هوش مصنوعی: 5 کاربرد مشخص در صنعت، امنیت سایبری، تجارت…
 

چگونه از هوش مصنوعی در صنعت، امنیت سایبری، قیمت اینورتر آیمستر تجارت یا مراقبت های بهداشتی استفاده می شود؟ Lara Rouyres، بنیانگذار و مدیر عامل Levia.ai به مناسبت رویداد هوش مصنوعی فرانسه، 5 نمونه از برنامه ها را ارائه می دهد.


موارد - هوش مصنوعی - بتنی
 

هوش مصنوعی در تجارت واقعی است! © Gorodenkoff - stock.adobe.com
ما با لارا رویر، بنیانگذار و مدیر عامل Levia.ai و همچنین عضو هیئت مدیره France Digitale مصاحبه ای انجام دادیم که به مناسبت فرانسه نمونه هایی از استفاده از هوش مصنوعی در صنعت، امنیت سایبری، سلامت، تجارت و تحقیقات را به ما ارائه کرد. رویداد هوش مصنوعی است. این رویداد غیرقابل چشم پوشی برای بازیکنان کوانتومی و هوش مصنوعی اروپایی در روز دوشنبه 16 نوامبر به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

آیا می توانید 5 مثال از کاربرد هوش مصنوعی را برای ما بیان کنید؟ هوش مصنوعی چه چیزی برای هر یک از این بخش ها به ارمغان می آورد و چشم انداز آنها چیست؟

Image for post
Image for post


 

هوش مصنوعی در صنعت
 

در صنعت، مثالی که مستقیماً به ذهن می رسد، سیستم آماده سازی سفارش بر اساس ناوگان روبات های استارتاپ فرانسوی Exotec است. اما موارد استفاده در صنعت بسیار گسترده تر است: بهینه سازی زنجیره تامین، مدیریت موجودی و پیش بینی، پیش بینی مدیریت، اتوماسیون کنترل کیفیت و غیره.

هوش مصنوعی در امنیت سایبری
 

در بعد امنیتی، در دوران حبس، حملات سایبری ثبت شده چهار برابر شدیدتر بود، این یک بخش استراتژیک است که ما باید به سرمایه گذاری در آن ادامه دهیم. هوش مصنوعی برای چندین سال برای شناسایی روابط بین تهدیدات مختلف ضروری بوده است: فایل های مخرب، آدرس های IP مشکوک، تهدیدات داخلی و غیره. این تجزیه و تحلیل تنها چند ثانیه طول می کشد و به تحلیلگران امنیتی اجازه می دهد تا 60 برابر سریعتر به تهدیدات پاسخ دهند. استارت آپ CybelAngel راه حل هایی را برای کمک به شرکت ها برای شناسایی نشت داده ها و همچنین تهدیدات مختلف وب تاریک با استفاده از هوش مصنوعی ارائه می دهد. Vade Secure بر محافظت در برابر حملات پیشرفته و پیچیده ای که از طریق ایمیل انجام می شود تمرکز دارد.