سامسونگ به دنبال حذف تبلیغات از برنامه‌های خود

در چندین سال گذشته ، کمپانی کره ای سامسونگ شروع به نمایش تبلیغات در برخی از برنامه های خود مانند Samsung Music ، Samsung Pay ، Samsung Themes و Samsung Weather کرد.

کاربران گوشی های هوشمند و تبلت های گلکسی از این حرکت بسیار عصبانی شده اند و این سوال را مطرح کرده اند که آیا باید به خرید محصولات از سامسونگ ادامه دهند یا خیر؟ اکنون گزارش شده است که ممکن است این تبلیغات به زودی حذف شوند. رئیس بخش ارتباطات تلفن همراه سامسونگ الکترونیک در جلسه آنلاین تالار شهر این شرکت اشاره کرد که تبلیغات به زودی از برنامه های سامسونگ حذف می شود.

امروز یک جلسه آنلاین فقط برای کارکنان در شهر دیجیتالی سامسونگ برگزار شد و یکی از کارکنان از رئیس پرسید که چرا برنامه های این شرکت حاوی تبلیغات هستند؟

رئیس سامسونگ الکترونیک پاسخ داد: که تبلیغات در نسخه های بعدی Samsung Pay ، Samsung Themes ، Samsung Weather و سایر موارد حذف می شود. وی همچنین اشاره کرد که سامسونگ برای مشتریان و کاربران خود احترام زیادی قائل است و در جهت کسب رضایت آنها تلاش می کند.

وی افزود که قرار است در به روز رسانی های جدید برنامه های کاربردی سامسونگ بتدریج تبلیغات حذف شود. قطعا این اقدام، اقدامی مناسب از سوی این کمپانی کره ای است که باعث جلب رضایت بیشتر کاربران می شود و سبب تمایز این کمپانی با سایر کمپانی های مشهور در زمینه تلفن های هوشمند می شود. در آینده ای نزدیک باید منتظر اقدام صاحبان سامسونگ در این راستا بود.

منبع sammobile