تبدیل صندلی عقب ماشین به تخت خواب

تشک بادی داخل ماشین یک نوع تشک بادی مسافرتی مخصوص داخل خودور است که معمولا برای خواب و استراحت راننده یا بچه ها کاربرد زیادی دارد.

مزیت و کاربرد تخت بادی مسافرتی عقب ماشین

حتما در سفرهای طولانی مدت چه راننده بوده اید و چه سرنشین احساس خواب آلودگی داشته اید و حتی با خواباندن صندلی های جلویی نیز احساس راحتی نداشته اید و حتی در مواردی نمی توان بچه های کوچک را در صندلی جلو قرار داد به خاطر امنیت جانی آنها.

Image for post
Image for post

با آمدن این تشکهای بادی مخصوص خودرو چه نمونه های ایرانی و چه نمونه های خارجی سواری و شاسی بلند این نیاز راننده و مسافران در مسافرتها بر طرف شد، این تشکهای بادی ماشینی کل پشت صندلی عقب را پر می کند تا پشت ماشین تخت شود و کودکان و بزرگسالان بتوانند بر روی آن بخوابند و استراحت کنند.

جنس تشک بادی صندلی عقب چیست؟

تشکهای بادی ماشین از جنس بدنه پی وی سی با رویه مخمل تولید میشود و دارای پمپ باد فندکی، بالش بادی، ساک حمل و چسب تعمیرات هستند.

این محصولات در زمان 3 دقیقه باد میشوند و در مدت 1 دقیقه خالی میشوند که بسیار راحت و سریع می باشد، وزن تشک پشت ماشین 2 کیلو بوده و فضای بسیار کمی را نیز اشغال می کند.

Image for post
Image for post

نمایندگی فروش تشکهای بادی ماشین کجاست؟

شرکت اینتکس لند سالها به عنوان نمایندگی فروش تشکهای بادی داخل خودرو در ایران فعالیت می کند که می توانید از وب سایت آن با خیال راحت تشک ماشینی مورد نظر خود را با قیمت ارزان و کیفیت بالا خرید کنید.