چرا ما را استخدام برای تعمیر یخچال کنید؟

با تعمیری که انتخاب می کنید باید احساس امنیت کنید! تعمیرات یخچال دوو در اصفهان ما محصول شما را ساخته ایم و خدمات الکترولوکس می تواند تعمیر و نگهداری را انجام دهد. این به شما کمک می کند پس از تعمیر سریعا به زندگی روزمره خود بازگردید.

ما یک سازمان خدمات مجاز هستیم و تمام تکنسین های ما که به شما مراجعه می کنند دارای گواهینامه هستند و تحت آموزش مداوم هستند. برای تعمیرات، ما همیشه از قطعات اورجینال استفاده می کنیم و علاوه بر این، همیشه قبل از پایان بازدید، بررسی عملکرد را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که دستگاه شما کارایی کامل دارد. شما می دانید که ما یک قیمت ثابت 1995 کرون داریم، درست است؟ ما اینجا برای شما هستیم تا زندگی روزمره شما را کمی آسانتر کنیم.

تعمیر با قیمت ثابت در تعمیر یخچال
 

این قیمت شامل همه چیز، رانندگی، معاینه، قطعات یدکی، تعمیر می شود و شما می دانید که چه چیزی می پردازید: 1995 کرون. قیمت برای هر محصول اعمال می شود.

این محصولات تحت پوشش تعمیر با قیمت ثابت هستند: فر، اجاق گاز، اجاق گاز، مایکروویو، هود اجاق گاز، بسته بندی جاروبرقی، جعبه های گرم کننده، یخچال، فریزر، یخچال فریزر ترکیبی، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، خشک کن، خشک کن ترکیبی، کابینت خشک کن

توجه! ایرادات و ترک‌های ناخوشایند روی اجاق‌ها و همچنین عیوب ناخوشایند درب‌های یخچال فریزر تحت پوشش تعمیرات با قیمت ثابت نیستند.

در جدول زیر در مورد محصولات تحت پوشش و نحوه رزرو مشاهده کنید.

ارزیابی تکنیک ها و استثنائات در محل
طبق بخش 6 قانون خدمات مصرف کننده، در مواردی که هزینه تعمیر بیش از نیمی از ارزش بازار محصول تخمین زده می شود، ما موظفیم مراقبت کنیم و بنابراین ممکن است در مورد تعمیر توصیه نکنیم. ما از قانون خدمات مصرف کننده پیروی می کنیم و همیشه یک سال گارانتی برای تعمیرات انجام شده ارائه می دهیم.

به دلیل آسیب ها یا دلایل زیر، ما تعمیرات را با قیمت ثابتی رد می کنیم یا ممکن است رد کنیم:

ایرادات زیبایی در یخچال و فریزر. هزینه مداوم نیروی کار و هزینه تعویض قطعه.
متأسفانه ما نمی توانیم محصولاتی را که دیگر قطعات یدکی آنها را نداریم تعمیر کنیم.
تعمیری که نمی‌توانیم تضمین کنیم که کار می‌کند (در غیر این صورت "وضعیت عمومی" دستگاه بسیار بد است) پوشش داده نمی‌شود و سپس هزینه تحویل آن 995 کرون با کسر RUT و 1440 کرون بدون کسر RUT است.
اگر تکنسین ارزیابی کند (طبق قانون خدمات مصرف کننده § 6 در بالا) که محصول فراتر از هزینه های تعمیر قابل توجیه اقتصادی است، ما تصمیم به تعمیر نمی گیریم و شما فقط هزینه بازدید معاینه را پرداخت خواهید کرد: 995 کرون با کسر RUT، و 1440 کرون بدون کسر RUT.
 

نوع محصول آیا می توان آن را به صورت آنلاین رزرو کرد؟ تحت پوشش اطلاعیه قیمت ثابت
سرخ کن بادی شماره
جاروبرقی خیر بله، 1295 کرون فقط برای تعمیرات در کارگاه مرکزی ما اعمال می شود، برای اطلاعات بیشتر با ما با شماره 0771-76 76 76 تماس بگیرید.
ماشین ظرفشویی بله بله، 1995 کرون
فریزر بله بله، 1995 کرون عیوب آرایشی یخچال فریزر مشمول تعمیر قیمت ثابت نمی شود
اجاق گاز بله بله، 1,995 کرون عیوب آرایشی و ترک روی اجاق گازها تحت پوشش تعمیر قیمت ثابت نیستند
قهوه ساز شماره
یخچال فریزر ترکیبی بله بله، 1995 کرون عیوب آرایشی یخچال فریزر مشمول تعمیر قیمت ثابت نمی شود
ماشین لباسشویی و خشک کن ترکیبی بله بله، 1995 کرون
یخچال بله بله، 1995 کرون عیوب آرایشی یخچال فریزر مشمول تعمیر قیمت ثابت نمی شود
هود آشپزخانه بله بله، 1995 کرون
شماره تصفیه هوا
پمپ حرارتی منبع هوا شماره
مایکروویو بله بله، 1995 کرون
ربات جاروبرقی خیر بله، 1295 کرون
جاروبرقی دسته شماره
Småel No No
اجاق گاز بله بله، 1,995 کرون عیوب آرایشی و ترک روی اجاق گاز مشمول تعمیر با قیمت ثابت نمی شود
کابینت خشک کن بله بله، 1995 کرون
خشک کن بله بله، 1995 کرون
ماشین لباسشویی بله بله، 1995 کرون
فر بله بله، 1995 کرون
بسته بندی خلاء بله بله، 1995 کرون
کولرهای شراب بله بله، 1995 کرون ایرادات آرایشی یخچال فریزر تحت پوشش تعمیر قیمت ثابت نیستند
جعبه های گرمایش بله بله، 1995 کرون
 

خسارت به اموال شما؟ چه چیزی میخواهید بدانید
از آنجایی که سؤالاتی در مورد نحوه ادامه دادن به هنگام وقوع خسارت به دارایی داریم، می‌خواهیم با این راهنما کار را برای شما آسان‌تر کنیم.

با نوشتن خلاصه ای از آنچه اتفاق افتاده شروع کنید و تمام اسناد مربوطه را برای حمایت از ادعای خود جمع آوری کنید. این می تواند صورتحساب، عکس آسیب و غیره باشد. اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید، باید از طریق تلفن یا ایمیل با Electrolux Service تماس بگیرید. یک تکنسین سرویس بیرون می آید و محصول و آسیب را بررسی می کند و پس از آن بخش فنی ما موضوع را ارزیابی می کند.

سپس خسارت را به شرکت بیمه خود گزارش دهید. پس از آن شرکت بیمه تحقیقات خود را در مورد این پرونده انجام خواهد داد. اگر شرکت بیمه خسارت وارده به شما را جبران کند، شرکت بیمه پس از آن پیگیر مطالبات احتمالی خود از الکترولوکس است. اگر سوال دیگری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.