ابعاد یخچال هتلی 

یخچال مینی 

Image for post
Image for post

یخچال مینی یکی از انواع یخچال های صنعتی صنایع دی مارکت بوده . اگر در هتل ها یا مسسافر خانه اقامت کرده باشید این یخچال ها را نیز باید مشاهده کرده باشید . این یخچال ها در بیمارستان ها نیز بسیار به چشم می خورد . به دلیل کاربرد بسیار زیاد این یخچال در هتل ها به آن ها یخچال هتلی نیز گفته می شود . 

یخچال هتلی مانند سایر یخچال ها بوده و مکانیزم کارکرد آن نیز همچون یخچال های دیگر می باشد با این تفاوت ابعاد آن کوچک تر ودارای ظاهری به صورت یخچال کوچک رو میزی می باشد . این یخچال نیز مانند سایر یخچال های خانگی دارای سیستم خنک کننده و عایق بندی حرارتی می باشد . درب یخچال مینی بار از جنس شیشه بوده که صنایع دی مارکت در تولید این یخچال ها از شیشه ای از نوع سکوریت استفاده کرده است همچنین برای بدنه ی آن از استیل ذرجه یک استفاده کرده است در نتیجه این یخچال های رومیزی دارای بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ بوده که بسیار مقاوم در برابر رطوبت می باشد . این یخچال مینی دارای ابعاد گوناگون و انواع مختلف می باشد . 

ابعاد یخچال مینی 

  1. یخچال مینی سه فوت
  2. یخچال مینی پنج فوت
  3. یخچال مینی هفت فوت
یخچال هتلی
یخچال هتلی
یخچال هتلی 

کاربرد یخچال مینی بار هتلی 

این یخچال دارای ابعاد کوچکی  بوده ولی قادر است حجم قابل توجهی مواد غذایی و دارویی را در مدت طولانی نگه داری کند . به همین دلیل این یخچال ها کاربرد زیادی در هتل ها، مسافرخانه ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، استخر، باشگاه و... دارد . همچنین از این یخچال به عنوان یخچال نوشیدنی و نوشابه نیز استفاده می شود 

 

ویژگی های یخچال هتلی 

  1. به کار گیری LED در داخل یخچال
  2. قابل جابه جایی بودن طبقات
  3. شیشه ای بودن درب ها برای سهولت کاربر
  4. مگنتی بودن درب ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی
  5. بدنه استیل گالوانیزه رنگی
  6. پایه چرخدار

منبع: