آینده پوند انگلستان

Image for post
Image for post

 

تابلوی امتیاز طلا تابلوی امتیاز طلا

ما باید با شاخص قیمت مصرف کننده اکتبر (CPI) که توسط اداره آمار کار ایالات متحده قیمت پوند انگلستان توضیح داده شده است شروع کنیم: بررسی پرشور آن 0.9٪ بود (که سالانه 10.8 + حیرت آور است). آنها می گویند: "مهربان، این بسیار وحشتناک ترین در 30 سال گذشته است!". برخی می گویند: "مهربان، این بسیار وحشتناک ترین در 40 سال گذشته است!" ما می گوییم: "C'est très exagéré."

چرا؟ از آنجایی که حزب کارگر این سطح - یا بالاتر - را چندین بار زودتر در طول 24 سالی که با فشارسنج اقتصادی همراه بودیم تنظیم کرده است: برای سپتامبر 2005 '1.2% + بود. برای ژوئن 2008 '+1.1% بود. و در اواخر ژوئن گذشته (همانطور که در حال حاضر است) برابر 0.9% بود. این مجموعه تجربیات است: قیمت پوند 

CPI - 1998 ToteCPI - 1998 To date

چنین آشکارسازی اغراق آمیزی از توسعه +0.9% CPI اکتبر کنونی ظاهراً شایستگی دارد، زیرا سرعت بسیار نگران کننده ای از گسترش است. به هر حال همانطور که پدربزرگ هیو به حوزه های خبری فعلی قدرت می بخشد: "ابتدا آن را دریافت کنید، در کل مراقب تجارت باشید!" به جای شعار رسانه ای امروزی "اول آن را جعل کن، اما آن را به عنوان واقعیت جعل کن!"

البته منابع مختلفی وجود دارد که گسترش بسیار برجسته‌تری پیدا می‌کنند. اما برای ماندن در معیار "رسمی" حزب کارگر، که به طور باورنکردنی در گزارش حاصل غایب بود این است که - به دنبال آن سه انفجار تورمی قبلی - حداقل در چند ماه بعد سرد شد. این مربوط به دورترین بخش سمت راست توسعه عادی CPI سه ماهه بعدی در جدول زیر است: قیمت هر پوند

Inflation Pops قبل تورم پاپ

یک بار دیگر، ما نمی خواهیم واقعیت افزایش 0.9% CPI در اکتبر را نادیده بگیریم. بلکه فقط باید آن را با توجه به حقیقت ثبت شده نشان داد. اگر مشکل زیادی نیست، یک منبع خبری نزدیک به خود را راهنمایی کنید.

جدیت، مطمئنا برای واردات عملگرایانه بیشتر (با درک این موضوع که نه غذا می خورید و نه از اقلام مبتنی بر بنزین استفاده می کنید)، توسعه CPI اصلی اکتبر 0.6% به طور موثر در 15 ماه اولیه چندین بار تایید شده است. نگرانی اساسی وجود دارد، و با توجه به اینکه هزینه نفت از 39.82 در اواسط سال 2020 به 83.22 در اکتبر 2021 (+109٪) رسیده است. برای از "بخش ترسناک است." صعود ترکیبی در CPI کامل در طول 16 ماهه معادل 7.3% است... منحصراً با این اندازه گیری، مردم علیرغم هزینه های نفتی بالاتر، بسیار ساده از آب درآمده اند!

خوشبختانه، طلا و نقره ممکن است در نهایت با استفاده از کار کاهش دهنده تورم خود از ته دل جدا شوند. که به وضوح بر این موضوع متمرکز است که آنها باید کارهای بسیار دورتری را انجام دهند. طبق جدول امتیاز طلای اولیه ما، هزینه در هفته در روز جمعه در سال 1868 تسویه شد، که دومین اجرای یک هفته‌ای آن تا کنون در سال جاری بر اساس فرضیه تمرکز (+47.7) و نرخ (+2.6٪) بود. در نتیجه نسبتاً، این یک جهش خوب به جلو برای طلا است. قیمت هر پوند انگلیس

به هر حال همانطور که بیماری تبلیغات قطعاً می دانید، حتی در نمایش افزایش موجودی آن، فساد پولی Gold توسط StateSide M2 ​​امروز "باید" 3986 باشد. همچنین حقیقت همیشه آزاردهنده این است که طلا برای اولین بار 10 سال قبل در 19 اوت 2011 به سطح فعلی 1868 رسید. عرضه نقدی تنها 44 درصد از آنچه امروز است بود (9.457 تریلیون دلار در مقابل 21.343 تریلیون دلار). "طلا گرفتی؟" و با توجه به Sweet Sister Silver، «سومین اجرای بهترین هفته بعد از هر هفته او از سال تا به امروز بود، اما تعیین جمعه در ساعت 25.41 ارزشی است که در ابتدا 11 سال قبل در 4 نوامبر 2010 انجام شد. "نقره دارید؟" (اوه و از "دپارتمان "طلا بدون ارز مورد علاقه بازی نمی کند." دلار پنجمین دوره هفت روزه برتر سال خود را به ثبت رساند. "دلار گرفتید؟" ما فرانک سوئیس را ترجیح می دهیم).

به‌علاوه، از «گروه دوست شماست» که دائماً پرستش می‌شود. همانطور که هفت روز قبل دیدیم، الگوی توضیحی گلد - پس از یک طلسم متأسفانه گسترده به عنوان Short با حداقل کاهش ارزش خالص - به Long تبدیل شد. همچنین، درست مانند استاندارد به جای معافیت، ارزش این هفته قبل بالاتر رفت. که از شما درخواست می کند:

"وقتی این اتفاق می افتد، ارزش چقدر افزایش می یابد، mmb؟"

ضرب و شتم در سیگنال وجود دارد، Squire. علاوه بر این، پاسخ مناسب این است: در 43 الگوی گویای طولانی هفته به هفته اولیه که از حدود سال 2001 شروع می شود، رشد متوسط ​​قیمت طلا 8.3% است. از این رو با این عدد، از قیمت تلنگر الگوی طلا به سال 1820، افزایش 8.3% این بار ما را به سال 1971 می برد.

همچنین، برخی از شما ممکن است این جمله را از نامه 2 اکتبر ما مرور کنید که در آن ما بالاترین میزان سال خود را 2401 کاهش دادیم: "... وضعیت تقریباً قطعی این است که طلا به سادگی در پایان سال کاهش می یابد و در طول Q4 بین سال 1668 مبادله می شود. -1849..." خیلی خوب است که از هم اکنون خارج از پایگاه آنجا باشید! زیرا در اینجا الگوهای توضیحی هفته به هفته از این زمان یک سال قبل از تاریخ آمده است: