بررسی و راهنمای خرید آسیاب قهوه صنعتی

قهوه خوش طعم و عالی با یک آسیاب قهوه عالی تهیه می شود. داشتن یک آسیاب قهوه با کیفیت می تواند در روند دم کردن قهوه قطره ای ، اسپرسو و سایر نوشیدنی های قهوه تفاوت ایجاد کند. آسیاب قهوه با عملکرد بالا دقت و قوام را با هر آسیاب تضمین می کند ، در حالی که آسیاب قهوه با کیفیت پایین منجر به کندتر شدن زمان آسیاب ، آسیاب های ناهموار و دم کشیدن کلی می شود. برای بهترین دستگاه های آسیاب قهوه با بهترین قیمت ، هیچ مکانی بهتر از صنایع برودتی اورست برای خرید وجود ندارد.

Image for post
Image for post

در این صفحه لیست قیمت انواع آسیاب قهوه صنعتی و نیمه صنعتی آورده شده تا سبب سهولت در انتخاب مقایسه و خرید تهیه شده است برای خرید و مشاوره با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

آسیاب قهوه صنعتی

Image for post
Image for post

از تجهیزات اصلی و ضروری هر کافی شاپ هتل و ... آسیاب قهوه می باشد که در کنار اسپرسوساز صنعتی قرار می گیرد آسیاب قهوه در انواع صنعتی و نیمه صنعتی تولید می شود. دانه های قهوه در سوراخ های مخروطی از جنس استنلس استیل مقاوم ریخته می شود تا بهترین دانه های آسیاب شده قهوه را به شما بدهد.در آسیاب قهوه های گونان 20 تا 60 تنظیم مختلف برای خرد کردن وجود دارد ، از فوق العاده درشت تا بسیار خوب و همه جا در بین آنها تایمر برقی دقیق به یاد می آورد که آخرین باری که از دستگاه استفاده کردید چقدر قهوه را آسیاب کرده اید و آن را به طور همزمان اجرا می کند مگر اینکه تنظیم مجدد شود. 

نکاتی در هنگام انتخاب و خرید آسیاب قهوه باید به آن دقت کرد.

Image for post
Image for post

ابعاد و قابلیت حمل

قابلیت حمل و جابه جایی دستگاه از نکات مهم در خرید آسياب قهوه صنعتی می باشد 

متریال 

متریال فولاد رسانایی گرمایی بالاتری دارد، بنابراین به سرعت گرم می شود و سرد می شود. سرامیک رسانایی حرارتی کمتری دارد ، بنابراین مدت زمان بیشتری طول می کشد تا گرم شود و سرد شود. دوام سرامیک بیشتر از فولاد دوام دارد.

اندازه و قوام آسیاب

مهمترین عامل در تهیه اسپرسو عالی نحوه آسیاب آن است. طعم غنی از دانه های قهوه تازه ریز خرد شده می آید . سنگ زنی دقیق تر و قوام بهتر قطعات زمین باعث می شود هر بار عکس بهتری بگیرید.

تعداد تنظیمات آسیاب

اطمینان حاصل کنید که مورد نظر شما می تواند حبوبات شما را به همان اندازه درشت یا خوب خرد کند.

اندازه قیف لوبیا

قیف لوبیا باید به اندازه کافی برای نیازهای شما بزرگ باشد ، زیرا می خواهید لوبیا را درست قبل از دم کشیدن آسیاب کنید. اگر اغلب مهمان دارید یا اگر یک خانواده بزرگ هستید ، این مورد را باید در نظر بگیرید.

سرعت آسیاب کردن

همیشه سریعتر بهتر نیست. این امر در مورد آسیاب های قهوه نیز صادق است. آسیاب های پرسرعت مقدار زیادی گرما تولید می کنند که می تواند قهوه را بسوزاند. اگر می خواهید یکی از این واحدها را خنک نگه دارید ، باید آن را شروع و متوقف کنید تا دوباره به صورت دستی خنک شود. هم حرارت و هم روشن/خاموش شدن مداوم روی آسیاب سخت است و باعث فرسودگی سریعتر آن می شود. ماشین های سنگ زنی با موتورهای کم سرعت ممکن است کمی صبر برای شما هزینه داشته باشد ، اما در طولانی مدت وضعیت شما بهتر خواهد بود. هنگام خرید ، توجه داشته باشید که آسیاب های با سرعت پایین را آسیاب های با دیسک مستقیم می نامند.

معرفی بهترین برند دستگاه آسیاب قهوه صنعتی

آسیاب قهوه صنعتی بیزرا 

آسیاب قهوه صنعتی سیدو

آسیاب قهوه کونیل

منبع: