استخراج طلا 

Image for post
Image for post

ابتدا با نگاهی به مصرف برق مربوطه و انتشار گازهای گلخانه ای قيمت سكه پارسيان عيار 750 استخراج طلا و استخراج ارز دیجیتال، یک نگاه سریع ممکن است این ایده را تقویت کند که مقایسه موجه است. اگر استخراج طلای صنعتی در مقیاس بزرگ و دو شبکه اصلی ارزهای دیجیتال (بیت کوین و اتریوم) را با هم مقایسه کنیم، در حال حاضر به نظر می‌رسد شباهت نزدیکی در مقیاس مصرف برق و انتشار آلاینده‌های مرتبط با آن‌ها وجود دارد. چند محاسبات سطح بالا نشان می دهد که طلا و ارزهای دیجیتال در حال حاضر مشخصات انتشار تقریباً مشابهی دارند و مجموع انتشار آن تقریباً بین 60 تا 70 میلیون تن CO2e در سال است.
با این حال، این شباهت ظاهری مقیاس احتمالا زودگذر و تصادفی است. ممکن است تا زمان انتشار این مطلب قدیمی باشد. کدورت و نوسان شدید فضای کریپتو، هر «عکس فوری» را به یک چالش آماری تبدیل می‌کند و احتمالاً ظرف چند روز تغییر می‌کند. برای مثال، اندازه‌گیری فعلی CBECI از مصرف برق بیت‌کوین (BTC)، شامل تخمین‌های نظری «کران بالایی» است که در حال حاضر 127 درصد بالاتر از میانگین / ارقام برآورد پایه آن است. تا هفته گذشته یا بیشتر، این تفاوت بیش از 240٪ بود. قیمت سکه پارسیان
این یکی دیگر از تفاوت های آشکار بین این دو است. داده‌های مربوط به ورودی‌ها و انتشار ارزهای دیجیتال محدود و ناهموار است و برآوردها مستلزم فرضیات و برون‌یابی‌های زیادی است. از سوی دیگر، بخش معدن طلا پیشرفت زیادی در افشای اطلاعات مربوط به آب و هوا داشته است و بنابراین ما توانسته‌ایم برآوردهای دقیقی از انتشار بخشی معدن طلا ارائه دهیم. ما همچنین توانسته‌ایم با جزئیاتی مشخص کنیم که مسیر بالقوه طلا به سمت خالص صفر در عمل  چگونه خواهد بود. یعنی، ما ترسیم کرده‌ایم که چگونه حرکت‌های خاص به سمت منابع انرژی تجدیدپذیر در سایت‌های معادن، با حمایت تولید کمتر از معادن با انتشار بیشتر، می‌تواند به کربن‌زدایی مطابق با اهداف توافق پاریس کمک کند.
متأسفانه، چنین مسیر مشخصی برای بخش ارزهای دیجیتال وجود ندارد. یا، بهتر است، توافق روشنی در مورد اینکه آیا چنین مسیری مسیری است که صنعت انتخاب می‌کند یا خیر، وجود ندارد. قیمت سکه پارسیان 50 سوتی 750 عیار
با این حال، در اینجا شایان ذکر است که هم استخراج طلا و هم استخراج کریپتو بدون شک از کاهش پیش‌بینی‌شده در شدت انتشار برق شبکه سود خواهند برد. در واقع، از آنجایی که تعداد کمی از عملیات ارزهای دیجیتال مسئول تولید برق خود هستند، تقریباً به طور کامل به تکامل برق منبع تغذیه شبکه و توانایی آن برای تغییر به منابع تجدیدپذیر وابسته هستند.
اما این وابستگی همچنین یک ضعف بزرگ برای کریپتوها است. «انفعال» این صنعت در مواجهه با تغییرات اقلیمی کافی نیست تا به ناظران یا ذینفعان اجازه اعتماد به توانایی یا تعهد آن به انتقال را بدهد. و در حالی که ماینرهای سکه کاربران قابل توجهی از انرژی تجدیدپذیر بوده اند، مشخص نیست که آیا این صرفاً منعکس کننده تاکتیکی ارزان ترین برق از نیروی تجدیدپذیر مازاد محلی است که اغلب از راه دور واقع شده است یا هنوز به اندازه کافی در سیستم های توزیع گسترده تر ادغام نشده است. به نظر می‌رسد که این موضوع در چین وجود داشته است، جایی که برق آبی اغلب منبع اصلی برق بوده است، اما اغلب به دلیل مزیت‌های هزینه فصلی است، نه شواهدی مبنی بر تعهد استراتژیک به کربن زدایی از انرژی. همانطور که جک لیائو، مدیر عامل شرکت لایتنینگ اسیک ماینینگ کریپتو چین، اخیراً اظهار داشت (در حالی که پیشنهاد می‌کند دولت‌ها ممکن است شرکت‌هایی مانند او را تشویق کنند که به سمت منابع انرژی تجدیدپذیر حرکت کنند)، "هدف هر ماینر کسب سود است، بنابراین برای آنها اهمیتی ندارد که کدام نوع است. از انرژی استفاده می‌کنند، اگر توسط آب، باد، خورشید یا زغال‌سنگ سوخته تولید شود.»
داده‌های مربوط به ورودی‌ها و انتشار ارزهای دیجیتال محدود و ناهموار است و برآوردها مستلزم فرضیات و برون‌یابی‌های زیادی است. از سوی دیگر، بخش معدن طلا پیشرفت زیادی در افشای اطلاعات مربوط به آب و هوا داشته است و بنابراین ما موفق بوده ایم. قیمت سکه پارسیان 750 عیار


برای تولید تخمین های دقیق از انتشار بخشی معدن طلا.


استخراج طلا تلاش قابل‌توجهی برای رسیدگی به این مسائل انجام داده است، و تعهد به مبارزه با تغییرات آب و هوایی، از طریق کاهش انتشار، در اصول معدنکاری مسئول طلا گنجانده شده است. علاوه بر کربن زدایی منابع انرژی، این صنعت همچنین متعهد به افزایش ابتکارات بهره وری انرژی برای کاهش بیشتر انتشارات و هزینه ها شده است.

http://talakar.com/parsian