3 بهترین یخچال ساید بای ساید (آگوست 2023)

انتخاب محصولات بر اساس تجزیه و تحلیل و تحقیق است، نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان اما مقاله فقط شامل محصولات ارائه شده توسط شرکای تجاری ما می شود. بنابراین مقاله یک تبلیغ است. در اینجا بخوانید که چگونه مشارکت های حمایت شده بر سفارش محصولات ما تأثیر می گذارد.
مطالب [مشاهده]
ما الگوریتمی ایجاد کرده‌ایم که به‌طور خودکار 3 یخچال ساید بای ساید را با بهترین عملکرد در آزمایش‌ها، در میان کارشناسان و 107 نظر مشتری، قضاوت و رتبه‌بندی می‌کند.

و چگونه آن را انجام دهیم؟ فرآیند انتخاب و رتبه بندی محصولات را می توان به بهترین نحو به شرح زیر توضیح داد:

ما بهترین محصولات موجود در بازار را از بزرگترین خرده فروشان پیدا می کنیم.
ما نظرات مشتریان، تست های تخصصی، پیشنهادات و قیمت ها را جمع آوری می کنیم.
سپس الگوریتم های خودکار ما هر محصول را با امتیاز 1-100 رتبه بندی می کنند.
یخچال آمریکایی مناسب را انتخاب کنید
اگر می خواهید یک یخچال آمریکایی بخرید، باید به چند نکته فکر کنید. به نظر می رسد که یک یخچال آمریکایی از چند جهت با یخچال های معمولی که اکثر نروژی ها در خانه خود دارند متفاوت است. اما یک یخچال آمریکایی همچنین می‌تواند به زیبایی و عملکرد کمک کند، مانند آن‌هایی که قبلاً ندیده‌اید.

 

باید به یاد داشته باشید که به نیازهای خانواده خود فکر کنید تا بتوانید یخچال مناسب را انتخاب کنید. در زیر، ما به شما کمک می‌کنیم تا در مورد چیزهایی که باید فکر کنید، اگر می‌خواهید برای خود یک یخچال آمریکایی تهیه کنید، عاقل‌تر شوید.
به سایز بیشتر توجه کنید
یک یخچال آمریکایی در اصل یک یخچال بسیار بزرگ است. بنابراین، در سطح کاملاً عملی، چندین نکته وجود دارد که باید در این زمینه از آنها آگاه باشید. شما باید مطمئن باشید که برای آن در آشپزخانه جا دارید و همچنین باید مطمئن باشید که واقعاً می توانید آن را وارد خانه کنید. بنابراین قبل از اینکه بیرون بروید و یک یخچال آمریکایی عالی بخرید، نوار اندازه گیری به شما بستگی دارد - به این ترتیب پس از خرید در برابر یک غافلگیری ناخوشایند محافظت می شوید.
اگر متوجه شدید که فضای کافی برای یخچال آمریکایی دارید، به خود یادآوری کنید که یخچال یک نیروی غالب در آشپزخانه خواهد بود. اما یک کمک فوق العاده


کلاس انرژی


مانند سایر وسایل برقی، و احتمالاً به ویژه کالاهای سفید، که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم، خوب است بدانیم چقدر انرژی مصرف می کند. با توجه به چندین مورد نقش دارد، اما مهمترین آنها کیف پول شما و محیط اطراف ما است. یک سوء تفاهم گسترده وجود دارد، جایی که به اشتباه فرض می شود که یخچال های آمریکایی مصرف کنندگان بزرگ برق هستند. این یک فرض درست نیست. مانند تمام کالاهای سفید دیگر، می توانید یک یخچال آمریکایی بخرید که در بالای برچسب انرژی قرار دارد.
ظرفیت
از آنجایی که یخچال های آمریکایی بسیار بزرگ هستند، فضای زیادی هم برای انجماد و هم برای خنک کردن غذا وجود دارد. بیشتر یخچال های آمریکایی آنقدر بزرگ هستند که برای یک خانواده پرجمعیت جا برای غذا وجود دارد. با این حال، هنوز باید به تعداد لیتری که سازنده اعلام می کند فکر کنید. همچنین خرید یک یخچال آمریکایی که خیلی بزرگ است ایده بدی است. کمبود اجناس در یخچال مصرف انرژی ضعیف است و شما نمی توانید به درستی از یخچال استفاده کنید.
کلاس انرژی
در این مواقع که برق گران است و تمرکز زیادی روی محیط زیست وجود دارد، می‌توان از بسیاری جهات به سراغ یخچالی با برچسب انرژی خوب رفت. برچسب انرژی مصرف برق یخچال را پوشش می دهد، که طبق قانون جدید برچسب انرژی اتحادیه اروپا، تمام کالاهای سفید و لوازم الکترونیکی دیگر را نیز پوشش می دهد. قانون همه محصولات را ملزم به داشتن برچسب کوچک و آموزنده می کند که محصولات را در مقیاسی از A تا G رتبه بندی می کند.
برچسب‌گذاری انرژی جدید به این معنی است که محصولاتی که دارای برچسب A با یک یا چند علامت مثبت هستند، دارای برچسب B، C یا D خواهند بود. هدف این است که ارزیابی مصرف واقعی انرژی هنگام خرید محصولات جدید برای خانه‌تان آسان‌تر شود. عاقلانه است که به سراغ یخچالی با برچسب انرژی A بروید، زیرا در درازمدت نتیجه خواهد داد.
ظرفیت
البته باید به این فکر کنید که می‌خواهید یخچالتان چقدر بزرگ باشد. تولید کنندگان ظرفیت یخچال را بر حسب لیتر نشان می دهند - بنابراین این اصطلاحی است که باید از آن آگاه باشید. اندازه بهینه یخچال شما باید به اندازه خانواده شما بستگی داشته باشد. اگر تنها زندگی می کنید، یک یخچال کوچکتر در حدود 100 لیتر کافی است. برای هر فرد اضافی در خانه، می توانید 50 لیتر اضافه کنید.