تعمیرلوازم خانگی

تعمیر دیگ بخار
آیا دیگ آب را گرم نمی کند؟ نیاز به تعمیر و نگهداری؟ تعمیر یخچال امرسان اصفهان ما تکنسین های متخصص داریم، همین الان تماس بگیرید و به سرعت دیگ بخار را راه اندازی کنید.

تعمیر آبگرمکن
برای انواع تعمیرات آبگرمکن گازی، آبگرمکن هوشمند و ... می توانید روی تکنسین های ما با تاییدیه برندهای اصلی حساب کنید.

تعمیر یخچال
یخچال خراب شد؟ آیا درب به درستی بسته نمی شود؟ آیا در جایی که نباید یخ تولید می کند؟ دیگر نگران نباشید، بلافاصله با دستیاران ما تماس بگیرید و برای بازدید از نزدیکترین تکنسین برنامه ریزی کنید.

Image for post
Image for post

تعمیر تهویه مطبوع
ما خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات تهویه مطبوع همه برندها را انجام می دهیم. اگر تهویه مطبوع از کار افتاده است، دما را کاهش نمی دهد و غیره، همین حالا با ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی
در صورت خرابی ماشین لباسشویی، در صورت عدم تکمیل برنامه ها، کم شدن آب و یا سر و صدای زیاد، با تکنسین های متخصص و با هزینه کم مشکل را به سرعت حل خواهیم کرد.

تعمیر دستگاه خشک کن
اگر متوجه ناهنجاری‌هایی در عملکرد خشک‌کن شدید، زمان را هدر ندهید، از مصرف بیش از حد فعلی و هزینه‌های بیشتر در تعمیرات بعدی خودداری کنید. با ما تماس بگیرید، یک پیشنهاد رایگان بخواهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی


آیا ماشین ظرفشویی شما خراب شده است؟ آیا نشت آب دارید یا برنامه ها را کامل نمی کنید؟ همین حالا تماس بگیرید، ما تکنسین های متخصص و مجرب در تعمیر ماشین ظرفشویی با هر برندی داریم. .

تعمیر مایکروویو
برای هر نوع خرابی در مایکروویو خود، با ما تماس بگیرید و قیمت رایگان درخواست کنید. مایکروویو با تمامی برندها را با گارانتی و هزینه کم تعمیر می کنیم. اکنون با ما تماس بگیرید.

تعمیر بخاری
با گذشت سالها، عملکرد آبگرمکن می تواند تحت تأثیر قرار گیرد و به طور قابل توجهی سرعت جریان آب و همچنین قدرت گرمایش را کاهش دهد. ما تکنسین های تخصصی برای این منظور داریم.

تعمیر اجاق گاز
برای تعمیر اجاق گاز، تعویض فندک، نازل یا دستگیره و غیره روی ما حساب کنید. ما تکنسین های خبره و واجد شرایط را برای ارائه خدمات حرفه ای، ایمن و با هزینه کم در اختیار شما داریم.

تعمیر تابلوهای برق
اجاق های برقی تجهیزات بسیار حساسی هستند و برای جلوگیری از آسیب نیاز به مراقبت بیشتری دارند. در صورت مشاهده ناهنجاری در عملکرد اجاق برقی سریعا با ما تماس بگیرید و در مدت زمان کوتاهی تکنسین متخصص را برای رفع مشکل همراه خود خواهید داشت.

تعمیر فر برقی یا گازی
برای تعمیر ایرادات فرهای برقی یا گازی می توانید روی شرکت ما حساب کنید. ما تکنسین های مجرب و معتبر برای تعمیر تجهیزات برندهای اصلی بازار داریم.

تعمیر اگزوز فن
برای هر نوع خرابی در کاپوت، می توانید روی تکنسین های ما حساب کنید و تجهیزات را دوباره در کمترین زمان کار کنید. نمی توانید اگزوز فن را روشن کنید؟ آیا دستگاه قدرت مکش خود را از دست داده است؟ اکنون یک نقل قول رایگان درخواست کنید.

تعمیر کابینت یخچال
اگر فریزر خراب شده است، زمان را از دست ندهید و از تکنسین بخواهید که فوراً بیاید. ما متخصصینی داریم که آماده پاسخگویی به درخواست های شما برای تعمیر سریع و با هزینه کم هستند.

تعمیرات برق


برای انواع خرابی در تاسیسات یا تجهیزات الکتریکی، شرکت ما بهترین گزینه است. ما با تکنسین های خبره و متخصص قادر به رفع هرگونه مشکل و انجام کلیه تعمیرات برقی مورد نظر شما هستیم.

تعمیر کور
اگر به دنبال تکنسین تعمیر نابینایان هستید، به جای درستی آمده اید. پرده های دستی، برقی، داخلی و خارجی تمامی مدل ها را تعمیر و تعویض می کنیم. همین حالا با ما تماس بگیرید و یک پیشنهاد رایگان بخواهید.