یخچال داروخانه ای چه ویژگی ای دارد؟

از یخچال داروخانه ای و داروسازی برای ذخیره مواد حساس در داروخانه ها ، دفاتر پزشکی ، آزمایشگاه ها ، کلینیک ها یا موسسات علمی می توان بهره برد. که سبب با کیفیت بودن و دوام مواد دارویی میگردد.

یخچال داروخانه ای و دمای استاندارد آن

مشخصات فنی یخچال داروخانه ای
مشخصات فنی یخچال داروخانه ای
مشخصات فنی یخچال داروخانه ای

این یخچال صنعتی مطابق با دستورالعمل های سختگیرانه برای درجه پزشکی و آزمایشگاهی ساخته شده است. فصای داخلی این یخچال ایستاده قفسه های قابل تنظیم 1+5 طبقه برای ذخیره سازی با کارایی بالا در اختیار شما قرار می دهد. و مجهز به سیستم کنترل دمای میکرو کامپیوتر با دقت بالا است و محدوده دما را در 2 ℃ ~ 8 ℃ تضمین می کند. همچنین دارای 1 صفحه نمایش درجه حرارت با روشنایی بالا است.

عملکرد یخچال داروخانه 

مجهز به سیستم تبرید گرداب چند کانالی و اواپراتور باله است که می تواند از یخ زدگی به طور کامل جلوگیری کرده و یکنواختی دما را تا حد زیادی بهبود بخشد. کندانسور خنک کننده هوا با راندمان بالا و اواپراتور باله این یخچال درجه پزشکی ، تبرید سریع را تضمین می کند.و  دارای سیستم زنگ هوشمند شنیداری و قابل مشاهده می باشد .

فناوری استفاده شده در درب های شیشه ای آن با طراحی LOW-E می تواند اثر ضد تراکم بهتری را برای درب شیشه ای ایجاد کند. و این یخچال داروخانه ای با قفسه های با کیفیت بالا ساخته شده از سیم فولادی با روکش PVC و با کارت برچسب طراحی شده است تا به راحتی تمیز شود.

انواع یخچال داروخانه ای
انواع یخچال داروخانه ای
انواع یخچال داروخانه ای

انواع یخچال داروخانه ای 

یخچال های داروخانه ای با گنجایش های متنوع تولید و عرضه می گردند.که در مدل های تک درب، دو درب،سه درب و چهار درب موجود هستند. و این نکته نیز قابل ذکر است که یخچال های داروخانه ای در ابعاد کوچک نیز تولید می شوند که به آن یخچال مینی داروخانه ای می گویند.

ویژگی های یخچال بیمارستانی

  • پیشرو در عملکرد خنک کننده هوا
  • راندمان صرفه جویی در انرژی 40٪+ بهبود یافته است
  • درب گرمکن برقی برای اثر بهتر تراکم
  • 7 سنسور برای دقت بالای کنترل دما
  • سیستم زنگ خطر شنیداری و قابل مشاهده

یخچال داروخانه ای خود را چگونه انتخاب کنیم؟

یخچال داروخانه ای
یخچال داروخانه ای
یخچال داروخانه ای

هنگام جستجو برای انتخاب و خرید یخچال آزمایشگاهی در اینترنت ، انتخاب های زیادی خواهید داشت ، اما نمی دانید چگونه بهترین مورد را مطابق نیاز خود انتخاب کنید. در مرحله اول ، شما باید بهترین اندازه را متناسب با نیاز خود در ذخیره مقدار زیادی یا کمی از مواد در نظر بگیرید. ثانیاً ، یخچال پزشکی باید امکان کنترل کامل دما را فراهم کند. و سپس ، باید به شما این امکان را بدهد که درجه حرارت را با توجه به نیازهای تأسیسات خود کنترل کنید.

منبع: