بهترین تلفن همراه جدید
 

Image for post
Image for post

گجت ها برای سال 2022

با پایان یافتن قرنطینه، مردم دوباره به حرکت برگشته‌اند لوازم جانبی موبایل اصفهان - به پیاده‌روها می‌روند، جاده‌ها را می‌رانند و در آسمان پرواز می‌کنند. این بدان معناست که گجت های تلفن همراه دوباره در کانون توجه قرار گرفته اند. خوشبختانه، شرکت‌های لوازم جانبی تلفن در طول همه‌گیری همه‌گیر بیکار ننشسته‌اند، و اکنون، برخی از خلاقانه‌ترین پیشنهادهایی را که در سال‌های اخیر دیده‌ایم ارائه کرده‌اند!

با سفارشی‌سازی لوازم جانبی تلفن همراه با لوگوی خود، از این نوآوری‌ها بهره ببرید تا هدایایی و هدایایی با فناوری جدید ایجاد کنید که گیرندگان با کمال میل هر کجا که می‌روند ببرند.

بهترین تلفن همراه جدید

سازگار با محیط زیست با فناوری
با توجه به محیط زیست در رادار همه، شرکت‌های فناوری با گجت‌های جدید تلفن همراه که سازگار با محیط زیست و پایدار هستند، با روندهای در حال تغییر سازگار شده‌اند. تعدادی از بهترین لوازم جانبی موبایل در اصفهان ابزارهای تلفنی را که مشتریان و مشتریان به داشتن آنها افتخار می کنند، بررسی کنید.

PopSocket® Plant
PopSocket ماموریت خود را برای کمک به ساختن آینده ای پایدار قرار داده است، به همین دلیل است که آنها با TerraCycle برای تشویق برنامه بازیافت محصولات قدیمی، بسته بندی و قاب های تلفن شریک شدند. اکنون، آنها با ایجاد PopSockets PopGrips کاملاً جدید - PopSocket Plant، که از 35٪ مواد گیاهی شامل نشاسته ذرت، روغن کانولا و دانه‌های کرچک ساخته شده است، دسترسی سازگار با محیط زیست خود را حتی بیشتر گسترش داده‌اند.

اسپیکر Temblor™ + شارژر بی سیم

با هر سفارش یک درخت بکارید و در عین حال برند خود را با بلندگو + شارژر بی‌سیم Temblor™ تبلیغ می‌کنید - محصولی که از طریق مشارکت با One Tree Planted درخت می‌کارد. Temblor™ که در میان بلندگوهای تبلیغاتی باکیفیت برجسته است، دارای قابلیت های بی سیم تا فاصله 33 فوتی و 2.5 ساعت زمان پخش است.

شارژر بی سیم Power Mantle™
سازگاری با محیط زیست را با شارژر بی سیم Power Mantle™ فروشگاه لوازم جانبی موبایل اصفهان ساخته شده با صفحه بامبوی تجدیدپذیر و پایدار که با آرم سفارشی شما طراحی شده است، تشویق کنید. لوازم جانبی رومیزی عالی با ویژگی هایی مانند پایه تلفن و سینی خرده فروشی، این شارژر بی سیم سفارشی یکی از برترین لوازم جانبی موبایل است که باید در سراسر دفتر مورد توجه قرار گیرد.