گردو و فواید آن
 

آجیل فواید زیادی دارد: به دلیل ترکیباتش، فواید زیادی برای پاسورک چیست؟ سلامتی دارد که سایر آجیل ها ندارند. و مصرف آن مصرف پروتئین، اسیدهای چرب غیر اشباع، فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی را بهینه می کند.

شما ورزشکار هستید؟ بدانید که گردو منبع عالی پروتئین است. علاوه بر این، به شما امکان می دهد از مصرف بسیار جالب امگا 3 و آنتی اکسیدان ها بهره مند شوید.


به طور طبیعی سرشار از امگا 3 است
 

گردو منبع عالی امگا 3، یک اسید چرب غیراشباع چندگانه (PUFA)، اسیدهای چرب ضروری است که برای سلامتی بسیار مفید است.

ضروری است و توسط بدن سنتز نمی شود، ادغام آنها در رژیم غذایی شما ضروری است. به یاد داشته باشید که چربی های اشباع شده را در رژیم غذایی خود جایگزین کنید: PUFA ها به حفظ سطح طبیعی کلسترول کمک می کنند و خاصیت ارتجاعی رگ های خونی را بهبود می بخشند.

هیچ غذای اضافی برای سلامتی شما مفید نیست، اما توجه داشته باشید که مصرف منظم 30 گرم آجیل در روز برای همه توصیه می شود (3 تا 5 مغز). این آجیل ها را می توان برای صبحانه، به عنوان مثال، در سالادهای مخلوط، کیک، یا حتی ماست مصرف کرد... ایده های دستور پخت مبتنی بر آجیل ما را در اینجا کشف کنید.

هنوز شک دارید؟ اینفوگرافیک زیر به سادگی شما را به یاد ثروت های خوشمزه Noix du Périgord می اندازد.

Image for post
Image for post


گردو PÉRIGORD، ایده آل برای ورزشکاران
برای ورزشکاران نیز، آجیل، منبع عالی پروتئین، یک معدن طلای مغذی است.

در واقع، این آجیل سرشار از مواد مغذی ضروری از جمله آرژنین است، یکی از 20 اسید آمینه ای که پروتئین های ما را تشکیل می دهد و در موارد زیر نقش دارد:
- تقسیم سلولی
- التیام زخم ها
- دفع آمونیاک توسط بدن
- عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن
- و ترشح برخی هورمون ها از جمله هورمون رشد.

اجزای Noix du Périgord بازسازی ماهیچه ها را بهینه می کند، نکته بسیار جالب زمانی که بدن خود را تحت تمرینات ورزشی شدید و منظم قرار می دهید.

گردو سرشار از منیزیم، ویتامین های E و B، و همچنین آهن، کلسیم، مواد معدنی و عناصر کمیاب، یک متحد تغذیه ای است که باید ترجیح داده شود.

بنابراین، هنگامی که دفعه بعد به یک میان وعده سریع نیاز دارید، یک مشت از آجیل ما را بردارید. راهی آسان برای افزایش انرژی، بسته بندی آن ها آسان، نسبت انرژی به وزن عالی، و غذایی عالی برای چاشنی تمرین شما.

فواید گردو: یک غذای طبیعی برای سلامتی
بسیاری از مطالعات فواید فراوان گردو را نشان می دهد که گنجینه ای برای سلامتی ماست. و اینفوگرافیک قبلی تمام مشارکت های خود را به شرح زیر نشان می دهد:
امگا 3 و 6 (اسیدهای چرب غیراشباع ضروری)، کلسیم، منیزیم، فسفر، روی، آهن، مس، ویتامین ها. این غذا به همان اندازه که طبیعی است برای همه مفید است: کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، سالمندان...

اسپورت یا کمتر اسپرت، منیزیم و آهن ارائه شده به شما اثر تقویتی می دهد. یک تقویت واقعی انرژی!

چرا میان وعده کودکان (یا استراحت "munchies" خود) را با یک مشت آجیل کامل نکنید؟ این آجیل بدون مواد افزودنی، معده را با طعم و طبیعی آرام می کند، علاوه بر این از کمبودهای شما جلوگیری می کند و مقداری پماد به شما برمی گرداند. به دنبال ایده های دستور پخت آجیل هستید؟ اینجا کلیک کنید.