اموزش کسب درامد میلیونی از کریپتوتب

اموزش کسب درامد میلیونی از کریپتوتب

 

«درآمد میلیاردی، بدون دردسر با کریپتوتب»، «کسب بیت کوین رایگان فقط با چند کلیک»، «کسب درآمد در خانه با استخراج بیت کوین». اینها جملات وسوسه انگیزی هستند که این روزها به شدت در برخی وب سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و گروه های تلگرامی، پیج های اینستاگرامی و حتی تبلیغات در سامانه هایی نظیر دیوار و شیپور به وفور یافت می شوند.

کسب «درآمد میلیاردی، بدون دردسر با کریپتوتب»، «کسب بیت کوین رایگان فقط با چند کلیک»، «کسب درآمد در خانه با استخراج بیت کوین». اینها جملات وسوسه انگیزی هستند که این روزها به شدت در برخی وب سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و گروه های تلگرامی، پیج های اینستاگرامی و حتی تبلیغات در سامانه هایی نظیر دیوار و شیپور به وفور یافت می شوند.کسب درآمد بی دردسر، همیشه جذابیت های خاص خود را دارد. در این میان، با در نظر گرفتن شرایط نه چندان مساعد اقتصادی در ایران و نرخ بالای بیکاری، این جملات آن قدر وسوسه انگیز هستند که هر کاربر ناآشنا به دنیای ارزهای دیجیتال را به سمت نصب افزونه ای به نام «کریپتوتب» (CryptoTab) و یا مرورگر آن سوق می دهد.نمونه ای از تبلیغات برای جذب زیرشاخه کریپتوتباز سویی دیگر، هر انسان خردمندی شاید با تکیه آن ضرب المثل قدیمی که «هیچ ارزانی بی حکمت نیست!» به این روند به تردید نگاه می کند. چطور در دنیایی که ابررایانه های غول پیکر در آن جولان می دهند، با یک رایانه و بدون انجام هیچ کار مفیدی می توان کسب درآمد کرد!

دانلود اسکریپت افزایش هش ریت کریپتوتب در سایت draamd.com

چرا بیت کوین ارزش فرار دارد؟

استفاده از کریپتوتب برای دستیابی به بیت کوین رایگان کریپتوتب در قالب «افزونه مرورگر» و یا «مرورگر عمل» می کند. افزونه کروم را می توان بر روی این مرورگر نصب کرد. کریپتوتب ادعا می کند در هنگامی که مرورگر کروم تان باز است، این افزونه به استخراج بیت کوین می پردازد. کریپتوتب یک مرورگر اینترنتی هم دارد که می توان آن را از وب سایت CryptoBrowser.site دانلود کرد. این مرورگر دارای الگوریتم درونی استخراج ارز دیجیتال است و ادعا می کند ۸ برابر کروم گوگل سرعت دارد!بررسی مرورگر کریپتوتبرابط کاربری کریپتوتب شباهت زیادی به گوگل کروم دارد. این ظاهرا آشنا سبب می شود جایگزینی آن به جای کروم برای کاربران چندان دشوار نباشد و البته بنا به ادعای سازنده، از استخراج ارز دیجیتال کسب درآمد کنند.دانلود و نصب کریپتوتب کمتر از یک دقیقه زمان می برد. توسعه دهندگان این مرورگر ظاهرا بر طراحی نرم افزاری سبک و سریع که بتواند با دستگاه های مختلف هماهنگ شود تاکید داشتند. کاربران حتی می توانند داده ها را از مرورگر کروم خود به کریپتوتب منتقل کنند. به این ترتیب همه فایل ها، پوشه ها، بوکمارک ها و سابقه وبگردی کاربر به این مرورگر جدید انتقال می یابد. خلاصه اینکه می توانید کریپتوتب را به عنوان یک مرورگر مجزا و یا افزونه ای برای مرورگر کنونی تان دانلود و نصب کنید

قابلیت های ادعایی کریپتوتب۱۵۰ هزار افزونه: مرورگر کریپتوتب ظاهرا از همه افزونه های کروم پشتیبانی می کند و به این ترتیب می توانید همه افزونه های موردنیازتان که بر روی مرورگر کروم دارید را بر روی آن نصب کنید. ادبلاکر (جلوگیری از نمایش تبلیغات)، ابزارهای امنیتی، تم ها و ابزارهای بهبود عملکرد از جمله این افزونه ها هستند.دانلود رایگان: مرورگر کریپتوتب را می توان به صورت رایگان از سایت CryptoBrowser.site دانلود کرد.وارد کردن داده ها: امکان وارد کردن داده هایی نظیر بوکمارک ها، سابقه وبگردی و حتی رابط کاربری از کروم و سایر مرورگرها به کریپتوتب وجود دارد.امکان هماهنگ سازی بین دستگاه های مختلف: این مرورگر همانند سایر مرورگرهای مطرح، امکان لاگین و استفاده از اطلاعات کاربر در دستگاه های مختلف را دارد.استخراج بیت کوین: اما شک برانگیزترین و جنجالی ترین ادعای کریپتوتب این است که می گوید امکان استخراج بیت کوین در این مرورگر وجود دارد. سازندگان کریپتوتب می گویند از طریق این مرورگر می توانید ارز دیجیتال استخراج کنید. این بدان معناست که وقتی این مرورگر باز است، عملیات استخراج به صورت خودکار صورت می پذیرد. همچنین کریپتوتب می گوید وقتی یک یا چند تب فعال دارید، سرعت استخراج ارز دیجیتال توسط این مرورگر پایین می آید تا اخلالی در روند کارتان ایجاد نشود.دعوت از دوستان و ایجاد زیرشاخه: کریپتوتب پاداشی برای اضافه کردن زیرشاخه تعریف کرده است.

