برای تربیت فرزندان بهتر، نه بگویید

Image for post
Image for post

علی‌رغم وسوسه وسوسه‌ای که والدین برای بله گفتن به خواسته‌های فرزندانشان دارند، تربیت کودک تحقیقات نشان می‌دهد که تعقیب جدیدترین چیزهایی که دیگران دارند جنبه‌ای موذیانه دارد. این احساس کمبود را تقویت می کند که هرگز نمی توان آن را به طور کامل ارضا کرد. ابتدا عروسک را می خواهند، سپس همه لوازم جانبی - و البته عمارت باربی چهار طبقه.

و بنابراین من گاهی اوقات کار نه گفتن را به عهده گرفته ام. در ابتدا، جای تعجب نیست که دخترانم 4 و 9 ساله شورش کردند. آنها مرا یک پدر بد خطاب کردند و من به اندازه کافی بدجنس شدم. اما با گذشت زمان، آنها متوجه لذتی شدند که از یک نه ناشی می شود. حالا دخترانم وانمود می‌کنند که عروسک الساشان با یک بسته شاپکینز بازی می‌کند و به هر دو اسباب‌بازی زندگی ثانویه و بهتری می‌دهد. 

به نظر می رسد که نه گفتن نتیجه ای فراتر از پرهیز از تربیت بچه های لوس دارد. وقتی همیشه به خواسته‌های فرزندانمان تسلیم می‌شویم، فرصت یافتن راه‌حل را با تطبیق آنچه از قبل دارند از آنها می‌گیریم. بچه هایی که از انکار درس می گیرند در سنین پایین متوجه می شوند که همیشه ابزار مناسبی برای هر شغلی ندارند. آنها ممکن است چیزی را ندانند، چیزی نداشته باشند یا چیزی باشند. اما این پایان تعقیب اهداف نیست - آغازی برای فعال کردن تدبیر آنها برای یافتن راه دیگری است. آموزش جامع تربیت کودک

جوان ها به طور طبیعی باتدبیر هستند. به کودکان نوپا یک ماهیتابه بدهید و همه نوع استفاده به ذهنشان خطور می کند. به عنوان بزرگسالان، ما از آن برای درست کردن سرخ کردنی استفاده می کنیم. سال‌ها تعقیب چیزهایی که به آن‌ها نیاز نداریم، توانایی ما را برای استفاده بیشتر از آنچه در حال حاضر داریم، از بین می‌برد. همچنین الگوی بدی برای فرزندانمان است.

 

در یک مطالعه، محققان از کودکان دبستانی خواستند تا به بوبو خرس، حیوان عروسکی کمک کنند تا با استفاده از موادی مانند بلوک های ساختمانی، مداد، پاک کن، توپ، آهنربا، ماشین اسباب بازی و جعبه چوبی، به شیر اسباب بازی خود برسد.

برای خبرنامه Well، فقط برای مشترکین Times ثبت نام کنید. اخبار ضروری در مورد سلامت، تناسب اندام و تغذیه، از Tara Parker-Pope. آن را با اشتراک Times دریافت کنید.
همانطور که کودکان بزرگتر می شوند، مغز آنها به گونه ای رشد می کند که حل این نوع مشکلات را برای آنها آسان تر می کند. در واقع، بزرگ‌ترین کودکان در این مطالعه (کودکان 6 و 7 ساله) به طور متوسط ​​سریع‌تر از شرکت‌کنندگان کوچک‌تر، که 5 سال بودند، به راه‌حل درست (یعنی استفاده از جعبه چوبی برای نگه‌داشتن بلوک‌های ساختمانی) رسیدند.

اما یک شرط در این آزمایش وجود داشت که بچه‌های کوچکتر از بچه‌های بزرگتر بهتر عمل کردند. و ربطی به استعدادهای ذاتی و گرایش های هنری نداشت.

محققان تغییر ظریفی در نحوه نمایش مواد ایجاد کردند. به جای اینکه همه آنها را روی میز بگذارند، محققان از جعبه چوبی به عنوان ظرفی برای نگهداری هر چیز دیگری مانند آهنربا و مداد استفاده کردند. بچه‌های بزرگ‌تر با دیدن جعبه‌ای که مانند یک ظرف عمل می‌کند، تلاش کردند تا آن را به چیزی فراتر از ظرف گسترش دهند. برای بچه‌های کوچک‌تر، جعبه مانند قبل یک منبع انعطاف‌پذیر بود. آموزش تربیت فرزند

هر بار که ما به آخرین درخواست فرزندانمان برای خرید چیزی رضایت می دهیم، به طور ماهرانه آنها را شرط می کنیم که منابع آنها استفاده محدودی داشته باشد. وتوی گاه به گاه آنها را وادار می کند، در این مورد به معنای واقعی کلمه، خارج از چارچوب فکر کنند.

