صنعت خودرو

 

هنگامی که جان انسان ها در خطر است، کیفیت اینورتر هایتک اصفهان قابلیت اطمینان و تکرارپذیری عناصر ضروری در تولید محصولات پزشکی هستند. چه در فرآیندهای شما از ماشینکاری CNC استفاده شود و چه از ربات های جابجایی، همان استانداردهای دقیق همچنان اعمال می شود. هر راه حل FANUC که حول قابل اطمینان ترین سیستم های CNC در جهان ساخته شده است، به طور خاص برای برآورده کردن این الزامات با ارائه حداکثر دقت و تکرارپذیری باور نکردنی طراحی شده است. تولید محصولات پزشکی چالش های زیادی را به همراه دارد، مانند مسائل مربوط به تهویه گاز یا ویسکوزیته که بر ریخته گری های شفاف یا شکستگی سیم تأثیر می گذارد و باعث کاهش سرعت تولید ابزار دقیق با استفاده از دستگاه قالب گیری می شود. این مسائل. این نه تنها منجر به سطوح بالای تکرارپذیری می شود، بلکه باعث بهبود زمان چرخه، بهره وری بهتر و هزینه های عملیاتی کمتر می شود.

همین حالا از ما بخواهید که فرآیندهای تولید خود را خودکار کنیم!

با FANUC، ما اکنون شریکی داریم که می توانیم روی آن حساب کنیم. »

(مایکل لیبولد، مهندس ارشد، لیبولد و آمان)

بهینه سازی از ابتدا
زنجیره ارزش خود را از ابتدای فرآیند تولید با اتوماسیون خط مقدم FANUC بهینه کنید. پالت زدایی، بارگیری، بارگذاری خط یا شکل دهی حرارتی بسته بندی شما - بسیاری از این وظایف به راحتی در صنعت پزشکی قابل خودکارسازی هستند. با در نظر گرفتن نیازهای خاص شما در محیط های سخت، ما راه حل های فردی را برای فرآیندهای ایمن در بخش پزشکی ارائه می دهیم.


اقتصادی، سریع، قابل اعتماد و انعطاف پذیر
 

ربات ها راه حلی مطمئن و ایمن برای بارگیری و تخلیه روز به روز ماشین های شما هستند. سری LR Mate 200iC با مهارت بسیار بالایی که دارد، انتخاب ایده آلی برای جابجایی بارهای سبک، به ویژه در بخش پزشکی است.


سیستم های بینایی
ربات‌های FANUC که به گزینه‌های iRVision و سنسور ناحیه سه‌بعدی مجهز هستند، می‌توانند محصولات را بر روی یک نوار نقاله متحرک برای مونتاژ یا بسته‌بندی جمع‌آوری، مرتب‌سازی، موقعیت و جهت‌یابی کنند. رابط iPendant FANUC با فناوری حذف تداخل هوشمند، راه اندازی را آسان می کند و اطمینان می دهد که ربات تمرکز خود را حفظ می کند.


برای کنترل ماشین‌هایمان، به درایوها و کنترل‌کننده‌های CNC با کارایی بالا نیاز داریم که بتوانیم 100 درصد به آنها اعتماد کنیم. این الزامات از طریق همکاری ما با FANUC که سال هاست ادامه دارد به طور کامل برآورده می شود. به همین ترتیب، برای راه حل جدید MultiSwiss، ما با روحیه خالص مشارکت در همکاری فنی شرکت کرده ایم. »
(لیونل پرت، مدیر محصول تورنوس)

پردازش با دقت بالا
 

تولید و پردازش دستگاه‌های پزشکی با فناوری پیشرفته یک چالش واقعی برای تولیدکنندگان است. از قالب‌گیری تزریقی، ماشین‌کاری CNC، برش EDM گرفته تا چیدن و موقعیت‌یابی، مرتب‌سازی و بسته‌بندی، راه‌حل‌های سفارشی FANUC تقریباً تمام فرآیندهای شناخته شده در صنعت را خودکار می‌کنند. همچنین به معنای راه حل های مقرون به صرفه برای ریزمحصولات با دقت بالا، برنامه های کاربردی اتاق تمیز و گلدان و موارد دیگر است. نیازی به گفتن نیست که راه حل های ما کاملاً با مقررات و استانداردهای بهداشتی در اتاق های تمیز مطابقت دارد.


بلبرینگ برای تجهیزات پزشکی
بلبرینگ های خطی عناصر ضروری برای درایوهای چرخشی تعداد زیادی از ماشین ها و دستگاه های پزشکی هستند. تولید آنها نیاز به دقت و تکرارپذیری بالایی دارد. Robodrills FANUC قادر است طیف وسیعی از مواد از جمله فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، کربن و حتی سرامیک را با دقت باورنکردنی ماشینکاری کند.