نحوه ادغام یخچال در آشپزخانه

 

انتخاب اندازه ضروری است... اما پارامترهای دیگری نیز وجود دارد که نباید از آنها غافل شد نمایندگی تعمیر یخچال بوش در اصفهان
یخچال بخش مرکزی و حتی ضروری آشپزخانه است. با این حال، پیدا کردن یک مکان بهینه برای آن همیشه آسان نیست. در اینجا چند نکته برای انتخاب مکان آن و تعیین بهترین مکان ممکن برای آن در اتاق وجود دارد.

نحوه ادغام یخچال در آشپزخانه
اشتراک گذاری در:
خلاصه :


ادغام یخچال در آشپزخانه: انتخاب دستگاه


محل قرارگیری یخچال
ادغام یخچال در آشپزخانه: انتخاب دستگاه
برای ادغام صحیح یخچال و فریزر در آشپزخانه، اولین چیزی که باید تعیین کنید نوع یخچالی است که قرار است بسته به نحوه قرار گرفتن آن در آشپزخانه انتخاب کنید. در این صورت بدانید که دو امکان برای ادغام یخچال خود در آشپزخانه خواهید داشت:

می توانید ابتدا یخچال مستقلی را انتخاب کنید که همانطور که از نامش پیداست، در جای دلخواه خود در آشپزخانه قرار دهید. بنابراین یخچال شما می تواند بین دو تکه مبلمان، در کنار میز کار یا حتی زیر میز کار قرار گیرد (همه چیز به اندازه آن بستگی دارد). اگر یخچال ایستاده را انتخاب می کنید، توجه داشته باشید که جلوی دستگاه شما مستقیماً در آشپزخانه قابل مشاهده خواهد بود... از این رو اهمیت انتخاب یک وسیله از نظر زیبایی شناختی یا حداقل وسیله ای که به خوبی در آشپزخانه قرار می گیرد، اهمیت دارد. اتاق بنابراین برای انتخاب یخچال مناسب، مواد میز کار، مبلمان آشپزخانه، سینک، جزیره مرکزی یا کریدنزای خود را در نظر بگیرید. نگران نباشید: یخچال های امروزی هیچ ربطی به مدل های گذشته ندارند! مدل هایی با اندازه های مختلف، اشکال مختلف و رنگ های مختلف برای تطبیق با بقیه آشپزخانه وجود دارد. بلکه نکات تزئینی مانند برچسب یا آهن ربا برای آرایش یخچال های قدیمی که کمی قدیمی هستند بدون نیاز به تعویض آنها!
راه حل دوم انتخاب یخچال توکار است. بنابراین یخچال از طراحی اتاق شما در فضای آشپزخانه شما گنجانده می شود و در پشت قسمت جلویی مبلمان در خط زیبایی شناسی آشپزخانه شما پنهان می شود. پس از آن آشپزخانه شما تداوم بسیار هماهنگی را ارائه می دهد زیرا زمانی که یخچال در آن باز نیست مشکوک شدن به محل قرارگیری آن دشوار خواهد بود. توجه داشته باشید که پس از طراحی آشپزخانه خود همچنان می توانید یک یخچال توکار را به آن اضافه کنید، اما کار اضافی می طلبد. بهتره قبلش فکر کن...
 

Image for post
Image for post


محل قرارگیری یخچال


محل قرارگیری یخچال تنها بحث فضا نیست، باید به کاربردی بودن موقعیت آن نیز فکر کرد. بنابراین، اگر حق انتخاب دارید، ادغام یخچال در آشپزخانه به جای انباری، شما را از سفرهای غیر ضروری نجات می دهد. علاوه بر این، در آشپزخانه هم همینطور است: به سفرهایی که هنگام آشپزی انجام می دهید فکر کنید! بنابراین اگر به دلایل عملی عادت دارید سینک را دور از اجاق گاز و میز کار قرار دهید، برای یخچال هم همینطور خواهد بود. آن را خیلی دور از سطح کار قرار ندهید، زیرا منطقی است که هنگام تهیه ظروف بیشتر به این وسیله دسترسی داشته باشید.


همچنین برای عملکرد بهتر، توصیه می شود از قرار دادن یخچال در نزدیکی منبع حرارتی خودداری کنید. بنابراین آن را تا حد امکان از اجاق گاز و فر خود دور نگه دارید.