انتخاب سر دبیر  برای تربیت کودک

برادرم من را از زندگی اش می خواهد. آیا می توانم نظر او را تغییر دهم؟

ماه گرفتگی جزئی امشب را تماشا کنید، طولانی ترین ماه گرفتگی در ۵۸۰ سال اخیر

ملکه یک رستوران گرامی نیواورلئان آن را یک شب می نامد
به خواندن داستان اصلی ادامه دهید

 

در فرهنگ آمریکایی، فراوانی به عنوان نمادی از موفقیت در نظر گرفته می‌شود، و برخی از والدین را وادار می‌کند تا به چیزهایی که واقعاً توانایی پرداخت آن را ندارند، بله بگویند. شاهد مهمانی های مفصلی باشید که افراد در فرهنگ ها و سطوح درآمدی برای فرزندان خود می گذارند، حتی اگر به معنای بدهکاری باشد.

بسیاری از افرادی که بدون رشد بزرگ می شوند، تدبیر را به عنوان یک مهارت ضروری برای گذراندن می شناسند. کسانی از ما که خوش شانس هستند که در فراوانی نسبی زندگی می کنند، می توانند از تجربه کمبود گاه به گاه بهره ببرند. مطمئناً، من پیشنهاد نمی‌کنم که کودکان را از عرضه سخاوتمندانه چیزهایی که واقعاً به آنها نیاز دارند مانند وعده‌های غذایی سالم، لباس‌های گرم و عشق محروم کنیم. اما بسیاری از آرزوها را برای آموزش پیام اشتباه آماده می کنیم. با داشتن کودکانی که گهگاه کمبود را تجربه می کنند، می توانیم به آنها کمک کنیم تا مشکلات را به طور مؤثرتری حل کنند.

در یک مطالعه، مجموعه‌ای از شرکت‌کنندگان یک مقاله کوتاه درباره دوران کودکی نوشتند که چیز زیادی نداشتند، در حالی که مجموعه دوم درباره بزرگ شدن و داشتن چیزهای زیادی نوشتند. پس از آن، محققان به هر دو گروه مشکلی را ارائه کردند که نیاز به استفاده از Bubble Wrap به روش‌های مختلف داشت. افراد منتسب به گروه کمبود راه حل های بهتری در مقایسه با گروه فراوانی داشتند.

چرا ممکن است فکر کردن به کمبود باعث شود مردم منابع خود را گسترده تر ببینند؟ با فراوانی، مردم با منابع به عنوان آنچه در ظاهر به نظر می رسند برخورد می کنند و از آنها به روش های سنتی استفاده می کنند. اما هنگام پذیرش کمبود، به خود آزادی می‌دهند تا از منابع به روش‌های جدید استفاده کنند. نتیجه یک هفته را تصور کنید آموزش جامع تربیت فرزند

و پر از «نه» - احتمالاً درگیر تجربیات جدید است: بازی‌های اختراعی، یک مهمانی رقص خانوادگی یا زمانی که در فضای باز سپری می‌شود.

این استراتژی برای خانواده ما معجزه کرده است، و من پس از آخرین جشن تولد دختر بزرگترم، بهترین تعریف را دریافت کردم. او با خوشحالی به من گفت: این بهترین روز زندگی من بود. به‌جای پرداخت هزینه مهمانی، در یک پارک مجاور شکار لاشخور داشتیم که در آن از بچه‌ها خواستیم منطقه را بگردند تا چیزهایی پیدا کنند که می‌توانند برای حل چالش‌ها از آن‌ها استفاده کنند، مانند ساخت ظروف برای محافظت از تخم مرغ در برابر سقوط ۱۰ فوتی. سه تیم از بچه‌ها وجود داشتند که هر کدام ترکیب منحصربه‌فرد خود را از مواد مختلف، از جمله روزنامه، فنجان، فانوس‌های باقی‌مانده هالووین، خاک، پنبه و حباب‌کش ترکیب می‌کردند. بچه‌ها، وقتی به آنها اجازه می‌دادیم که طبیعتاً مدبر بودند، خوشحال شدند. و هیچ تخمی شکسته نشد.

همه چیز خوب بود تا اینکه به خانه رسیدیم. "آیا می توانم اکنون هدایای خود را باز کنم؟" دخترم پرسید با تردید پاسخ دادم: بله. من شانس های زیادی در راه برای نه بعدی ام خواهم داشت.