سایت فروش رایگان بمانند سایت خود شرکت و بنام خودتان خواهید شد که مشتریان شما در هر کجای دنیا می توانند از این سایت خرید کنند و شما از خرید آنها درامد به دلار خود را بصورت هفتگی و به دلار کسب خواهید کرد. همچنین شما دارای یک کارت بانکی به مانند ویزاکارت آمریکا خواهید شد که پورسانت های شما می تواند در این کارت واریز شود و شما در هر کجای دنیا که در سفر باشید به مانند یک ویزا کارت و یا مستر کارت از آن استفاده کنید.

شما همچنین می توانید محصولات شرکت را ۳۰ درصد کمتر از کمپانی بخرید و با ۳۰ درصد سود بفروشید. و یا شما می توانید با معرفی مشتری و مصرف کنندگآن محصولات به شرکت از ۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار در ازای هر مشتری درآمد کسب کنید.

شما می توانید در سفرهای لاکچری کمپانی که در اقصی نقاط دنیا هرساله برگزار می کند شرکت کنید و از تعطیلات خود لذت کامل ببرید

راههای کسب درآمد در این شرکت بسیار متنوع است که با آموزشها و شناخت بیشتر از محصولات و شرکت شما می توانید درآمد خود را افزایش دهید.

عزیزان در ایران اگر واقعا مبلغی بعنوان موجودی و پس انداز دارید که هر روزه از ارزش آن کاسته میشود ، سرمایه گذاری در این شرکت و خرید محصولات این شرکت می تواند راهی برای کمتر بی ارزش شدن پولهای شما باشد .

با حداقل رقم 250 دلار سرمایه گذاری در کار خود را آغاز کنید تا علاوه بر دریافت محصولات سلامتی و ضد پیری خود به سومین شغل پردرامد دنیا بپیوندید ِ

ما راه موفقیت را به شما نشان می دهیم اگر خود شما هدفتان موفقیت و کسب ثروت فراوان به همراه سلامتی و جوانی باشد ..

در پی وی از طریق واتساپ و تلگرام آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستم.

افسانه مسعود

فرانکفورت

004917661144422