چرا بیت کوین ارزش فرار دارد؟

با دعوت دوستان به کریپتوتب می توانید پاداش دریافت کنید. ظاهرا کریپتوتب دارای ۱۰ سطح زیرشاخه است.پرداخت به کیف پول بیت کوین: کریپتوتب می گوید می توانید درآمدتان را هر زمان در کیف پول بیت کوین تان دریافت کنید. البته حداقلی برای این کار معادل ۰/۰۰۰۰۱ بیت کوین در نظر گرفته شده است.چقدر درآمد بیت کوینی می توانید از کریپتوتب انتظار داشته باشید؟کریپتوتب درباره میزان درآمدی که می توانید از نصب این مرورگر بر روی رایانه تان به دست آورید جزییات دقیقی اعلام نمی کند. با این وجود می گوید که می توانید هر روز به طور متوسط به همان میزان حداقل برداشتی را به دست آورید. با در نظر گرفتن اینکه این میزان معادل ۰/۰۰۰۰۱ بیت کوین است، با در نظر گرفتن قیمت ۷ هزار دلار برای هر بیت کوین، این میزان به ۷ سنت در روز می رسد.با وجود اینکه کریپتوتب می گوید کاربر می تواند به طور متوسط به همان میزان حداقل برداشتی را به دست آورد، اما هیچ تضمینی در این زمینه نمی دهد. حال فرض کنیدکه روزی ۷ سنت به دست می آورید. این میزان در ماه به ۲/۱ دلار و در سال به ۲۵ دلار می رسد. با در نظر گرفتن مصرف برق و نیز استهلاکی که استخراج ارز دیجیتال برای سخت افزار رایانه دارد، فقط باید چیزی بیشتر از این میزان را برای این کار هزینه کنید!نکته مهم: دقت داشته باشید که این بهترین حالت ممکن است! چون ممکن است بعضی روزها اصلا به چنین درآمدی نرسید!وعده بیت کوین رایگان و کاربران ناراضی کریپتوتباگر جستجوی ساده ای در اینترنت (به زبان انگلیسی) انجام دهید، با داستان و نظرات تعداد زیادی از کاربران روبرو می شوید که این درآمد ۷ سنت در روز را هم به دست نیاورده اند.

دانلود اسکریپت افزایش هش ریت کریپتوتب

به طور کلی، استخراج بیت کوین بر روی رایانه و لپ تاپ اصلا صرفه اقتصادی ندارد. در این میان، استخراج بیت کوین بر روی یک مرورگر کاملا ناممکن است و فقط توان پردازشی و حافظه دستگاه شما را مصرف می کند، بدون اینکه خروجی قابل توجهی داشته باشد.البته توان پردازشی رایانه در کریپتوتب در یک مجموعه (که اصطلاحا استخر یا pool نام دارد) قرار می گیرد تا احتمال دستیابی به پاداش بلوک بیت کوین افزایش یابد. اما با توجه به رقابت شدید شرکت های بزرگ، آن هم با دستگاه های بسیار پیشرفته تخصصی، این کار هم در نهایت نمی تواند به درآمد قابل توجهی برای کاربران بیانجامد.چرا باید به کریپتوتب شک کرد؟استخراج بیت کوین نیاز به تجهیزات بسیار قدرتمندی دارد که در اصطلاح «اسیک» (ASIC) نام دارند. این تجهیزات به شکلی طراحی شده اند که فقط به درد حل معادلات پیچیده شبکه بیت کوین می خورند. به همین دلیل، حتی قدرتمندترین پردازنده های مرکزی (CPU) و یا کارت های گرافیک هم نمی توانند با آنها رقابت کنند.به این ترتیب، اینکه یک رایانه (هر چند هم قدیمی و با سخت افزار نه چندان به روز) بتواند به استخراج بیت کوین بپردازند، ادعایی بسیار عجیب است.کریپتوتب و ارزهای دیجیتال با سختی شبکه پایین تربرخی کارشناسان بر این باورند که کریپتوتب به استخراج بیت کوین نمی پردازد، بلکه ارزهای دیجیتال با سختی شبکه پایین تر (که کمتر شناخته شده هستند) را استخراج می کند. البته این صرفا یک حدس است و با توجه به اطلاعات ناقص فراهم شده در وب سایت کریپتوتب، بعید نیست همین طور باشد!کریپتوتب توسط چه کسانی تهیه شده است؟جالب اینجاست که تیم توسعه دهنده کریپتوتب، اطلاعات بسیار محدودی درباره خود منتشر کرده اند.

