بازیافت و دور انداختن تجهیزات کامپیوتری


به فرآیند تخریب سخت افزاری سازگار، قابل قیمت ضایعات الکترونیکی اعتماد و مطمئن Iron Mountain تکیه کنید.
بازیافت و دفع سخت افزار کامپیوتر Iron Mountain Canada
ما را دنبال کنید
3 سرویس SITAD - Iron Mountain IT Asset Disposition
یک برنامه دفع مناسب سخت افزار از کسب و کارها و برندهای آنها محافظت می کند
فناوری به سرعت در حال تغییر است و چرخه های تجدید کوتاه و کوتاه تر می شوند. بنابراین، دفع سخت افزار کامپیوتر (ITAD) یک فرآیند پیچیده است که خطرات تجاری قابل توجهی را برای شما و کسب و کار شما به همراه دارد.

یک برنامه دفع سخت افزاری که به خوبی طراحی شده باشد می تواند تمام نیازهای سخت افزاری شما را برآورده کند، در حالی که ارزش سخت افزار منسوخ را به شیوه ای ایمن، کارآمد و سازگار با محیط زیست به حداکثر می رساند. Iron Mountain خدمات دفع ایمن زباله های الکترونیکی و تجهیزات کامپیوتری را ارائه می دهد و از روش های تدارکات ایمن و زنجیره ای از نگهداری برای اطمینان از انطباق، ایمنی و پایداری همه محصولات شما استفاده می کند.

ما با بازیافت‌کنندگان معتبری که دارایی‌های آن را به‌طور ایمن، اخلاقی و مسئولانه بازیافت می‌کنند، شریک می‌شویم.
بازیافت های تایید شده

چه چیزی باعث می شود IRON MOUNTAIN آن را ایمن کند تخریب دارایی های متفاوت


زنجیره امن: ردیابی کالاها در هنگام عبور از هر ایست قیمت ضایعات الکترونیکی بازرسی امن تا پردازش نهایی و دریافت گواهی تخریب قابل تایید.
حضور ملی و بین المللی: با 3500 کامیون در ایالات متحده و کانادا و حضور در ده ها کشور در سراسر پنج قاره، ما نیازهای شما را در مقیاس بزرگ برآورده می کنیم.
مراقبت از محیط زیست: با دانستن اینکه ما به استانداردهای شناخته شده بین المللی پایبند هستیم که از انطباق با بهترین شیوه های صنعت برای امنیت داده ها، انطباق با محیط زیست، و بهداشت و ایمنی شغلی اطمینان می دهیم، احساس امنیت کنید.
محافظت از نام تجاری شما: ما چندین دهه است که از داده های مهم محافظت می کنیم. مدیریت اطلاعات کسب و کار ماست. 95٪ از شرکت های Fortune 1000 به Iron Mountain اعتماد دارند


داستان های موفقیت


یک شرکت پیشرو در بخش سلامت در حال برچیدن سریع مرکز داده خود با تضمین امنیت داده ها و حفظ محیط زیست است.
چالش حذف
در مواجهه با مهلت هشت هفته ای بدون تغییر، مشتری مجبور بود سرورهای قدیمی موجود در محل حاوی داده ها را با خیال راحت دور کند و عملیات را به یک ابر خصوصی که در یک مرکز داده جدید در ایالات متحده میزبانی می شود منتقل کند.

توانایی تمرکز

Image for post
Image for post


تیم فناوری اطلاعات شرکت فناوری سلامت، فارغ از دردسر خراب کردن و جایگزینی سخت‌افزار قدیمی، می‌تواند بر انتقال داده‌ها، خاموش کردن سیستم‌ها و سایر اولویت‌ها تمرکز کند، بنابراین انتقال مالکیت شرکت و رعایت تعهدات قانونی آن نسبت به جدید را تضمین می‌کند. مالکان در زمان مقرر

بیش از 600 سرور حذف شده است
رعایت مهلت فشرده 8 هفته ای
100٪ از رسانه های ذخیره سازی غیر فعال به طور ایمن از بین رفته است
صدور گواهینامه کامل و قابلیت تایید انطباق
سیتاد - یک متخصص پزشکی
برنامه ایمن ITAD شما
استاندارد کردن برنامه ITAD شما ساده تر شده است
با اطمینان به پورتال آنلاین دسترسی پیدا کنید - سفارش دهید، قیمت ضایعات الکترونیکی از دید کامل همه سایت ها و تجهیزات برخوردار شوید و گزارش ها را به راحتی مشاهده کنید.
با بهترین تدارکات و پردازش در کلاس به بازیکن برتر تبدیل شوید - سیستم ها و فرآیندهای ثبت اختراع که ناوگان ایمن و قابل ردیابی Iron Mountain را تشکیل می دهند، دفع بهینه را امکان پذیر می کنند.
از ثبات در همه سایت ها بهره مند شوید - ثبات در عملیات، پردازش، گزارش و نقطه تماس تضمین می شود
آرامش خاطر با قیمت گذاری اولیه - هزینه ها را از قبل با قیمت گذاری اولیه درک کنید