محدودیت های اینستاگرام

هرچه این صفحه در اینستاگرام محبوب تر باشد، فالوورهای بیشتری دارد و لایک ها و کامنت های بیشتری جمع آوری می کند. و برعکس، هرچه یک اکانت واکنش ها و فالوورهای بیشتری داشته باشد، شانس بیشتری برای رسیدن به TOP دارد. قبلا تعداد اشتراک ها و لایک هایی که یک کاربر می توانست قرار دهد به هیچ وجه محدود نبود. اما از سال 2013، توسعه دهندگان این شبکه اجتماعی محدودیت هایی را در نظر گرفته اند که عدم رعایت آنها می تواند باعث مسدود شدن صفحه شود. برای اینکه تحریم نشوید، ارزش این را دارد که بدانید حداکثر مقادیر مجاز اقدامات انجام شده چقدر است.

چرا اینستاگرام محدودیت ایجاد کرد؟


اغلب اوقات، حساب های پولی، تبلیغات محصولات خود، هرزنامه در صفحات سایر کاربران. به منظور جلوگیری از به هم ریختن پروفایل ها با زباله های تبلیغاتی، محدودیت هایی ایجاد شد. آنها تعداد لایک ها، نظرات و اشتراک هایی را که می توان از یک صفحه در طول روز انجام داد را محدود می کنند. به نظر می رسد که هر کاربری که به دلیل اقدامات بیش از حد فعال توسط سیستم با یک ربات اشتباه گرفته شود، می تواند با مسدود شدن روبرو شود.

محدودیت های اینستاگرام چیست؟

بسته به اینکه شما یک حساب جدید یا قدیمی دارید، محدودیت ها متفاوت است. تمامی صفحاتی که کمتر از 6 ماه پیش ایجاد شده اند جدید محسوب می شوند. محدودیت‌هایی برای همه فعالیت‌ها در شبکه اجتماعی تعیین شده است.

تعداد پیام های ارسال شده در دایرکت: 30 پیام به 30 کاربر - برای حساب های جدید. 60 پیام به 60 کاربر - برای کاربران قدیمی. اشتراک/لغو اشتراک: برای حساب های جدید - بیش از 30 در ساعت و 720 در روز. برای صفحات قدیمی - بیش از 60 در ساعت و 1440 در روز.

تعداد لایک: کاربران جدید می توانند تا 30 پست در ساعت و 720 پست در روز را رتبه بندی کنند. برای حساب های قدیمی، نرخ مجاز 60 لایک در ساعت، 1440 در روز است.

داستان ها: کاربران جدید و قدیم 15 ثانیه به هر ویدیو اختصاص داده می شوند و محدودیتی در تعداد آنها وجود ندارد. انتشارات: تعداد پست ها برای صاحبان صفحات جدید و قدیمی محدود نیست. تعداد علائم: حداکثر تعداد کاراکترهایی که می توان زیر یک عکس یا فیلم باقی گذاشت 2000 کاراکتر است.

در سال گذشته محدودیت هایی ظاهر شد که عدم رعایت آنها می تواند منجر به مسدود شدن صفحه شود:

فروش یا انتقال یک حساب کاربری به کاربر دیگر ممنوع است. حفظ صفحه شخص دیگری غیرقابل قبول است، مگر در شرایطی که شرکت کارمندی را برای تبلیغ حساب اینستاگرام خود استخدام می کند. شما نمی توانید از نام کاربری به عنوان نام یک صفحه وب بدون کسب مجوز مناسب استفاده کنید. بسته بندی با کمک برنامه های خاص نیز غیرقابل قبول است. ارسال عکس از حساب شخص دیگری در صورتی که مالک آن علیه شما شکایت کند. توهین و تحقیر سایر کاربران شبکه اجتماعی ممنوع است.

تفاوت خریده کامنت ایرانی و خارجی

تفاوت‌ های بسیار زیادی در کامنت ایرانی و کامنت خارجی وجود دارد و فرق‌ هایی بین این دو مدل کامنت وجود دارند که مهم‌ ترین فرق آن‌ ها زبان آن‌ ها است یعنی این‌ که کامنت ایرانی کامنت فارسی است و کامنت خارجی و متن‌ های مختلفی مثل انگلیسی یا زبان‌ های دیگر که اینها را با هم متفاوت می‌ کند، و تفاوت دیگری که در بین این‌ ها وجود دارد ماهیت اکانت های کامنت گذار است، کامنت هایی که به‌ صورت فارسی و ایرانی گذاشته می‌ شود معمولاً از اکانت های ایرانی یعنی این‌ که اکثراً عکس پروفایل ایرانی دارند یا نام ایرانی دارند بیوی ایرانی دارند یا حتی پست‌ هایی که در آن پیج ها قرار داده شده‌ است ایرانی است، ولی در عمل در اکانت خارجی دقیقاً این ماجرا برعکس است و مشخصات انگلیسی یا زبان‌ های دیگر ساخته شدند و تفاوت اصلی کامنت ایرانی و خارجی این‌ ها هستند.

همچنین اینستاگرام اجازه ارسال مطالب «ویژه بزرگسالان» را نمی دهد و درخواست لایک و کامنت می دهد. اگر می خواهید صفحه خود را به TOP ارتقا دهید، بهتر است با شرکت ما تماس بگیرید. سریع، مطمئن و با قیمتی مقرون به صرفه، تعداد مشترکین، لایک ها و بازدیدهای لازم را در اختیار شما قرار می دهیم.

منبع:سایت پارس فالوور