ایجاد پرتفوی مقاوم در برابر بدهی
 

Image for post
Image for post

رئیس: چگونه می‌توانیم سبدهای انعطاف‌پذیر بسازیم تا برای سناریوهای مختلفی که ذکر کردیم آماده شویم؟ قیمت زنده طلا

مودی: چهار عامل اصلی در ذهن من وجود دارد که به چارچوب تصمیم گیری در مورد نحوه ساخت یک پورتفولیو می رسد. یکی حول محور درآمد در مقابل سرمایه است. این شکل درآمد در مقابل بازده سرمایه امروزه با توجه به مشخصات سررسید صندوق‌های بازنشستگی در مقایسه با گذشته اهمیت بیشتری دارد.

طلا و تورم

سپس به معادله ریسک/ارزش نگاه می‌کنم – چیزی که فکر می‌کنید ارزش خوبی است حتی زمانی که یک طبقه دارایی را تعریف کرده‌اید. آیا زمان مناسبی برای ورود به آن است؟ ریسک بیشتر از آنچه که مردم به آن عادت دارند نیاز به تحلیل دارد. به عنوان مثال، مردم در مورد جلیقه های مرتبط با شاخص به عنوان معیار یا طبقه دارایی بدون ریسک صحبت می کنند. خوب، اینطور نیست، وقتی تعریف و فرمول را بتوان از نظر بازدهی که از آن کلاس دارایی دریافت می‌کنید، دوباره تعریف کرد. وقتی شما به طور کلی به تعریف ریسک نگاه می کنید، این به نظر من بی خطر به نظر نمی رسد. منظور افراد ممکن است ریسک پیش‌فرض یا ریسک اعتباری باشد، اما ریسک باید به‌صورت کلی‌نگر بررسی شود. قیمت طلا زنده

سوم، من به هزینه نگاه می کنم. نه ارزش طبقه دارایی، بلکه هزینه ورود به آن - هزینه های مبادله، هزینه های نگهداری و غیره.

چهارم، من به حکمرانی و هزینه های بالا برای متولیان به عنوان امانتداران نهایی مسئول آن طبقه دارایی نگاه می کنم. نظارت، مدیریت و داشتن آن طبقه دارایی خاص در پورتفولیوی آنها چیست؟ سایر ملاحظات حاکمیتی گسترده تر در مورد تخصص مورد نیاز آنها چیست تا بدانند که در رابطه با آن طبقه دارایی کار درستی انجام می دهند؟

من ESG را در دسته بندی نهایی حکومت قرار می دهم. ممکن است برخی بگویند که اکنون با توجه به تمرکز فزاینده روی آن باید از هم جدا شود، اما برای من این فقط یک زیرمجموعه از حکمرانی است.

قیمت های طلا

رئیس: پس سبدی از دارایی های محافظت از تورم چگونه می تواند باشد؟

کول: اکثر پرتفوی های DB قبلاً با ترکیبی از مشتقات تورمی و پیوند دهنده ها پوشش داده شده اند. اگر به دنبال گسترده‌تر از آن در سمت DC هستید، می‌توانید محصولات مرتبط با کالا را ارائه دهید. شما باید از نظر ارائه آن محصولات کمی مراقب باشید زیرا برخی از آنها لزوماً پوشش خوبی برای تورم نیستند.

پیکفورد: من فکر می کنم به طور بالقوه نقشی برای طلا و احتمالاً سایر کالاها وجود دارد. در پرتفوی امانتداری ما تخصیصی استراتژیک به طلا داریم، نه به عنوان پوششی در برابر تورم، بلکه به عنوان یک تنوع‌بخش برای انواع شوک‌های احتمالی. اگرچه کالاها از زمانی که به یک استراتژی متنوع سازی محبوب تبدیل شده اند، عملکرد ضعیفی داشته اند. ثابت شده است که بسیاری از استدلال ها در مورد بازده رول از معاملات آتی قیمت با تخفیف به قیمت لحظه ای بیش از حد خوش بینانه هستند.

اما این بدان معنا نیست که فرصت های تاکتیکی در کالاها وجود ندارد. من تمایل دارم به این چیزها بیشتر به عنوان معاملات بیشتر فکر کنم تا دارایی های استراتژیک. CTA ها و صندوق های تامینی تخصصی توانایی کسب درآمد از کالاها را دارند، اما ما کمتر تمایلی به قرار گرفتن در معرض منفعل استراتژیک داریم.

کالینز: طلا به طور سنتی در سناریوهای تیره و تار به عنوان یک پوشش ریسک دنباله به خوبی عمل کرده است. احتمالاً جایی که دارایی های رشد زیادی به عنوان مکمل پوشش ریسک دارید، منطقی است.

با بازگشت به سوال اصلی در مورد تورم و کاهش تورم، یک روند برای طرح‌های بازنشستگی بریتانیا حرکت فزاینده از دارایی‌های رشد به سمت اعتبار است و بخشی از آن مربوط به بلوغ طرح‌ها است. همچنین، در حال حاضر نگران تورم هستم، اما نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد، بنابراین به کاهش تورم نیز فکر می‌کنم، و حرکت از دارایی‌های رشد به سمت اعتبار در واقع به کاهش ریسک کاهش تورم نیز کمک می‌کند. به طور کلی، پوشش پروکسی چیزی نیست که من آنقدر شجاع باشم که بتوانم آن را انجام دهم، و من به خطرات کاهش تورم از طریق افزایش استفاده از اعتبار فکر می کنم. قیمت زنده طلا و سکه


اوبراین: وقتی به این موضوع فکر می کنیم، معمولاً بین رشد تورمی و رکود تورمی تمایز قائل می شویم، و اگر به پرتفویی نگاه کنید که در یک سناریوی رکود تورمی موقعیت مناسبی دارد، احتمالاً دارای اوراق قرضه مرتبط با تورم، طلا و کالاها در آنجا اما اگر به آنچه در یک سناریوی رشد تورمی احتمالاً خوب عمل می کند نگاه کنید، احتمالاً کاملاً متفاوت به نظر می رسد. همچنین دارای سهام، املاک و مستغلات، سهام زیرساخت و غیره است.

همچنین، اگر از منظر مدیریت ریسک به این موضوع نگاه کنید، به‌عنوان یک سرمایه‌گذار منطقه یورو، سرمایه‌گذاری در پیوندهای دولتی یا در مبادلات راه حلی است، اما یکی از عوارض در اروپا این است که شما نمی‌توانید بدون دریافت اعتبار در اوراق قرضه مرتبط با تورم سرمایه‌گذاری کنید. فرانسه، آلمان، ایتالیا یا اسپانیا که تنها صادرکنندگانی هستند که در حال حاضر وجود دارند، خطر را تهدید می کند. این قطعاً چیزی است که ما شاهد بوده‌ایم که سرمایه‌گذاران زیادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، زمانی که از لحاظ تاریخی به افزایش پوشش تورمی خود نگاه می‌کنند. نگرانی در مورد فرانسه، نگرانی در مورد ایتالیا، نگرانی در مورد اسپانیا و قیمت گذاری تند گزینه امن تر، که لینک دهنده آلمان است.

برگردیم به نکته در مورد کلاه و دیسک