لوله مقوایی چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟

لوله مقوایی  بخشی ضروری از زندگی روزمره ما هستند. اگرچه ممکن است با نام فانتزی آشنا نباشیم، اما هر روز از آن ها استفاده می کنیم. از نوار سلفون گرفته تا دستمال توالت، همه چیز از یک لوله مقوایی تشکیل شده است. این بسیار کاربردی هستند و در زمان و انرژی ما صرفه جویی می کنند و بنابراین زندگی ما را بدون استرس و قابل کنترل تر می کند.

 های مقوایی یک موهبت برای کارآفرینان است. بسیاری از افراد در تجارت از ارسال محصولات خود از طریق پست برای مشتریان خود وحشت دارند. زیرا ممکن است محصول هنگام بسته بندی در شرایط خوبی قرار داشته باشد، اما در حین حمل و نقل و نگهداری در انبار ، ممکن است به دلیل فشار دادن، انباشته شدن و حمل خشن آسیب ببیند. برای خرید لوله مقوایی نیز می توانید به سایت hpipe.ir مراجعه کنید.

Image for post
Image for post

 در نتیجه مصرف کننده نهایی محصول آسیب دیده را دریافت خواهد کرد. این تصور اشتباهی بر برند شما ایجاد می کند و در نتیجه بر تجارت شما تأثیر می گذارد. علاوه بر این، حتی در یک فروشگاه فیزیکی، نگهداری اقلام برای مدت طولانی برای بسیاری یک کابوس است، زیرا ممکن است در طول زمان آسیب ببیند یا فرسوده شود، زیرا آسیب های جانبی ما از بین می رود.

Image for post
Image for post

 لوله مقوایی چیست؟

 های کاغذی استوانه های مقوایی محکمی هستند که در بسته بندی اشیا استفاده می شود. بیشتر با استفاده از الیاف خمیر کاغذ ساخته می شود. با این حال، پلاستیکی و فلزی نیز در بازار موجود است. آنها به عنوان یک پایه محکم استفاده می شوند که مواد برای ذخیره و توزیع به دور آن پیچیده می شوند.

طیف گسترده ای در بازار موجود است که شامل صنعتی، نساجی، نواری، فیلم انعطاف پذیر، برچسب و بسیاری دیگر می شود. گزینه های موجود تقریباً نامحدود هستند. آنها از نظر طول، ضخامت دیوار، قطر داخلی و قطر خارجی بسیار متفاوت هستند. بر اساس استفاده در نظر گرفته شده، تولید کنندگان می توانند لوله های کاغذی را از مقواهای ضخیم سنگین یا مقوای کم دوام، کاغذ یا مقوای نازکتر تولید کنند.

تفاوت بین لوله های مقوایی چیست؟

در بسته بندی یک کالا از لوله های مقوایی/ کاغذی استفاده می شود که در آن محصول داخل لوله می رود و در آن می ماند تا از آسیب خارجی، گرما و رطوبت در امان بماند. به طرق مختلف استفاده می شود. بنابراین آنها به عنوان لوله های پستی یا لوله های پستی نیز شناخته می شوند . در حالی که لوله های صنعتی لوله های مقوایی سنگین هستند که برای کارهای سنگین تر مانند ساخت و ساز استفاده می شود.

Image for post
Image for post

برعکس، مقوایی اجزای استوانه‌ای هستند که برای پیچیدن دقیق مواد در اطراف آن، برای دادن استحکام درونی و دست نخورده نگه داشتن آن مورد استفاده قرار می‌گیرند.