راهنمای خرید دستگاه بستنی ساز صنعتی

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، دستگاه بستنی ساز وسیله ای بسیار محبوب و پر فروش برا تولید بستنی محسوب می شود. با خرید یک دستگاه بستنی ساز به راحتی می توانید در کنار کسب و کار خود درآمد زایی کنید. از انواع دستگاه بستنی ساز در بستنی فروشی، کافی شاپ، هتل، لبنیاتی، هایپر مارکت و فروشگاه و رستوران ها می توانید استفاده کنید. دستگاه بستنی ساز قیفی یکی از پرفروشترین دستگاه بستنی ساز صنعتی محسوب می شود.

دستگاه بستنی ساز

دستگاه بستنی ساز در انواع و مدل های مختلف تولید و عرضه می شود. از انواع این دستگاه می توان به دستگاه بستنی ساز قیفی، دستگاه بار سفت کن بستنی اشاره کرد. تمامی دستگاه های بستنی ساز دارای بدنه داخلی و خارجی تمام استیل ضد زنگ تهیه شده این عمر باعث بالا رفتن عمر دستگاه و همچنین بهداشت و سلامت بستنی تولید شده می شود.

دستگاه بستنی ساز خانگی

دستگاه بستنی ساز خانگی یکی از پرفروشترین نوع بستنی ساز های تولیدی در بازار می باشد. این دستگاه بستنی ساز رومیزی با داشتن حجم مناسب و اشغال فضای کم یک گزینه مناسب برای خرید و تهیه بستنی با طعم دلخواه در خانه است.

دستگاه بستنی ساز صنعتی

Image for post
Image for post

دستگاه بستنی ساز صنعتی در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید و عرضه می شود دستگاه بستنی ساز صنعتی قابلیت تولید بستنی در انواع طعم ها و مدل های رولی، اسکوپی و قیفی است. همچنی دستگاه بستنی ساز صنعتی قابلیت تولید جلاتو، دسر های میوه ای و خامه ای را نیز داراست.دستگاه بستنی ساز صنعتی دارای موتور گیربکسی قدرتمند، عایق بندی تزریقی و همچنین دارای بدنه دو و یا سه جداره می باشد.

نکات مهم در خرید و قیمت بهترین دستگاه بستنی ساز

Image for post
Image for post

خرید دستگاه بستنی ساز با کیفیت شامل نکات بسیاری اما اولین و مهم نکته در خرید هر محصول انتخاب یک شرکت معتبر عرضه کننده است، دومین نکته شرکت سازنده و کیفیت هر محصولی است، نکته سوم در خرید بستنی ساز گارانتی محصول است هر چه مدت گارانتی و خدمات پس از فروش یک محصول بیشتر باشد باعث صرفه جویی در آینده در برابر هزینه های اضافی است.یکی از دیگر مهم ترین نکات برای خرید هر دستگاه بستنی ساز انتخاب ظرفیت مناسب با توجه به حجم فروش و تولید بستنی هر روزه شما است. شما می توانید با توجه به حجم بستنی تولیدی خود در روز حجم مخزن متفاوتی از دستگاه بستنی ساز را تهیه کنید.لازم به ذکر است تمامی این در قیمت بستنی ساز تاثیر زیادی خواهند داشت.

صنایع برودتی اورست

یکی از معتبرترین نمایندگی های بستنی ساز ایتالیایی و ایرانی صنایع برودتی اورست می باشد که با 10 سال سابقه درخشان در زمینه واردات دستگاه بستنی ساز، تواسته جایگاه خوبی در این صنف کسب کند.تمام بستنی ساز های ارائه شده توسط این مجموعه دارای 12 ماه گارانتی معتبر و 5 سال خدمات پس از فروش می باشند.برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با کاراشناسان فروش صنایع برودتی اورست تماس حاصل فرمایید.

آدرس سایت : everestboroodat.com تلفن تماس: 09128335491

صنایع برودتی سیلور

بستنی سازهای صنایع برودتی سیلور در دو نوع ایرانی و خارجی قابل سفارش هستند، صنایع برودتی سیلور وارد کننده انواع بستنی ساز های خارجی می باشد و نمایندگی بستنی سازهای ایرانی کارپیژل، نیکنام و شمس را دارا می باشد.

صنایع دی مارکت