بدون یخ زدگی در یخچال

وقتی اولین دانه های برف می ریزد، چشمان شما روشن می شود. تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان چمنزارها سفید هستند، آدم برفی به سرعت ساخته می شود و خلق و خوی عالی است. این برای خارج صدق می کند. اما اگر تقریباً مجبور شوم بلوک فریزر یخچالم را باز کنم و کل بسته یخ قطب جنوب به سمت من بپرد - آنگاه وضعیت ذهنی من به سرعت در کف سنگ است. زیرا اکنون زمان یخ زدایی یخچال فرا رسیده است.


یخ زدایی فریزر کاملا تمام شده است
 

در گذشته، مواد غذایی را به مدت چند هفته در فریزر یا در قسمت فریزر یخچال نگهداری می کردند. سبزیجات، نان، گوشت، سوسیس، بستنی، سس، پیتزا و خیلی چیزهای دیگر این قسمت را به مهم ترین قسمت خنک کننده تبدیل کرده است. و با این حال سطل باید مرتباً آورده می شد. همه نکات ویژه خود را برای یخ زدایی داشتند.

خواه این باشد که همه چیز را در پتو بپیچید و در زمستان روی بالکن بگذارید تا از سرما جلوگیری کنید، یا از چاقو برای از بین بردن پوسته یخ استفاده نکنید، یخ زدایی کمی به یک علم خانگی تبدیل شده است. اما در گذشته همه چیز بهتر نبود و به همین دلیل است که امروز می توانید بدون یخ زدایی انجام دهید. این نه تنها باعث صرفه جویی در جنگ یخ و آب در آشپزخانه می شود، بلکه باعث صرفه جویی در زمان و انرژی بیهوده دستگاه نیز می شود.

یخچال امروز یخ زدگی ندارد


فن آوری بدون یخ زدگی هوای اجباری خنک کننده است که رطوبت را به بیرون می برد. در نتیجه غذا و داخل یخچال دیگر یخ جمع نمی کند. کاملاً برخلاف واحدهای خنک کننده قدیمی، که در آن به طرز باورنکردنی سرد بود، اما درب بسته تمام گردش هوا را کاملاً مهار می کرد. پیامد باز بودن طولانی‌تر درب‌های فریزر: یخ‌زدگی و شکل‌گیری یخ. این شروع می شود و کناره ها و غذا ذره ذره با یک لایه یخ ضخیم تر پر می شود.


یخچال No Frost همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی می کند


صرفه جویی در انرژی همیشه در مورد تجهیزات فنی یک مسئله است. در نگاه اول، می توان فکر کرد که خنک کننده با هوای اجباری از فن های بیشتری نسبت به خنک کننده ساده استفاده می کند. دور از آن - زیرا با یک محفظه فریزر با زره یخی، کناره ها اجازه می دهند خنک کننده حتی سخت تر از حد معمول کار کند. نتیجه مصرف انرژی بالاتر خواهد بود. اکنون چندین سنسور آب و هوای داخل یخچال را کنترل می کنند. کمپرسور فقط زمانی فعال می شود که حسگرها تغییر دما یا رطوبت را گزارش کنند - به عنوان مثال. ب- با باز کردن درب یخچال. و چون کمپرسور فقط در مواقع ضروری کار می کند، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید. محیط زیست و موجودی حساب خوشحال می شوند از شما تشکر کنند.