مزایا و معایب انیمیشن چیست؟
 

زمان انتشار: 2019/12/55 بازدید: 1907 دسته: اخبار صنعت

افرادی که با تجهیزات مکانیکی تماس داشته اند اغلب کلمه ای را می شنوند، یعنی اتوماسیون. پس اتوماسیون دقیقا چیست؟ از نظر لغوی، اتوماسیون به تشخیص خودکار، پردازش اطلاعات، تجزیه و تحلیل و قضاوت، دستکاری و کنترل ماشین‌ها، تجهیزات، سیستم‌ها یا فرآیندها (تولید، فرآیندهای مدیریت) مطابق با نیازهای انسانی بدون مشارکت مستقیم افراد یا کمتر اطلاق می‌شود. افراد، فرآیند دستیابی به هدف مورد نظر. مشاهده می شود که وجود اتوماسیون می تواند با طراحی و نصب مجموعه کاملی از تجهیزات مکانیکی جایگزین نیروی کار برای انجام کارهای بزرگ و تکراری و یا حتی برای کار سخت، تعداد و هزینه نیروی کار را تا حد زیادی کاهش دهد. وجود ماشین آلات و تجهیزات خودکار بهره وری را تا حد زیادی آزاد و توسعه داده است، کارایی عملیاتی شرکت ها را بهبود بخشیده و شاخص زندگی مردم را بهبود بخشیده است! بعد، مزایای اتوماسیون چیست؟

نمایندگی نمایشگر سوها
مزایای کلیدی اتوماسیون:
1. رویه های بسیار خودکار بدون عملیات دستی.
2. راندمان کار بالا، بهبود بهره وری تولید شرکت.

 

3. فرآیند تولید کل فرآیند پایدار است و قوام محصولات بهبود می یابد
4. برای تولید انبوه مناسب است و هزینه تولید شرکت را کاهش می دهد.
5. برخی از آزمایشاتی که انجام آنها با آزمایش دستی دشوار یا غیرممکن است را می توان انجام داد. به عنوان مثال، برای آزمایش تعداد زیادی از کاربران، نمی توان به تعداد کافی تست کننده اجازه آزمایش همزمان داد، اما می توان همزمان بسیاری از کاربران را از طریق آزمایش خودکار شبیه سازی کرد تا به هدف دست یابیم. آزمایش کردن.
6. استفاده بهتر از منابع. خودکار کردن کارهای خسته کننده می تواند دقت و انگیزه آزمایشگر را بهبود بخشد و تکنسین های تست را آزاد کند تا انرژی بیشتری را برای طراحی موارد تست بهتر اختصاص دهند. برخی از تست‌ها برای تست خودکار مناسب نیستند، بلکه فقط برای تست دستی هستند. پس از خودکارسازی تست‌هایی که می‌توانند به طور خودکار آزمایش شوند، آزمایش‌کنندگان می‌توانند روی قسمت تست دستی تمرکز کنند و کارایی تست دستی را بهبود بخشند.
البته هر چیزی دارای مزایا و معایبی است در این راه اتوماسیون نیز کمی معایب دارد.

Image for post
Image for post


معایب اصلی اتوماسیون:


1. نمی تواند جایگزین تست دستی شود. بسیاری از موارد آزمایشی که به نتایج قضاوت مغز انسان نیاز دارند، نمی توانند با ابزارهای خودکار اجرا شوند یا هزینه آن بسیار بالاست.
2-اجرای کنترل و مدیریت خودکار بسیار فنی بوده و نیاز به کیفیت فنی و حرفه ای نسبتاً بالایی دارد و باید سطح تحصیلات و دانش حرفه ای معینی داشته باشند و فقط کسانی می توانند صلاحیت داشته باشند که آموزش های ویژه ای را دیده باشند.
در مجموع، توسعه شدید فناوری اتوماسیون نه تنها می تواند توسعه فناوری اطلاعات را ارتقا بخشد، بلکه می تواند صنایع سنتی را مسلح کند، تحقق صنعتی شدن را پیش ببرد و سپس توسعه مستمر استانداردهای زندگی مردم و بهبود مستمر کیفیت زندگی را ارتقا دهد. به عنوان یک مرکز طراحی و پردازش مکانیکی قدیمی، ماشین آلات جینان هایما همواره نیازهای مشتریان را به عنوان نقطه شروع کار، فعالانه و با وجدان انجام وظایف محول شده توسط مشتریان، ادامه نوآوری های تکنولوژیکی، توسعه فرآیندهای جدید و اتخاذ شده است. فناوری ثبت شده منحصر به فرد خود. مشتریان محصولات منحصر به فرد و با کیفیتی را طراحی می کنند.