اتوماسیون فرآیندهای تولید خودرو
 

ما با تولیدکنندگان اصلی این بخش در نیازهای اتوماسیون آنها همراهی می کنیم. لیست قیمت اینورتر ال اس

اتوماسیون فرآیندهای تولید خودرو
سلطه جهانی
پروژه‌های اتوماسیونی که ما انجام می‌دهیم مخصوصاً برای سازندگان خودرو (OEM) و برای سازندگان قطعات یا قطعات (سازندگان TIER 1 و TIER 2) در بخش خودرو مرتبط است. مشتریان ما به ویژه به توانایی ما برای ارائه خدمات و کیفیت یکسان در تمام کارخانه های بین المللی خود و همچنین کارایی عملیات ما به لطف استفاده ما از فناوری، اهمیت می دهند.

فعالیت ها و فن آوری های توسعه یافته
 


پروژه های الکتریکی کلید در دست برای خطوط جوش برای OEM ها

خطوط مونتاژ اجزا

فرآیندهای اعمال سیلیکون و رزین

بانک های تست و تایید

غرفه های سطل برداری / برش لیزری

خطوط جوش

اتوماسیون خودروهای سلطه

پروژه های الکتریکی کلید در دست برای خطوط جوش برای OEM ها
پروژه های جامعی که شامل: طراحی برق، برنامه نویسی PLC، ساخت کابینت برق، مونتاژ برق، OLP، راه اندازی مجازی، راه اندازی PLC و ربات و کمک فنی می باشد.

Image for post
Image for post

خطوط مونتاژ اجزا
مهندسی و ساخت خطوط مونتاژ قطعات خودرو. بسته به ویژگی های محصول و فرآیند ساخت آن، مناسب ترین راه حل جستجو می شود: خطوط FMS، ماشین های چرخشی، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک، دستکاری کننده های دکارتی، ربات ها و غیره.

فرآیندهای اعمال سیلیکون و رزین
مهندسی و ساخت سیستم های کاربردی برای سیلیکون ها، ماستیک ها، پوشش های موم مانند برای محافظت از قطعات ورق فلزی خودرو. ما آنها را با استفاده از سیستم‌های روباتیک یا دستکاری‌های دکارتی انجام می‌دهیم و آن را با سیستم‌های بینایی مصنوعی تکمیل می‌کنیم تا کاربرد صحیح را تأیید کنیم.

بانک های تست و تایید
مهندسی و ساخت انواع میزهای تست و تایید مستقل یا به عنوان بخشی از خطوط مونتاژ خودکار. سیستم های تست نشت، پارامترهای نیروی الکتریکی یا مقاومت مکانیکی، تست های عملکردی و غیره. ما طراحی و یکپارچه سازی کامل سیستم را با همکاری نزدیک با سازنده سیستم های اندازه گیری انجام می دهیم.

سطل زباله / کابین برش لیزری
اتوماسیون سیستم های Bin Picking، سیستم های تغذیه بخشی از جمله از ظروف تا ماشین های مختلف مورد استفاده در این فرآیند. به همین ترتیب، ما راه حل های اتوماسیون برای فرآیندهای برش پنجره در لوله ها در هندسه سه بعدی یا انواع دیگر برش ها در هندسه های سه بعدی ارائه می دهیم.

خطوط جوش
اتوماسیون خطوط جوش شامل طراحی الکتریکی و مکانیکی، برنامه نویسی PLC، ساخت مکانیکی و الکتریکی، مونتاژ مکانیکی و الکتریکی، OLP، راه اندازی مجازی، راه اندازی مکانیکی، PLC و ربات و کمک های فنی بعدی.