مشکل رمز ارز چیست؟

تنها راه دسترسی به این تیم از طریق وب سایت شان یعنی CryptoBrowser.site و یک نشانی ایمیل یعنی support@cryptobrowser.site است. به جز این دو مورد (وب سایت و یک نشانی ایمیل) دیگر هیچ نوع اطلاعاتی درباره نام اعضای تیم، موقعیت مکانی، نام شرکت و … از کریپتوتب در دسترس نیست.مارک مک کورکل (Mark McCorkle) که از کارشناسان باسابقه علوم رایانه است در پستی در وب سایت کوئرا می نویسد:«کریپتوتب (و مرورگرش و سایر ابزارهایش) همگی بخشی از یک طرح پونزی دیجیتال هستند که با هدف دزدی از شما و سودرساندن به طراحانش ایجاد شده اند. تا امروز که ۱۰ جولای ۲۰۱۸ است، هنوز نتوانسته ام اطلاعاتی در وب سایت کریپتوتب درباره توسعه دهندگان و یا صاحبان وب سایت و فناوری آنها و حتی ابزارهای حفاظتی که جلوی جاسوسی از فعالیت های شما در اینترنت، اعم از وب سایت هایی که از آنها بازدید می کنید، اطلاعات بانکی و یا شبکه های اجتماعی تان را بگیرد بیابم. اطلاعات این وب سایت (whois) صرفا دارای چند نشانی در امارات عربی متحده، انگلستان و آمریکاست و هیچ نوع اطلاعاتی درباره طراحان این نرم افزار وجود ندارد.»کریپتوتب و احتمال وجود یک طرح پونزیپونزی (Ponzi) یکی از الگوهای رایج کلاهبرداری در دنیاست. در ویکیپدیا فارسی درباره ترفند پونزی می خوانیم:«ترفند پانزی یک عملیات سرمایه گذاری کلاهبردارانه است که عایدی هایی را از همان پول سرمایه گذاری شده یا پولی که بوسیله سرمایه گذاران بعدی پرداخت شده است، به سرمایه گذاران خودش پرداخت می کند بجای اینکه عایدی را از هر سود واقعی حاصل شده توسط شخص یا سازمانی که عملیات را اجرا می کند پرداخت نماید. ترفند پانزی معمولاً سرمایه گذاران جدید را با ارائه عایدی هایی که دیگر سرمایه گذاری ها نمی توانند تضمین کنند اغواء می کند. این عایدی ها سودهای بطور غیرعادی بالا در کوتاه مدت یا بطور غیرعادی ثابت و با دوام هستند. دائمی بودن عایدی هایی که یک ترفند پانزی تبلیغ و پرداخت می کند نیازمند یک جریان پول همیشه درحال افزایش از جانب سرمایه گذاران است تا سیستم را درحال کار نگه دارد.»با توجه به تاکیدی که کریپتوتب به جذب زیرشاخه و افزایش درآمد بر مبنای آن دارد، به خوبی با این الگو منطبق است.کریپتوتب و ادعای کسب بیت کوین رایگان در یک نگاهاستخراج بیت کوین با رایانه معمولی تقریبا غیرممکن است.حتی در صورت کسب درآمد هم، هزینه برق و استهلاک سخت افزار موجب ضرر کاربر می شود.هیچ اطلاعاتی از صاحبان کریپتوتب وجود ندارد.هیچ سندی دال بر حفاظت از حریم خصوصی کاربران در مرورگر کریپتوتب وجود ندارد.الگوی عملکرد کریپتوتب و تاکید بر جذب زیرشاخه برای درآمد بیشتر کاملا با الگوی ترفند پونزی انطباق دارد.

دقت داشته باشید که هدف این مقاله تحقیقی این نیست که کریپتوتب درآمدی ندارد. کریپتوتب می تواند درآمدی بسیار جزیی (بر خلاف تبلیغات پرزرق وبرق و وعده های جذابش) داشته باشد، اما هزینه های زیادی را روی دست تان می گذارد. هزینه بالای برق، آسیب به سخت افزار رایانه تنها هزینه های قابل جبران این قضیه هستند. ناامیدی، بی اعتمادی کسانی که آنها را به کریپتوتب جذب کرده اید به شما و هدر رفتن زمان، زیان هایی هستند که به راحتی جبران نمی شوند!اگر هم کسی با چنین ادعایی به شما مرجعه کرد، شاید بهتر باشد ابتدا هزینه برق، مدت زمان اختصاص رایانه اش به این برنامه و زمانی که صرف جذب زیرشاخه کرد را با درآمدش از کریپتوتب (البته اگر مدرکی برایش داشته باشد!) مقایسه کنید! نتیجه اش احتمالا شما را شوکه خواهد کرد!