نظافتچی خانم

در بسیاری از موارد نظافتچی استخدامی نمی تواند مانند خانم خانه دلسوزی کند. ولی وجود پشتیبانی در خدمات تیک شهر شما را از بابت تمیزی و کیفیت کار مطمئن می کند. نظافت چی خانم تیک شهر تعهد کاملی در قبال کار دارد و خانه شما را به بهترین نحو ممکن تمیز و درخشان خواهد کرد. آیا شما نیز تاکنون از خدمات تیک شهر استفاده کرده اید؟ اگر شما نیز نیاز به نیروی خدماتی خانم دارید پیشنهاد می کنیم همین حالا تلفن را برداشته و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

استخدام فوری نظافت چی خانم

 

بسیاری از افراد برای استخدام نیروی خدماتی به صورت یکدفعه ای و پیش بینی نشده دچار مشکل می شوند. در برخی موارد فرد مورد اعتماد شما مشغول به کار جدیدی است و یا در دسترس نیست و یا اصلا نمی دانید فرد مناسب برای نظافت را چگونه پیدا کنید. شرکت نظافتی تیک شهر با استفاده از نیروهای آماده به کار خود به صورت فوری و در مدت زمان کوتاهی نیروی خدماتی مورد نیاز شما را به محل اعزام خواهد کرد.

 

چرا نظافتچی خانم بهتر است؟

 

همان طور که می دانید درخواست برای نظافت چی خانم بیشتر از آقا است این امر دلایل بسیاری دارد. معمولا افرادی که بر روی تمیزی و نظافت خانه حساس تر هستند بیشتر درخواست نیروی خدماتی خانم می کنند. تجربه نشان می دهد که نیروی خدماتی خانم در امر نظافت دلسوزتر بوده و می تواند خانه را تمیزتر و درخشان تر کند. از طرفی نظافتچی خانم ظرافت بیشتر در امر نظافت دارد و حتی بخش های دور از دید و دسترس را نیز به خوبی تمیز خواهد کرد.

 

البته اگر نظافت شما سخت است و شامل دیوارشویی و باغبانی و .. می شود نیروی خدماتی آقا بازدهی بیشتری دارد. نظافت چی خانم به تمامی اصول و ترفندهای خانه داری و نظافت منزل مسلط بوده و بهترین شوینده و ابزار را برای تمیزکاری و نظافت به کار می برد. در نتیجه شما با خیالی آسوده می توانید نظافت خانه و محل کار را به نیروهای خدماتی خانم بسپارید.

 

راحتی و آسایش با نظافتچی خانم

 

یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از افراد به دنبال نیروی خدماتی خانم هستند، احساس راحتی و نزدیکی بیشتر ساکنین خانه به نظافت چی خانم می باشد. با توجه به این که نیروی خدماتی خانم به صورت طولانی مدت در خانه مشغول به کار است، باید امین و مورد اعتماد باشد. تیک شهر دارای نیروی خدماتی خانم آموزش دیده و بسیار ماهر است که به تمامی اصول و ترفندهای نظافتی آشنایی کامل دارد. این نیروها کم حرف هستند و تنها در امور مرتبط با کار خود دخالت می کنند.

 

درخواست نیروی خدماتی خانم

 

مشتریان عزیز می توانند در هنگام تماس با شرکت های نظافتی درخواست نظافت چی خانم را ثبت کنند. تیک شهر برای دسترسی مشتریان به نیروی خدماتی راهکارهای ساده ای را پیش روی مشتریان خود قرار داده است. بدین صورت که مشتریان با ثبت درخواست در سایت و یا تماس با شماره های موجود در سایت می توانند به نیروی خدماتی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

 

وظایف و مسئولیت های نظافتچی خانم

 

کارفرما تعیین کننده وظایف نیروهای خدماتی می باشد. تیک شهر پیش از اعزام نیروی خدماتی لیستی از درخواست و نیازهای مشتریان تهیه کرده و با عقد قرارداد با کارفرما و شفاف سازی هزینه ها کیفیت کار را تضمین می کند. از جمله وظایف نظافت چی خانم به شرح زیر می باشد:

 

گردگیری سطوح و تی کشیدن کفپوش ها

 

جارو کشیدن و از بین بردن آلودگی های سطوح

 

تمیز کردن شیشه ها و پنجره ها

 

پخت غذای ایده آل و مورد علاقه کارفرما

 

شستشوی ظروف و لباس ها

 

و ...

 

نظافت چی خانم شرق تهران

 

شرکت های نظافتی شرق تهران متعهد می شوند که در صورت تماس شما با راه های ارتباطی درج شده در سایت در کوتاه ترین زمان نیروی خدماتی درخواستی را به محل اعزام کنند. بنابراین شما برای برگزاری مهمانی ها، پذیرایی و رسیدگی به مهمان ها، تمیزکاری و نظافت منزل و محل کار می توانید از وجود این نیروهای خدماتی بهره مند شوید.

 

نظافت چی خانم غرب تهران

 

منطقه غرب تهران با وسعت بالای خود به صورت کامل تحت پوشش شرکت های نظافتی غرب تهران قرار دارد. نظافتچی خانم تیک شهر با شناخت خود بر روی ترفندهای نظافتی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی توانسته اند رضایت مشتریان را جلب کنند. از جمله مناطق تخت پوشش تیک شهر می توان به شهرآرا، اکباتان، جنت آباد، چیتگر، وردآور، پونک و ... اشاره کرد.

 

نظافت چی خانم شمال تهران

 

اعزام نظافتچی خانم در شمال تهران بالاترین درخواست را دارد. ساکنین شمال برای نظافت شرکت و یا محل خود نیازمند افرادی با سابقه و مورد اعتماد هستند که بتوانند خانه را درخشان و براق کنند. از این رو شرکت نظافتی تیک شهر بهترین نیروهای خدماتی را برای نظافت در شمال تهران اعزام می کند.

 

نظافت چی خانم جنوب تهران

 

مشکلات جسمانی، مشغله های زندگی و اشتغال به کار در محیط بیرون از جمله دلایلی است که اجازه رسیدگی به امور منزل را به خانم خانه نمی دهد. همچنین از آن جا که ساکنین برخی از مناطق جنوب همچون امیریه، خزانه، دولت آباد، عبدل آباد، یافت آباد و ... بر روی امر نظافت تاکید بسیاری دارند، نظافت چی خانم بسیار موثر واقع می شود.

 

نظافت چی خانم مرکز تهران

 

نیروی خدماتی خانم در تیک شهر می تواند علاوه بر تمیزکاری و نظافت خانه، سایر خدمات همچون پذیرایی از مهمان ها، برنامه ریزی برای مراسمات و تهیه غذا را نیز به بهترین شکل ممکن انجام دهد. نظافت مرکزی تهران زیر نظر شرکت نظافتی تیک شهر قرار داد و یک تماس از سوی شما برای اعزام نظافتچی کافیست.

 

هزینه نظافت چی خانم

 

استخدام نیروی خدماتی خانم و یا آقا تاثیری بر روی قیمت نظافت نمی گذارد. بلکه وظایف و مدت زمان ارائه خدمات تعیین کننده قیمت نظافت چی می باشد. تیک شهر دارای لیست قیمت ثابتی است که بر اساس توانایی و مهارت نیروهای خدماتی تعیین شده است. شما نیز می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج در سایت این لیست را دریافت کنید.