مزایای اتوماسیون صنعتی هوشمند (IPA)
 

مزایای اتوماسیون صنعتی هوشمند (IPA)

نمایندگی اینورتر imaster لاله زار
شرکت هایی که سال ها از اتوماسیون صنعتی استفاده می کنند نتایج واقعا شگفت انگیزی دارند.

اتوماسیون های شرکت امکان صرفه جویی سالانه 35٪ در هزینه های تولید را فراهم می کند و زمان فرآیندهای شرکت را 60٪ کاهش می دهد. بنابراین آنها به شما امکان می دهند بیشتر و به روشی بهتر تولید کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید و سود را به حداکثر برسانید.

اکنون اتوماسیون صنعتی یک گام به جلو برداشته و هوشمند می شود.


بهترین تیم را برای دگرگونی دیجیتال خود بیابید
فهرست مطالب
اتوماسیون صنعتی هوشمند چیست؟
پنج فناوری اصلی
هدف اصلی IPA
مزایای اتوماسیون هوشمند فرآیند کسب و کار
نحوه شروع تحول IPA
اتوماسیون صنعتی هوشمند چیست؟
اتوماسیون فرآیندهای هوشمند (IPA)، مربوط به یک سری از نوآوری های تکنولوژیکی است که فعالیت های انجام شده توسط انسان را تقلید می کند و به مرور زمان، یاد می گیرد که بهتر و بهتر انجام دهد.

اتوماسیون شامل تکنیک هایی مانند مدیریت جریان داده ها، تشخیص مناطق برای بهبود، کاهش کارهای دستی تکراری یا تجزیه و تحلیل الگوها برای بهبود تصمیم گیری است.

دختر برنامه نویس
اتوماسیون فرآیند با IPA منبع: Pexels
پنج فناوری اصلی
در میان تمام فناوری‌هایی که می‌توان در IPA از آنها استفاده کرد، برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

اتوماسیون فرآیندهای رباتیک
Robotic Process Automation (RPA) نرم افزاری است که کارهای معمولی مانند استخراج داده ها و پاکسازی داده ها را از طریق رابط های کاربری موجود خودکار می کند. ربات دارای شناسه کاربری است و وظایف مبتنی بر قانون را انجام می دهد.

به عنوان مثال، می تواند محاسبات را انجام دهد یا فایل ها را بررسی کند.

گردش کار هوشمند
فعالیت‌های انجام‌شده توسط گروه‌هایی از افراد و ماشین‌ها را ادغام می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که فرآیندی را از ابتدا تا انتها در زمان واقعی شروع و ردیابی کنید.

به عنوان مثال، می تواند انتقال اطلاعات بین گروه ها را مدیریت کند و داده های آماری را در مورد گلوگاه های سیستم ارائه دهد.

Image for post
Image for post

فراگیری ماشین


الگوریتم‌هایی که الگوهای داده را شناسایی کرده و آنها را طبقه‌بندی می‌کنند تا بر اساس داده‌های درج شده جدید پیش‌بینی کنند یا بینشی نسبت به الگوهای شناخته شده ارائه دهند.

به عنوان مثال، می توان از آن در منابع انسانی برای تعیین و ارزیابی ویژگی های کلیدی در رهبران و مدیران به منظور پیش بینی بهترین نامزدها برای موقعیت های خاص استفاده کرد.

 

ممکن است علاقه مند باشید: هوش مصنوعی (AI) در مقابل. یادگیری ماشین در مقابل یادگیری عمیق

 

تولید زبان طبیعی (NLG)
موتورهای نرم افزاری که با پیروی از قوانینی که اجازه می دهد داده ها به متن ترجمه شوند، تعاملات سیال بین انسان و فناوری ایجاد می کنند.

به عنوان مثال، به طور خودکار گزارش های مدیریتی را بر اساس داده های آماری بدون نیاز به دخالت انسانی بنویسید.

عوامل شناختی
آنها یادگیری ماشینی و تولید زبان طبیعی را ترکیب می کنند. قادر به انجام وظایف، برقراری ارتباط و یادگیری از داده ها و حتی تصمیم گیری بر اساس حس احساسات است.

از این عوامل شناختی می توان برای کمک به کارمندان و مشتریان از طریق تلفن یا چت استفاده کرد.

 

  در ادامه بخوانید: جستجوی صوتی: 6 استراتژی SEO برای موفقیت آینده شما

 

هدف اصلی IPA
هدف IPA افزایش کارایی در عملکرد کارگران، کاهش ریسک عملیاتی، بهبود زمان پاسخگویی و بهبود تجربه کاربر است.

عملکرد آن مراقبت از وظایف روتین است، در حالی که کارگران می توانند روی مشتریان تمرکز کنند و به این فکر کنند که چگونه کسب و کار را فراتر از داده ها توسعه دهند، با تمرکز بر فعالیت های خلاقانه تر به طوری که کار آنها بر روی دستیابی به اهداف کسب و کار شرکت متمرکز شود.


تحول دیجیتال کتاب الکترونیکی E6

مزایای اتوماسیون هوشمند فرآیند کسب و کار
مزایای آن در سطح تئوری مشخص است، اما مزایای اصلی API در سطح عملی چیست؟

هماهنگی اقدامات. اگر فناوری RPA را پیاده سازی کنیم، می تواند وظایف فردی را انجام دهد، اما اگر آن را با IPA ترکیب کنیم، می توان کار را بین ربات ها، افراد و سیستم ها هماهنگ کرد.
کارمندان را از انجام وظایف روتین رها کنید، تا بتوانند در زمینه های کارآمدتر کار کنند و جریان کار را بهتر برنامه ریزی کنند.
خطرات و خطاها را به حداقل می رساند. با خودکار کردن فرآیندها، می توان برخی از خطرات، مانند وارد کردن داده های نادرست را کاهش داد.
مشاهده جهانی فرآیندها، زیرا IPA به شما امکان می دهد کل فرآیند را در زمان واقعی مشاهده کنید و شناسایی تنگناها یا نقاط بهبود را آسان تر می کند.
چابکی و سرعت، زیرا به تسریع پردازش داده ها و سرعت بخشیدن به اجرای تغییرات کمک می کند و باعث بهبود مستمر فرآیندهای تجاری می شود.